Skocz do zawartości
Above

Forum Komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne forum o komputerach, które padnie po kilku miesiącach. Brak domeny i podejrzewam, że serwer bez dostępu do ftp, tzn. coś ala fora.pl ale z punbb a nie phpbb ;) Nie szkoda Ci na to czasu? Potem się ludzie dziwią, że nie mogą znaleźć sobie dziewczyny a powodem jest m.in. to, że ślęczą przed kompem. Ja bym to "komputerowe forum" skasował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów zaczyna się fala internetowych for dyskusyjnych, które są nic nie warte... O chociaż dałeś inny engine forum, no brawo. Ale poza tym żadnych rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgadzam się z przedmówcami w jednej kwesti: nie ma sensu.

 

Też miałem zakładać forum, domenę mam, serwer full wypas opcja. Jednak zrezygnowałem z forum. Dlaczego? Wg mnie nie ma sensu. Jest tyle for w Sieci, że szkoda się bawić. Lepiej gadać na dużym (działającym już jakiś czas) forum, gdzie jest dużo ludzi a więc dużo większe szanse pomocy i rady w rozwiązywaniu problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nawet podoba ;)

tylko moglibyscie podzielic dzial hardware jakos ;P

 

na poszczegolne sockety i karty graficzne na producentow ;] . lepiej to zrobic teraz bo potem jak bedzie wiecej tematow to 'ja bym sie juz za to nie zabieral' ;]

a szczegolnie jak ma to robic jedna osoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn sens jest taki.. że się pobawiłeś i masz doświadczenie jakieś w pewnym zakresie... ale na tym koniec.. nie oczekuj na to że to zakwitnie :) Wiesz ile ja zrobiłem projektów elektronicznych, programistycznych, i wiele innych i żaden z nich do niczego nikomu sie nigdy nie przydał :)

 

Jedyne co z tego mam to doświadczenie i pewna wiedza... z aktualnego punktu widzenia, nie żałuję że traciłem na to wszytko czas... a dziewczyna się znalazła :lol:

 

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest wymyślić coś nowego, a żeby coś wymyśleć to trzeba spoooro myśleć.. albo wpaść na banalny pomysł i go zrealizować :). Np tworząc moją stronkę (początkowo miała być czysto elektroniczna) stwierdziłem że nie dorównam portalom takim jak elektroda.pl.. nie ma sensu, umieszczenie kilku schematów.. po co, skoro tam jest tego 1000x więcej :)

 

Dlatego też nadałem mojej stronce inny charakter, nazwijmy go bardziej towarzyski :) i osobisty i funkcjonuje, rekordów popularności może nie zdobywa, ale stały czytacicieli ma (np mnie :D ). Tak więc najlepiej zacząć od czegoś małego i specyficznego... drugi raz koła nie wymyślisz, więc zakłdanie forum, którego odpowiedniki już istnieją i są bardzo popularne nie ma racji bytu.

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że niektóre portale, wortele i fora mają pewien monopol. Każde forum może się rozkręcić, wystarczy tylko dobra ekipa i w ciągu kilku lat (może miesięcy...) może konkurować z "gigantami", no ale takie przypadki nie zdarzają się często... i nie ma się co dziwić jak większość adminów po zrobieniu zostawia swoje dzieło i czeka... a może się samo rozkręci... niestety z tego co widzę ty także swoje zostawiłeś... w dodatku zastosowałeś coś w rodzaju fora.pl i design który pozostawia wiele do życzenia, ale życzę powodzenia.

Edytowane przez Fahtrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest dobry, ale wydaje mi się, że jeszcze coś z tego można zrobić. Najlepiej przekształć to forum w miejsce, gdzie bedą mogli wymieniać się informacjami kumple z osiedla/okolicy/małego miasta. Nic innego mi nie przychodzi na myśl. Ja bym usunął i wymyślił coś innego. Ja przeszedłem już okres robienia łatwych, lecz obszernych w informacje stron czyt.szablon :D. Każdy musisz przejść ten okres :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku miesięcy nie dogonisz gigantów sieci. Mamy jedno z najbardziej cenionych i profesjonalnych for o komputerach w sieci Polskiej. Nie jest największe bo 3 w klasyfikacji ogólnej ale jest najbardziej cenione i najbardziej polecane w sprawach hardware. Kolejne forum o komputerach, hmm znam chyba z 30 i połowa z nich po roku olała sprawe i teraz za pewne plują sobie w twarz, że stracili tyle czasu.

 

Po co tworzyć coś nowego o tej samej tematyce jak można być częścią czegoś większego. Lepiej pomagać innym i za jakiś czas inni określą cię za specjaliste i zdobędziesz lepsze uznanie niż byś zdobył u siebie zaczynając od zera.

 

Zastanów się nad moimi słowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak, lecz powiem wam, że przez rok byłem na Tweaku nieoficjalnym naczelnym, po zmianie nazwy, należało się też odkryć i mamy Naczelniaka :>

 

Każdy może i chce być górą lecz nie widzę moim zdaniem sensu ich oszukiwać, że w ciągu dwóch-trzech lat dojdą do największych bo to nie możliwe bo A to piszemy po polsku i ciężko z 37 milionów urwać coś jeszcze i B, że trzeba się temu poświęcać codziennie czy to świątek, piątek czy niedziela to trzeba nad tym siedzieć codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wiesz romek.. każdy chce być adminem :D.. każdy che czuć władzę nad innymi :twisted:

Racja, że każdy chce być adminem, ale po jakimś czasie powinno to się nudzić, bo ile można siedzieć i usuwać kolejne niepotrzebne tematy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam koledzy , mnie nie zalezy na zadnym konkurowaniu z gigantami, przeciesz to forum na darmowym serwerze. Stworzyłem jest poproprostu bo mi sie nudziło :-P jedyna rzecza na ktora licze to około 30 uzytkownikow cały czas sie udzielajacych :wink: I nasze dzyskuje na temat o/c , hardware itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż 30? :lol: zapytaj sam siebie... czy chciałbyś pytać o coś na forum na którym jest 30 czy 50.000 osób :) (choć pewnie z 5% się udziela), ale to nie zmienia faktu że na większym forum dotrzesz do szerszego grona ludzi i uzyskasz szybciej odpowiedź...

 

Nikt przy zdroywch zmysłach nie odejdzie z ppc i nie pójdzie na małe forum.. jeśli chce mieć takie to musisz wybrać sobie jakąś wioskę 30 osobową i zrobić forum dla babuniek takich co siedzą na ławkach całymi dniami przed domkiem. One pewnie nie słyszały o PPC więc myślę, że takie swojskie forum je wciagnie, będą mogły rozmawiać o tym co sie dzieje w okolicy.. aż stefan kupił ciągnik, a że komuś kura zdechła.. etc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...