Skocz do zawartości
nrl

Kane And Lynch: Dead Men

Rekomendowane odpowiedzi

To po co zakładać topic ? :blink:

a po co się zakłada topici :blink: takie głupie gadanie, jak masz coś ciekawego to powiedzenia to powiedz, a jak nie to się nie wypowiadaj bo przez takie posty robi się niepotrzebny burdel :mad:

 

Po wydaniu czwartej odsłony przygód łysego pana w garniturze studio IO Interactive nie zamierza próżnować. Według informacji zamieszczonych w najnowszym numerze magazynu Game Informer ojcowie Hitmana mają już w zanadrzu kolejny projekt.

Będzie nim Kane & Lynch: Dead Men. Ta trzecioosobowa gra akcji pozwoli nam na pokierowanie dwoma bezwzględnymi najemnikami. Fabuła kręcić się będzie wokół wielkich, niekoniecznie legalnie zarobionych pieniędzy. W produkcji nie zabraknie elementów taktycznych oraz konieczności współdziałania z partnerem. Nasuwa to oczywiście skojarzenia z trybem co-operative, który stanowić będzie zapewne jedną z opcji gry wieloosobowej.

 

Na dzień dzisiejszy Kane & Lynch jest dziełem anonsowanym na pecety oraz konsole X360. Nie jest znana ani data premiery produktu, ani bliższe szczegóły na jego temat. Pozostaje nam czekać na informacje wprost od developerów albo zaopatrzyć się w sierpniowe wydanie Game Informera.

po fotach widać, że gra od strony graficznej będzie się prezentować nieźle :) przypomina mi to trochę Splinter Cell: Double Agent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko sprecyzowac na co czekamy.Zaledwie 6 screenow i garsc informacji o trybie rozgrywki. Na razie wiemy ,ze w grze nie zabraknie elementow taktycznych i bedziemy wspolpracowac z partnerem. Faktycznie to SC Double Agent przypomina. Przynajmniej tyle co na gry-online napisali.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10992&a=1

 

http://www.youtube.com/watch?v=v5MRKzZVETg...%2Ecz%2Fnews%2F

 

Troszkę śmiesznie wygląda jak kolo dostaje po łbie i żyje uprzykrzając się innym. No ale mają jeszcze sporo czasu... może to jakoś naprawią.

 

 

A tu coś nowego...

 

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10992&a=1

 

Mnie przychodzi na myśl film heat Michael'a Mann'a... pościgi i najdłuższa strzelanina w historii kina... no i te wielkie torby przewieszone przez ramiona.

 

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=3206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do premiery już coraz bliżej (16 listopada - EU). Zainteresowałem się tą gierką jak tylko została zapowiedziana, IO Interactive mają na koncie same hity i tym razem też tak będzie. Świetne są te wszystkie screeny i filmiki. Bije z nich ostry, łobuzerski klimat. Do tego jeszcze mamy tu własny oddział, skojarzenia z fantastycznym Freedom Fighters nasuwają się same. Zwłaszcza te dwa gameplay'e zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Twórcy ewidentnie czerpali pomysły z najlepszych filmów akcji (i bardzo dobrze):

 

Retomoto Tower Gameplay:

http://www.gametrailers.com/player/23926.html

Street Shoutout Gameplay:

http://www.gametrailers.com/player/23928.html

 

Pojawiła się nowa stronka oficjalna gry:

http://www.kaneandlynch.com/

 

Martwią mnie tylko wymagania, czy stary Athlon będzie obsługiwany. Ale dla tej gry jestem w stanie zmienić wreszcie procka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko arsenał będzie taki jaki miał nasz łysy krawaciarz to będzie na co czekać. (btw wpisałem raz kod na broń w hitman 2 i musze przyznać,że takiego arsenału to nie widziałem w chyba żadnym fps'ie, HL2,Stalker etc mogą się schować 10x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temaciora ;). Na myspace Jespera Kyda pojawiły sie dwa utwory z gry http://www.myspace.com/jesperkyd Konkretnie 1 i 3.Polecam przesłuchanie.Boski klimat!!. A gierki nie mogę sie doczekać.Z tego co widziałem na trailerach i gameplay movies to będzie ostro!! B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem. Całkiem niezła coś jak Hitman tylko zamiast skradania mamy jednostajne strzelaniny ;)

A jest COOP? Da się po lanie grać w COOPa albo przez internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zaraz spojrzę. Ale co do gry napewno warto zagrać nie jest to jakiś gniot.

 

P.S Ten świr jest świetny zabija zakładników i co chwila zazywa jakieś tabletki psychotropowe :)

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ale tylko 2 na jednym kompie, tak pisali w jednej z gazet

Czyli splitscreen i brak Lana czy Coopa w multi. To ta gra traci sens. Myślałem, że będzie to gra którą będę mógł sobie z kumplem przejśc a tu [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli splitscreen i brak Lana czy Coopa w multi. To ta gra traci sens. Myślałem, że będzie to gra którą będę mógł sobie z kumplem przejśc a tu [gluteus maximus]

Wole zdecydowanie split screena w grach niż przeżarte deatchmatche po których się niedobrze robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia sprawy - CDA autor: Allor "Ciekawiej prezentuje się 2 z trybów multi, mający nazwę Fragile Alliance...Ośmiu graczy wchodzi (grali etap w banku) do środka i wynosi jak najwięcej zielonych do znajdującego się po drugiej stronie wozu. Ale kasa dzielona jest po równo wśród wszystkich członków grupy, którzy uciekną. Rund jest kilka, a jeśli ktoś do samochodu nie dobiegnie, puli nie uszczupla. Jeśli jednak w tym nie-dobiegnięciu pomoże mu inny bandyta, automatycznie staje się zdrajcą (jego tag widać przez ściany, nie może więc się ukryć przed zemstą). Gdy jednak dotrze do wozu, swoją lasą z nikim się nie dzieli. Fajnie tyle, że jeśli wszyscy zaczną do siebie strzelać już na początku, nie będą mieli szans na pokonanie ochrony banku i przybyłych z pomocą oddziałów SWAT, więc współpraca przynajmniej na początku jest niezbędna"

 

Czyli przez net też się da, ale już nie coopa.

 

Gra bardzo fajna, sporo się dzieje a i graficznie trzyma fason. Na moim sprzęcie w max detalach 1024 aa 4, anizo 4 nie spada poniżej 33 fps. Jedynie system zapisu jest irytujący i zdarza się przechodzenie tego samego kilka razy. Co gorsza niektóre filmiki nie dają się przewinąć.

Tego Lyncha sam bym chętnie powiesił za przyrodzenie, nic tylko komplikuje sprawę:-)

Zgodzę się z Allorem, że to taki Stranglehold bez bullet time ale za to z psychicznie chorym partnerem któremu można wydawać podstawowe polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale kicha !! Jest COOP ale niestety dwoch na jednym kompie i uwaga !!!!! teraz hit ........ konieczny jest pad od XBOXa 360 na PC aby mogla grac druga postac. Qrfffa to jest szczyt chamstwa i lenistwa. Nawet nie chcialo im sie minimalnie pomeczyc w konwersji tego trybu na PC. Zreszta jak nie na dwoch kompach to i tak kicha ! Co lepiej w AREA 51 BLACKSITE gdzie mialbyc COOP wieloosobowy w ogole na PC go nie ma. Firmy juz oszukuja na maxa jak moga aby zdobyc klientele. To jest skandal aby obiecac taki tryb a w finalnej wersji nic nie ma.

 

COOP rzadzi tworcy gierek to wiedza - zachecaja oszukujac. Cholerne dziadostwo :(

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale kicha !! Jest COOP ale niestety dwoch na jednym kompie i uwaga !!!!! teraz hit ........ konieczny jest pad od XBOXa 360 na PC aby mogla grac druga postac. Qrfffa to jest szczyt chamstwa i lenistwa. Nawet nie chcialo im sie minimalnie pomeczyc w konwersji tego trybu na PC. Zreszta jak nie na dwoch kompach to i tak kicha ! Co lepiej w AREA 51 BLACKSITE gdzie mialbyc COOP wieloosobowy w ogole na PC go nie ma. Firmy juz oszukuja na maxa jak moga aby zdobyc klientele. To jest skandal aby obiecac taki tryb a w finalnej wersji nic nie ma.

 

COOP rzadzi tworcy gierek to wiedza - zachecaja oszukujac. Cholerne dziadostwo :(

Myślałem o tych grach tylko pod kątem COOPa. Skoro go nie ma to są to kolejne szity nie warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba od razu biec za ciężarówką i strzelać w szyby.

Najlepiej zobacz na tym filmiku

http://pl.youtube.com/watch?v=Y3A50s1-SvM

 

Ja tam stałem w miejscu jak kołek i celowałem właśnie w szybę... Nie było żadnego problemu. Jak będziesz stał w tym dole to nie ma sposobu by wpaść pod jego koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...