Skocz do zawartości
tofff89

Wolne miejsca na rapidshare

Rekomendowane odpowiedzi

i to i to, 2,66gb na dobę daje ci 80 gb na miesiąc, więc obowiązują obydwa limity, czyli max 2,66/doba.

Tylko do końca sam nie wiem jak to działa bo ja np mam teraz:

Traffic left: 3 105 MB

TrafficShare left: 46.00 GB

więc od czegoś te limity są uzależnione.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak?

Mają tak (widocznie nadal) ci którzy kupili konta premium przed zmianą regulaminu i nadal je utrzymują.

Czyli posiadają stare konta, lub jak wyżej napisał ATH, posiadacze nowych kont dokupują te GB do dziennego limitu.

 

W sumie rapid to teraz wiocha, relatywnie drogi i coraz gorsza jakość usługi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest tak: 2,66 GB na dzień z możliwością przechodzenia każdych niewykorzystanych MB na kolejne dni. Maksymalnie może przejść na kolejne dni 12GB, czyli powiedzmy dla przykładu - nazbiera nam się z 3 dni 8GB to możemy w 1 dzień to ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie konto konczy 15.01 i mam napisane ze jeszcze przez 3 dni bedzie mi sie doladowywac po 10gb. A potem jak przedluze konto to juz 2,66 :/. Z punktow przedluzylem sobie o miesiac, ale chyba na tym poprzestane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto mam dość długo wiec może dla tego nie ma problemów chociaż zostało mi już mało transferu [Traffic left: 639 MB (+14 GB)], nawet nie wiedziałem ze teraz są takie ograniczenia, a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rapid to się fail teraz zrobił, nie dość, że ten śmieszny limit dzienny to jeszcze z free leci po 30-40kb/s.

Hola hola, między godziną 1 w nocy a 14 z rapida leci pełnym łączem z free.

Rapid bardzo często zmienia regulaminy, gdy zauważą, że sprzedaż kont spadła od razu wprowadzą korektę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, dziś wykorzystałem limit w 2 czy 3 godziny, tak się wkurzyłem :damage_wall: . Nieopłacalny jest rapid póki znowu nie zmieni regulaminu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś można pobierać na rapidshare bez dziennych limitów!

 

 

Super Happy Hours for Premium users

 

July 3, 2009

To test parts of our new infrastructure, we have just disabled any traffic limits for premium users. This means unlimited downloading for all our premium customers. Have fun! Please notice that we may revoke this feature at any time without prior notice.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Rapid nie taki zły, premium rulz :P

Przez czas jak był limit 2,66GB to był jakiś żart, dlatego przestałem kupować konta... teraz jak utrzyma się brak limitu to na pewno kupię :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę topic, bo mam problem. Zamówiłem konto na 30 dni na allegro, dostałem po jakiś 4 dniach, ale dostałem. Używałem 2 dni, wraz z 3ma kolegami (w zasadzie to w logu były tylko 2 ip). Po 2 dniach mi zablokowali z komunikatem : Fraud detected, Account odbytslonia: This Account has been locked by our Abuse-Team (dziwne mam nazwy kont zawsze ;) ). Jaka może być tego przyczyna ? Koleś co mi sprzedawał konto milczy. To jest moja wina czy kogoś innego ? Według zasad (przynajmniej kiedyś tak napewno było) 5 użytkowników może pobierać. Jeśli to nie moja wina to niedługo sprawa wyląduje w allegro, bo 17zł mimo wszystko piechotą nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak zobaczylem 2,66 gb dziennie to olałem, teraz jest 5gb dziennie przy czym od 2 do 10 nalicza tylko 10% wiec za 17zł oplaca sie :)

A co do unlimited happy hours, zwróćcie uwage na:

 

Please notice that we may revoke this feature at any time without prior notice.

Wiec nie wiadomo ile to potrwa:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę topic, bo mam problem. Zamówiłem konto na 30 dni na allegro, dostałem po jakiś 4 dniach, ale dostałem. Używałem 2 dni, wraz z 3ma kolegami (w zasadzie to w logu były tylko 2 ip). Po 2 dniach mi zablokowali z komunikatem : Fraud detected, Account odbytslonia: This Account has been locked by our Abuse-Team (dziwne mam nazwy kont zawsze ;) ). Jaka może być tego przyczyna ? Koleś co mi sprzedawał konto milczy. To jest moja wina czy kogoś innego ? Według zasad (przynajmniej kiedyś tak napewno było) 5 użytkowników może pobierać. Jeśli to nie moja wina to niedługo sprawa wyląduje w allegro, bo 17zł mimo wszystko piechotą nie chodzi.

Też tak miałem, czasem taki problem występuje z kontami z punktów (a to właśnie takie jest). Mi gość wysłał dane do kolejnego konta i nowe już działało cały miesiąc. Więc poproś o nowe lub zwrot kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem z 7 wiadomości i wkońcu sprzedawca odpisał przed chwilą :banana: Ale w zasadzie spytał się tylko o nick z allegro bo zapomniałem dopisać -.- Teraz pewnie znowu czekać kilka dni na odpowiedz co z tym będzie. Mam nadzieje, że wkońcu dostane konto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...