Skocz do zawartości
marjuszo

Hot Flash, Help Needed!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie będę się zagłębiał, nastąpił reset kompa podczas update biosu spod windy FLASHMENU w abicie nf7-s r2.0.

Oczywiście troche poczytałem:

http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=81124

 

Komp odpala więc mogę użyć Recovery Disk Rev 3.0, problem w tym, że linki ze strony:

http://s6.invisionfree.com/underclock/index.php?showtopic=24

nie chcą działać!!!

Jeżeli ktoś ma RecoveryDiskI.zip lub RecoveryDiskII.zip lub tez HotFlashDisk.zip

to proszę pilnie o kontakt:)

 

Gdyby to nie pomogło to mam możliwość zdobycia plyty NF7 r2.0 ale bez sata;/, stąd pytanie, czy Hot Flash między NF7 r2.0 a NF7-S r.20 pójdzie??? Jak wiadomo są to te same plyty, ale wolę się upewnić, że nie będzie problemów.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

PS. Wiem, że jest temat przyklejony, ale potrzebuję pilnie odpowiedzi bo musze jak najszybciej postawić kompa na nogi, gdy odpowiedź dostanę to temat można zamknąć lub dokleić do istniejącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie pomogło to mam możliwość zdobycia plyty NF7 r2.0 ale bez sata;/, stąd pytanie, czy Hot Flash między NF7 r2.0 a NF7-S r.20 pójdzie??? Jak wiadomo są to te same plyty, ale wolę się upewnić, że nie będzie problemów.

Można śmiało na wszystkich z NF7 w nazwie, wyłączając NF7-S2!

 

Tego softu niestety nie posiadam...

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...