Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o teog typu aukcjach? Ludzie czasem dolaczaja screeny ze statusem VAC. Jednak imho te screeny niczym sie nie roznia, zamazany login uniemozliwia nawet jasne okreslenie czy to nie screen z innej aukcji :D

naprawdę różnie bywa, pierwsze konto które kupiłem na allegro po jakimś czasie straciłem, nagle nie zgadzało się hasło i email - pewnie kradzione, później zgłoszone do Valve i oddane właścicielowi .

 

drugie konto które mam od ponad roku: kilka dni po kupnie i wystawieniu komentarza ktoś usilnie próbował odzyskać (pewnie osoba sprzedająca), na zmieniony email (mój) przychodziły wiadomości ze steam dotyczące zmiany hasła, tak było przez jakiś czas (około miesiąc) ale teraz nie mam już z tym problemu.

 

gość liczył pewnie że zapomniałem zmienić email do konta, się przeliczył bo wszystko pozmieniałem od razu po otrzymaniu loginu i hasła .

tak wiec pamiętaj o zmianie hasła, email kontaktowy i "tajne pytanie".

 

w ustawieniach steam zaznacz nie zapisuj informacji o koncie na tym komputerze, czasem może być tak że korzystając z programów p2p udostępniasz pliki i ktoś może przechwycić plik z folderu steam w którym przechowywane jest hasło z loginem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisujesz jakieś skrajne przypadki ;] tak myśląc można by wielu rzeczy się doszukiwać .auta nie kupujesz tylko konto za kilkadziesiąt zł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjazna, aktywna i zabawna ;) Gra nie kończy się na publikach, są różne ligi ETF2L, na ESL itd itp

 

Ostatnio nawet mistrzostwa polski były ;) wygraliśmy (Total Llamas)

 

Zapraszamy: http://www.teamfortress.pl, oraz na serwery Neostrady bądź INEA.

 

Polecam kupić TF2 razem z resztą pakietu Orange Box stąd za 69zł: http://www.g2play.eu/pl/index.php?main_pag...p;products_id=5

 

 

jest to oficjalny dystrybutor kluczy steam w Polsce i Europie, nie polecam kupić na allegro używki nawet, dlaczego? koleś sprzeda pudełko razem z owszem może i dziąłającym kluczem ale wystarczy że przed tem zrobi screena pudełka i klucza i już Valve mu taki klucz zresetuje, a ty stracisz gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kupilem :)

 

Podziedzialek, noc ... wiem, jutro uczelnia, praca, ale servery pusciutkie w .pl. Mam nadzieje ze w weekendy chociaz jest lepiej.

 

Mam nadzieje ze kiedys pogramy :)

 

EDIT~

No wiec rzucam sie na gleboka wode. Widze ze w polsce widnieje z 13 serverow. Znalazlem pare zagranicznych na ktorych mozna spotkac kogos do postrzelania, jednak servery na 32os srednio mi pasuja. FPS na takim 2forcie spada mi do 40FPS na moscie i srednio sie wtedy gra (a jakos przywyklem juz do rozdz. 1280x1024 i grafice na high ktora wyglada wtedy po prostu zacnie).

 

PS. Jak sie umawiacie na gre, w polsce wbijacie razem na publika, czy moze jakies wieksze ustawki typu ktos stawia server i gramy w soim towarzystwie?

 

PS2. Zapisalem sie juz doi ligi 1v1 Soldier EU :D a co sie bede :)

http://www.esl.eu/eu/tf2/1on1/soldier/ladder/

 

PS3. Chcialbym zaproponowac turniej 1vs1 soldierem (czuje ze nie zbierze nam sie na tyle ludzi zeby grac jakies 5v5). Moznaby zrobic szybkie zapisy. Polosowac spotkania i zgadac sie na jakis wieczor. Posiadam lacze 6/2mbita. Mysle ze nawet gorsze lacza wystarcza zeby pociagnac mecz 1v1 takze moznaby rozgrywac spotkania rownolegle (majac na uwadze aby ludzie grajacy nie hostowali)

 

mmmmm co myslicie?

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT~

No wiec rzucam sie na gleboka wode. Widze ze w polsce widnieje z 13 serverow. Znalazlem pare zagranicznych na ktorych mozna spotkac kogos do postrzelania, jednak servery na 32os srednio mi pasuja. FPS na takim 2forcie spada mi do 40FPS na moscie i srednio sie wtedy gra (a jakos przywyklem juz do rozdz. 1280x1024 i grafice na high ktora wyglada wtedy po prostu zacnie).

Ha, a ja odwrotnie. Praktycznie gram tylko na jednym serwerze (robić reklamę?) i jest to właśnie mapa 2Fort, 32 graczy, instant respawn. Jak wczoraj wieczorem było 8x8 to jakoś tak pusto było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem grac castle3 :D zacna mapa :)

co prawda meczylem sie z godzine z mike'iem zanim moglem grac no ale trudno

 

acha btw. gram pod nickiem yooguruto

 

PS. Wie ktos moze dlaczego nie moge zmienic nicka? w konsoli 'name nick' nie dziala. W grze w opcjach multi nie moge wstrzelic sie kursorem w okno gdzie powinienem nicka zmieniac (pole jakby nieaktywne). A nicka w grze mam chyba z automatu ze steama wziete z community.

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja odwrotnie. Praktycznie gram tylko na jednym serwerze (robić reklamę?) i jest to właśnie mapa 2Fort, 32 graczy, instant respawn. Jak wczoraj wieczorem było 8x8 to jakoś tak pusto było :)

Daj namiarki, dobrych serwerow do tf2 nigdy za malo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne :D

po obejzeniu tego troszke sie napaliłem, i odkurzyłem tfa :]

i jak za piwerwszym razem, wymiata. jest bosko, tylko cos mi strasznei tnie i to ostro xD

jak ktos chetny na jakas wieczorna sesje, to zapraszam. jakis serek sei znajdzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie jestem obeznany z steam i jego działaniem zadam małe pytanko: otóż TF2 wygląda dość interesująco więc postanowiłem go przetestować. Zainstalowałem steam, ilość wolnego miejsca 6 Gb, próbowałem to pobrać i niestety od wczoraj ani % nie zassało tylko całą wolną przestrzeń zajeło i ciągle pojawia się komunikat o zbyt małej ilości wolnego miejsca. Ile ta gra potrzebuje wolnego miejsca i czemu nie chce się sciągać skoro mój kuzyn za pierwszym podejsciem zassał cała gre?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwieksze jaja były, bo valve zapomniało zamknac dostep do wyzwan z poziomu konsoli i jak ktos sie w pore zorientował co jest grane, to po wpisaniu komendy miał wszystkie wyzwania zakonczone xD czyli caly nowy arsenał dla meda bez wysiłku.

ja niestety za pozno sie dowiedizałem :( juz update sie sciagał xD

to moze jakas partyjke umowimy ?

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie jestem obeznany z steam i jego działaniem zadam małe pytanko: otóż TF2 wygląda dość interesująco więc postanowiłem go przetestować. Zainstalowałem steam, ilość wolnego miejsca 6 Gb, próbowałem to pobrać i niestety od wczoraj ani % nie zassało tylko całą wolną przestrzeń zajeło i ciągle pojawia się komunikat o zbyt małej ilości wolnego miejsca. Ile ta gra potrzebuje wolnego miejsca i czemu nie chce się sciągać skoro mój kuzyn za pierwszym podejsciem zassał cała gre?!

Ten typ tak ma. Jak instalowałem z płytki tylko TF2, to życzył sobie ok 7GB (powinien ci podać ile miejsca potrzeba). Ze ściągniętymi łatkami/dodatkami folder steam (tylko z tą grą aktualnie) zajmuje mi prawie 10GB.

Tam jest dużo plikow wspólnych do innych half life'ów, dzięki temu mniej potem wymagają przy instalacji. Pierwsza instalowana gra zawsze dużo miejsca wymaga.

 

edit

Meet the Scout masakruje :lol2: Świetne te filmiki robią :D

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do grona graczy TF2 z PPC :) Potrzebuję na serwerze 6 osób, które pomogłyby mi z jednym osiągnięciem dla medyka. Piszę tutaj, gdyż większość serwerów na których przebywam roi się od dzieciaków, które raczej nie pomagają w wykonaniu tego :P Dlatego osoby chętne do pomocy proszę o PM. Oczywiście nie pozostaję dłużny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Złodziej - nie. Po prostu ciężko jest mi wykonać jedno, gdyż trzeba mieć niezłego farta. A chodzi dokładnie o zabicie 5 przeciwników na pojedyńczym uberze soldierem.

 

@ alcen - j.w. Zajmie to dosłownie .... 3 minuty :) Byleby uzbierać 6 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego są specjalne serwery ze specjalną mapą - achievementbox, nawet jeden polski się znajdzie ;)

 

156.17.41.139:27017 UWAGA! Tylko dla graczy z polskim IP. Jeśli grasz za granicą to niestety się nie wbijesz.

 

Zapraszam, ja tam czasem bywam i pomagam ludkom w osiągnięciach, bo sam mam już wszystkie :)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z natury jestem calkiem spokojny, ale dzis mnie wziela totalna k****ca. Kupilem wczoraj TF2 w Empiku. Wracam do domku, instaluje, odpalam a tu atak krzaklewskich. Jak nie kolorowe tekstury jakby mi sie benzyna wylala na ekran (tak to wyglada ;d), to w ogole cale czarne, ewentualnie uproszczone do pojedynczego koloru wypelniajacego na przyklad cala podloge. Oczywiscie czesc tekstur widze normalnie (jakies 10%). Do tego w menu nie widze napisow, wyskakuja same okienka z pustymi przyskami itp, postaci sa cale czarne(zdarzaja sie normalne)+cienie pod nimi to czarne prostokaty.

Podobne problemy zdarzaly sie w GTA:SA (jeszcze przed formatem, ktory robilem 2 tyg temu), ET (niedawno, po formacie), CS 1.6 (nieczesto, ale czasami na duscie mam wszystko pomaranczowe i musze resetowac CSa).

 

 

Probowalem:

Format (po je**niu sie GTA)

Instalacja roznych sterownikow do karty graficznej

Uruchamianie pod innym DirectXem, w oknie, inne rozdzielczosci, detale itp.

Zmienianie na High-FPS Models i High-FPS config

Skrecanie proca spowrotem do domyslnych wartosci (z 3,30GHz do 2,66GHz)

 

 

Sprzet:

 

Galaxy GF7600GS 256Mb, Zalman

Pentium D 805 2,66GHz

2xKostki 512Mb Ramu (166MHz!!!!!)

AsRock 775-TwinsHDTV

Tacens Valeo 460

 

Zestaw naprawde mocno sredni na dzisiejsze standarty, poza tym skladalem go jak jeszcze nie mialem zbyt duzego pojecia o hardware. Mimo wszystko karta graficzna wydaje sie byc wystarczajaca do tej gry. Procek tez, z plyta nie mam problemow, zasilka dziala bezproblemowo. RAM mnie za to dobija najbardziej 1Gb i do tego taktowany 166MHz.

 

 

Prosze o jakies konkretne odpowiedzi, ewentualnie pytania mogace pomoc w uzyskaniu ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj odpalić grę z komendą: mat_queue_2

 

wymusi to używanie 2 jajek na Pentium D

 

popytam znajomych jutro przez co to może się dziać ;)

 

edit:

 

może być tak, że te 166 na ramie to za słabo na tą gierkę, ale nie jestem pewien

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem TF2

 

chcialbym sie dowiedziec czy gracie cos miedzy soba w ramach purepc - jak tak to kiedy i gdzie ? :razz:

 

chetnie zmierzylbym sie z doborowym towarzystwem

 

 

btw - zetknal sie ktos z takim problemem, ze tf sie nie wlacza tylko pojawia sie komunikat o autoryzacji, dochodzi do 100% i nic ;/

 

inne gry ze steama chodza bez problemu

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ze jeszcze sie to tu nie pojawilo. Polecam zainteresowanie sie ta forma gry. Dla nowych bedzie to dobre rozwiazanie zeby poobserowac jak wyglada gra niekoniecznie w stylu FFA (proponuje wejscie na HLTV servera w trakcie gathera). W taki sposob w szybkim czasie ogarniecie co i jak. Mapy gra sie w mniej lub bardziej ogranych taktykach takze kazdy wdrozy sie w dana uzytkowa klase na danej mapie.

 

Ani sie obejrzycie a bedziecie chceli sprobowac wlasnych sil w gatherze. Sa servery gry, sa servery komunikatorow (komunikatora). Ludzie sa wporzadku - kazdemu z nas zalezy na powiekszaniu popularnosci TF2. Jest zabawnie a jednoczesnie to juz jakas forma rywalizacji, takze czasem mozna przyuwazyc ciekawe zagrania.

 

polski gather

 

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...