Skocz do zawartości
tsgs2

160 Gb

Rekomendowane odpowiedzi

siema. musze wymienic moj dysk seagate 80 gb na cos wiekszego. chce 160gb, i nie mowcie mi zebym bral 250. po prostu chce 160 i juz :]

mysle o jakims samsung'u spinpoint. czy rzeczywiscie sa one dobre? jesli tak do dajcie linka do jakiegos, bo jak patrzylem w komputroniku to sa dwa; z 'kolejkowaniem danych' i bez, a sie nie znam wiec nie wiem jaki brac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

aha dzieki :)

 

a jeszcze tak z ciekawosci... o ile bedzie szybszy od mojego seagate 80gb 2mb cache na ide ata? :lol:

 

i czy ten seagate 7200.9 to ten: http://allegro.pl/item113734273_seagate_16...gw_3_2l_fv.html ??

Tak, ten z Allegro to ten o którym mówie.

 

W tym poście jest moje porówanie tego dysku ze starym Seagate 20 GB. Sam oceń te wyniki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

' date='16 lip 2006, 20:33' post='2230406']

Nie bądź głupi!

 

Jeśli 160 GB to tylko Seagate Barracuda 7200.9 Sata II NCQ :!:

A ja mam Samsunga i chwalę sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

oo fajny ^_^ chyba go wezme :)

Nawet bardzo fajny. Dodam już od siebie że dysk bardzo cichy (jeden talerz) i chłodny (u mnie zwykłe ~33C).

 

A ja mam Samsunga i chwalę sobie :D

Nie mówie że Samsungi są do pupy tylko żeby nie dał ciała przy wyborze twardziela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze mialem seagate i chyba znow sie na nia zdecyduje; ale: !!!

1. ta 80 gb to horror :? glosna, goraca i wolna :/

2. slyszalem ze spin point jest ok :)

 

ale czytam teraz wlasnie jakies porownaina itp na necie i widze ze samsung 120gb i 160 sie nie udal, dopiero 250 jest ok. i ze segate 160 jest 'ekstra' :)

 

wiec chyba go wezme :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki :)

 

a jeszcze tak z ciekawosci... o ile bedzie szybszy od mojego seagate 80gb 2mb cache na ide ata? :lol:

 

i czy ten seagate 7200.9 to ten: http://allegro.pl/item113734273_seagate_16...gw_3_2l_fv.html ??

Ciekawe koles napisał ze ten dysk ma 2 talerze, skad on wział takie dane :mur:

A ja osobiscie równiez polecam tego seagate 160Gb, poniewaz jest to najszybszy zwłykły dysk (poza raptorami i seagatami 10 z zapisem prostopadłym).

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Maxtor 160GB 8MB cache i bardzo sie z niego ciesze .. zaplacilem 210zł na allegro ... Podczas pracy mam na nim gora 33 stopnie a gdy stoi normalnie to jest mniej wiecej 24/26 ... Zamontowalem do niego zwykly wentylator 80 pod molexa i jest jeszcze lepiej ... w porownaniu do segate 250 GB moj jest swietny ... 250 sie strasznie grzeje niby ma chlodzenie ale to jest tragedja .. wolno chodzi czesto sie tnie i wogole ... z checia ci polece maxtora 160 gb , jest nie drogi, cichy , nie grzeje sie i do teog tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...