Skocz do zawartości
no13

Wgrywać nowy bios czy nie wgrywać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa miesiące temu kupiłem r8500le firmy Xpert Vision (250/250). Po kilku tygodniach miałem małe zwarcie w kompie i karta siadła. Oddałem do serwisu i po 2 tygodniach dostałem nową karte. Tylko że ta nowa ma taktowania 250/200 - szok. Nie będe sie fatygował już z wymianą w sklepie na inny model bo więcej zapłace za kuriera niz gdybym dolozyl sobie do firmówki. Nowa karta została oddana mi w starym pudełku, tylko nie jestem pewien czy oby napewno to byłą firma X-Vision.

 

Karta bez problemu wytrzymuje taktowanie 275/240 - bez rzadnych artefektów. (riva_tuner)

 

I Moje pytanie polega na tym czy bawić się we wgrywanie nowego biosu czy nie? Bo gdybym zapodał np. bios 250/250 to myśle ze też by karta wytrzymała bez problemu (chociaż nigdy nie mozna być pewnym).

Można wgrać np. bios jakiegos Herculesa ? Obawy mam poniewaz na obecną chwilę tą karte traktuję jako NoName...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim ja jednak bym postarał się o kartę z właściwym taktowaniem. W końcu zapłaciłeś za taką, a co do taktowania to zobacz czy karta wytrzyma 250/250 (jakiś teścik) i wtedy zobaczysz czy jest ryzyko czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...