Skocz do zawartości
wojtek4994

Gameport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuję GamePort, lecz niestety, zintegrowana karta dźwiękowa w moim kompie posiada tylko 3 złącza minijack :(. Szukałem tego typu złączy na karcie PCI, ale takich chyba nie ma??? Są za to śledzie, ale nie wiem, czy i gdzie mogę go podłączyć do mojej płyty :/ w instrukcji (swoją drogą bardzo ubogiej) nic na ten temat nie ma. ma ktoś może jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić? myślałem o zakupie jakiejś taniej karty dźwiękowej, ale nie posiadam aktualnie żadnych środków, które mogę na to przeznaczyć, a karty prawie za darmo nie posiadają miejsca na podłączenie przedniego panelu, który również jest mi niezbędny! (no bo chyba jak wyłącze kartę zintegrowaną to te złącze przestaną działać ???) Z góry dzięki za pomoc i pozdro!

 

P.S.: sprzęt z podpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

JEżeli nic na ten temat nie ma to pewnie takowego portu nie ma, ale z tego co się orientuje są przejściówki gameport/USB. Czy to rozwiąże problem?

http://1klik.pl/sklep/Kontroler_Adapter_US...mePort/p770999/

 

Dość drogo ale to tylko przykład --> odsyłam Cie do www.allegro.pl :P

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj to znalazłem :D na Allegro znalazłem za 40 zł + przesyłka czyli i tak drogo :( ale jednak będę musiał sobie to sprawić... wygląda na to że to jest właśnie rozwiązanie mojego problemu, niestety trochę kosztowne :P Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...