Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam zaproszenie do TFa i chętnie się nim podzielę :)

Edit: Już oddane (właściwie oddane było parę minut po napisaniu posta, ale nastąpiły drobne komplikacje :D)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna gra, nie pamietam juz kiedy non stop przesiedzialem przed kompem/konsola dwie godziny :] . Zaluje ze dpiero teraz sprobowalem bo gra chodzi znosnie nawet na moim potworze (sempron 2,6+, x800gto)

btw, moze mi ktos powiedziec jak sie zdobywa nowe bronie/lvle broni?

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny po weekendzie na zaproszenie(pw), fajnie się gra, dynamiczna choć z postacie poruszają się dla mnie za wolno (oprócz zwiadowcy), gierka daje dużo frajdy. Grałem sporo w Q3 wiec żołnierz od razu mi podrasował, on i demolka chyba to moje typy.

 

ps.

czy da się zrobić "net_graph 3" taki jak w CSS czy DDS?

 

ps. 2

dzięki prawie się dowiedziałem co należny zrobić.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. 2

dzięki prawie się dowiedziałem co należny zrobić.

wpisac net graph w konsoli, idetycznie jak w css

 

 

da sie jakos odpalic ta gre z pasami po bokoach, zeby przy rozdzielczosciach 4:3 nie rozciagalo mi ich na caly ekran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat_queue_mode "2" działa poprawnie czy sobie darować ?

100% poprawnie? - nie, ale na przykład u mnie na serwerach 24os i mniej wywala do pulpitu gdzieś po 1h-1.5h gry, więc możesz spróbować. Serki 32os to crash po 5 minutach. Ja gram bez mqm2, wolę pełną stabilność.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciaz mam do oddania qp dla kogos. wiec jesli ktos jest zainteresowany to niech wysle pm do mnie z mailem i steam id (to drugie raczej nie jest potrzebne tylko mail ale tak dla pewnosci niech se bedzie ^_^;)

 

EDIT: zaproszenie juz oddane

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę w dalszym ciągu zaproszenie bo nie otrzymałem a wczoraj zakończył mi się free weekend i pograłem z tego może 2h :( A gierka nawet fajna :)

Jak wy kupiliście oryginały? Przez Steam'a? Czy na DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nieprędko, TF2 cały czas gości w top3 bestsellerów steama (właściwie to prawie non stop 1 miejsce), po prostu nie potrzebuje zniżki by się sprzedawać.

 

Ja brałem na steamie, dałem ok 52zł.

 

Wysłałem ci guest pass, pobaw się jeszcze przez 3 dni. Myślę, że się przekonasz że warto;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w UK samo tf2 smiga po okolo 15f jak sie dobrze trafi to i bedzie z 10f ale to juz naprawde musi byc niezly fuks. mi sie udalo kupic na hmv w przedspedarzy za 25efow orange box i imo nie oplaca sie kupowac samego tf'a no ale jak kto tam lubi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie wiedziałem że to taka gierka bo i skąd miałem wiedzieć? :) Kupiłem niedawno samego cdkeya CS 1.6 i kosztował mnie 25zł, a tu widzę, że orange box jakoś można na allegro za około 40 kupić... Teraz to juz za późno i nie wiem sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce mogę mu podesłać hasło gościa do TF2 (osoba wyżej jeszcze mi nie odp)

 

wystarczy adres email, bo widzę że id steam nie trzeba

 

edit:

klucz idzie do $kubiego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...