Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się dzieje na wszystkich niemieckich serwerach, bo niemcy mają....cenzurę! :D

 

Tylko i wyłącznie niemcy mają cenzure w Orange Box, zamiast krwi lecą balony, wypadają z postaci maskotki zamiast flaków.

Hehe - nie zauważyłem tego ;)

 

Kaeres - jaki masz steamID ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozecie to podajcie adresy jakis polskich serwerow, bo ja nie moge przez steam nic znalesc albo serw pusty albo ping pow 150 :/

Mile widziany takze adres forum gdzie sa podane tajniki map poradnik jak grac kazda klasa itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej samemu dojść do wszystkiego :) A co do klas - każdy gra tym, kim mu najlepiej. Niby najłatwiej jest inżynierem. Najtrudniej medykiem. Ale zdania są podzielone :) Ostatnio najlepiej gra mi się szpiegiem. Podziwiam idiotyzm ludzi :D Stoi ktoś obok nich, nie reagują na to, że zabijam wszystkich do okoła - po prostu stoją i się patrza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale czasami możesz stać bez przebrania i nadal cię ignorują :lol:

 

Fajne polskie serwery:

 

iSports.pl (serwer naszego klanu :P)

217.97.226.115:27015

 

[PL]Tf2.pl #2/ Games.net

91.102.113.230:27014

 

Team Fortress 2 neostrada tp Strefa Gier

193.110.122.211:27015

 

 

na nich można sobie już fajnie pograć, zazwyczaj wieczorem, w weekendy non stop ktoś wchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj biegałem właśnie po tym tf2.pl

Pingi nie przekraczają 20.

Cóż z tego jak zabawa średnia bo i z obcymi się gra.

Tak jak mówiłem, każdy wchodzi i wychodzi.

Nie można drużyny skompletować więc i taka gra na pałę.

Każdy kosił ile mógł bez taktyki.

 

Więc jakbyście się kiedyś ustawiali to tak abym ja w tym uczestniczył to może wtedy odkryje całe piękno TF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie lubie szpiegow i jak zuwaze takiego to go gonie i staram sie zabic/uszkodzic nawet kosztem zycia, a faktem jest ze ludzie ignoruja szpiegow, zdazaja sie tez inne Lolki ostatni mnie jeden opiperzyl ze mu naprawilem dzialko, kazal mi sobie swoje zbudowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią dołączę się do wspólnych rozgrywek.

Ważne tylko, żeby terminy ustalać przynajmniej dzień wcześniej, aby więcej osób mogło zaplanować sobie czas na grę.

 

To jak, kto jeszcze dołączy?

 

 

Oj szkoda, ze nie mozna wrocic do czasow CoD (1)...

Widze, że nie tylko ja o tym myślałem :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią dołączę się do wspólnych rozgrywek.

Ważne tylko, żeby terminy ustalać przynajmniej dzień wcześniej, aby więcej osób mogło zaplanować sobie czas na grę.

 

To jak, kto jeszcze dołączy?

Widze, że nie tylko ja o tym myślałem :wink: .

Ojj DrSour!!

Jak milo :rolleyes: Oj to byly dobre czasy... teamspeak wtedy jeszcze sie uzywalo. Ile to lat temu bylo? ;)

Wpadlo by sie do carentan ; -)

 

Moj steamID (czy jak to sie nazywa) to jest to:

http://steamcommunity.com/id/marcellus2070

 

Kto chetny - prosze mnie dodac. Aczkolwiek trudno mnie dorwac online, bo jednak checi zdecydowanie wiecej mam do grania niz czasu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, właśnie zakupiłem Orżnąć Boxa :P tzn. sam klucz na http://www.g2play.eu/pl/

wszystko byłoby cacy gdyby nie fakt, że gra mi się doi z porażającą max prędkości 30KB/sek i jeśli mam farta to leci te 30, ale czasami spada nawet do 0, czemu tak wolno to leci to się domyślam, zapchane serwery Steama (?)

no i tu mam pytanie... czy ktoś zna możesz jakieś linki, z których to można zadoić pliki GCF? a może znajdzie się jakaś dobra duszyczka z mocnym łączem, która posiada TF2 i byłaby skłonna mi je udostępnić np. za pomocą P2P

no chyba, że ktoś zna jakiś patent jak zmusić tego steama do szybszego ściągania

grę kupiłem w 40 min (kupno, dostawa klucza), a rok doić przecież nie będę :(

 

PS. żeby nie posądzano mnie o jakieś nakłanianie do piractwa dodaje screeny

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli jest problem z serwerami steam, trochę czasu minie i wszystko wróci do normy, nie wytrzymasz kilku godzin ?

 

obecnie mi też nie ściąga szybciej niż 30-50kB/s , no trudno, jednak z pewnością to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeżyje przeżyje :P

 

ale problem już raczej nie aktualny, rozbujało się nagle bez niczego do 250-300KB/s dosłownie przed chwilką :D

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeżyje przeżyje :P

 

ale problem już raczej nie aktualny, rozbujało się nagle bez niczego do 250-300KB/s dosłownie przed chwilką :D

tak to jest ze steamem =]

 

ja mam sas inny problem T_T steam ciagnie ile moze z mego lacza ale jak juz ciagnie to porty http i inne nie dzialaja mowiac prosciej brak neta i tylko steam smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest ze steamem =]

 

ja mam sas inny problem T_T steam ciagnie ile moze z mego lacza ale jak juz ciagnie to porty http i inne nie dzialaja mowiac prosciej brak neta i tylko steam smiga

XP-AntiSpy i znieś limit (zwiększ na 100) na jednoczesne połączenia ;)

 

no i brutalny powrót do rzeczywistości, średnio 15KB/s :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak team fortess 2 bedzie chodzić mi na kompie:

celeron 2,5ghz, radeon9600pro 128mb/128bit PS2.0, 1,5gb RAM DDR, internet 512kb/s(mniej więcej jakie detale?)

będzie działać, ale ten celeron troche będzie zwalniać grę

 

myślę, że na 40FPS na trybie DX8 możesz liczyć

 

detale pewnie wszystko na High oprócz textur (na Very High może ci ścinać) i być może shaderów, no i też nie wiem jak z AA czy AF

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym dolaczyc do Was w grze, straaasznie spodobala mi sie rozgrywaka w TF2. Biorac pod uwage ze ponoc srednia wieku graczy jest dosc wysoka, juz sie napalilem na jakies nocne szusowania po serverach z mikrofonem w lapie.

 

Co myslicie o teog typu aukcjach? Ludzie czasem dolaczaja screeny ze statusem VAC. Jednak imho te screeny niczym sie nie roznia, zamazany login uniemozliwia nawet jasne okreslenie czy to nie screen z innej aukcji :D

 

Jesli juz nawet VAC bedzie ok, to czy mozliwe jest ze bede mial bany na poszczegolne servery (ban na konto przez server?) przez np. lamerskie zachowanie wlasciciela konta? Bardzo prosze o rade. Wydac 35pln i dolozyc pozniej i tak 70 za pewne zrodlo mija sie z celem.

 

EDIT~

Jak wyglada polska scena TF2? Rozumiem ze to nie tak popularna gra jak CSS przykladowo, jednak celowalbym juz od azu w jakies zorganizowana grupowa rozgrywke, klan i tego typu rzeczy. Zreszta jak na moj gust to 90% frajdy z gry to wlasnie doborowe towarzystwo to teamplay'a. Z kims po prostu trzeba grac.

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...