Skocz do zawartości
cavarr

Killernic

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 1 kawie wiec moge nie funcjonowac jeszcze normalnie

uh jaka delikatnoś w ferowaniu sądów :D

to co warto mie żeby jednak nie pozostawac w tyle przez sprzet ( nie przez lacze czy fps ) ?

 

kilernicka nie kupie za sam jego wygląd ..

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

to sieciówki potrzebują chłodzenia? chyba na swojego d-linka założę jakiś wiatrak xD

normalne sieciowki nie, ale ta sieciowka do gier, z wlasnym wypasionym prockiem - widac tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ale szczerze mówiąc to jest bezsens... bo i tak wszystko zależy od łącza...

my to wiemy, ale nie wszyscy sa tak obeznani ;)

 

np w sklepie komputerowym jakis informatyk powie, ze takie cos daje 20% wiecej szybkosci w grach to ludzie to kupia - ci co sie nie znaja. A wiec biznes na tym zrobia spory ;) jeszcze do tego pewnie 'zasponsoruja' pare testow ktore wykarza ze ta karta odciaza kompa i produkt sie sprzeda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy grubych rurach karta sieciowa ma ogromne znaczenie. Naprawde w powaznych zastosowaniach nie da sie uzywac zintegrowanych na nforce itp. Jedyne sensowne to intelowskie. Temat przerabialem w 2 sieciach. Po wymianie kart siec dziala duzo lepiej. Dla graczy moze to nie miec znaczenia bo u nas nie kazdy ma 10mbit w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogłoski o karcie sieciowej z własnym procesorem o nazwie KillerNIC, jaka miała pojawić się w ofercie firmy Bigfoot Networks okazały się jednak prawdziwe i produkt ten trafił właśnie na rynek.

Nietypowa karta sieciowa wyróżnia się na tle podobnych urządzeń obecnością samodzielnego procesora, taktowanego zegarem 400 MHz oraz 64 MB pamięci DDR typu PC-2100. Ponadto posiada własny, oparty na Linuksie mini-system operacyjny. Zdaniem producenta takie rozwiązanie pozwoli zredukować opóźnienia w grach sieciowych oraz w pomoże odciążyć procesor komputera od zadań związanych przede wszystkim z obsługą protokołów sieciowych. KillerNIC został wyceniony na 280 USD, jednak dla zapalonych miłośników cyfrowej rozrywki nie powinno to być żadną przeszkodą.

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

:lol2: :lol2: :lol: :lol: :lol:

 

280 USD? Ta karta jest minimalnie lepsza od zwykłej sieciówki!! Lepiej mieć szybsze łącze od KillerNIC który NIC nie robi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że karta sieciowa jednak ma jakieś zadanie w kompie... Zgadzam się w 100% z Przemol^N że karta sieciowa ma ogromne znaczenie, co prawda ja nie gram w gry sieciowe, jednak mieszkając w akademiku i mam dostęp do naprawdę szybkiego lana, podczas ściągania/uploadowania z dc po lokalu (praktycznie cały czas max sieci - 100mb) używając sieciówki zintegrowanej na k8ns często system dostawał dziwnej zmuły, kiedy zmieniłem kartę na 3com ten problem praktycznie zniknął.

Ten killer NIC rzeczywiście jest drogi, ale jeżeli odciąża tak znakomicie procka z obsługi sieci myślę że wart jest zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale kto bedzie kupowal to cudo majac slabego kompa ? Jaki pr0 gamer w USA nie ma dzis C2D i innych wynalazkow ? EDIT Zapewne wchodza oplaty za patenty na PCIX a na PCI juz dawno wygasly wiec jest to darmowa technologia . Taka moja zlota mysl :lol:

Edytowane przez viod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie dla normalnego usera to przesada, ale jesli ktos pracuje w sieci gdzie leca gigabajty danych to taka sieciowka moze sie przydac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jesli ktos pracuje w sieci gdzie leca gigabajty danych to taka sieciowka moze sie przydac :]

tja... zwykły d-link starczy... jakbyś miałzintegrowną to by zmulało ale jak masz byle jaką w porcie pci to już inna sprawa :]

 

 

a propos jeszcze tego testu: http://www.gdhardware.com/hardware/network.../review/006.htm , który ktoś wesoło podał tja... obiektywy to on jest jak karma mać... nForce i killerinc... a czemu niema jakiejś zwykłej sieciówki do porównania? myślę, że wyniki były by wtedy jak u killerinca. No cóż trzeba nakręcić rynek...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy to cudo będzie dostępne u nas =]

Chętnie porównałbym na łamach portalu z jakimś produktem do 50 zł.

Tak, jak ktoś już wcześniej wspomniał - PARANOJA

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... przyznam szczerze, że czekam na jakiś normalny test, w którym luzie od killerinca nie mają nic do gadania (bo napewno musieli mieć w teście nForce vs killer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...