Skocz do zawartości
nrl

Kane And Lynch: Dead Men

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie ta gra sie cały czas wysypuje do windowsa. ktoś wie dlaczego ? Gdzieś czytałem że musi być Vista

U mnie też się wysypuje, ale tylko na samym początku.

Jak wyskoczy błąd to go nie zamykam tylko klikam na grę w dolnym pasku windowsa,

aby się maksymalizowała i można grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nic tak nie wciagnelo, ta gra to majstersztyk ;]

Zaczalem grac i tak zostalo, dobrnalem do Havany i ide spac [;

Nic sie nie sypie, wszystko w jak najlepszym porzadku.

Haha, zabcie tego pajaca w ciezarowce to byla bula z maslem na sniadanie, za drugim razem sie skapnalem, ze sprintem za nim i seria w kabine ;]

Giera jest pro, zaluje ze wczesniej sie nie dosiadlem, mialem troche wolnego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie niby OT:

http://gry.onet.pl/1651532,,Redaktor_GameS...,wiadomosc.html

 

Recka jednak jest na gs ale nie video ;p. Uwielbiam takie akcje...

Popatrzcie jakie oceny teraz zaczęli userzy dawać (srednia 2.9 ;p - edit już 2.6 ;d). I bardzo dobrze.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni chwala, inni nie - normalne ;] Mi przypadla do gustu, non stop akcja, a o to w tej grze chodzi.

Moze jest tylko zbyt krotka, bo czuje ze sie zblizam nieublagania ku koncowi...

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nareszcie dotarła do mnie ta gra i postanowiłem podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami na jej temat. Jestem bardzo mile zaskoczony tą produkcją spodziewałem się średniaka a okazało się że jest to jeden z lepszych tytułów tego roku przynajmniej w mojej ocenie. Zaskakująco dobra i trzymająca w napięciu akcja, filmowy klimat rodem z Hollywood, sporo ciekawych pomysłów, ładna grafika i interakcja z otoczeniem w tym oczywiście fizyka sprawiają że przy tej grze nie można się nudzić. Nie wiem czemu ale sporo osób nie doceniło tego tytuły a jest to najlepsza gra sensacyjna w jaką miałem przyjemność grać od czasów MaxPayn 2 ? Podejrzewam że ludziska spodziewali się czegoś na wzór Hitmana a okazało się że IO Interactive zafundowało nam zupełnie coś innego i za razem odbiegającego od dotychczasowych schematów. Kane & Lynch Dead Men posiada bardzo przyjemne sterowanie jest naprawdę przemyślane co w dzisiejszych czasach konsolowych konwersji nie jest już takie oczywiste najlepszym tego przykładem jest chociaż by Lost Planet i tu również należy się pochwała dla twórców. Na koniec grafika i dźwięk czyli to co dla niektórych jest dosyć istotne. Graficzka jest dość apetyczna i dobrze się prezentuje nie jest to może CryEngin 2 ani UT3 ale mimo wszystko trzyma poziom zwłaszcza jeśli chodzi o fizykę np. kruszące się ściany pod wpływem ostrzału przeciwników. Ścieszka dźwiękowa jest klimatyczna i idealnie pasuje do tego co dzieje się na ekranie również głosy postaci brzmią przekonując nie inaczej jest z odgłosami broni które brzmią realistycznie. Gra z pewnością jest warta poświęcenia jej uwagi i myślę że wszyscy miłośnicy trzecioosobowych strzelanin będą zachwyceni tym bardziej że jej wielkim atutem jest doskonała sensacyjna fabuła i dosadny język.

 

 

Moja ocena:

 

Grafika - 3/5 (całkiem niezła)

Dźwięk - 4/5 (dobry)

Fabuła - 4/5 (wciągająca)

Grywalność - 4/5 (dobra)

Optymalizacja - 3/5 (taka sobie)

Ogółem - Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy zna ktos jakis emulator pada z xbox 360 zeby zagrac w ta gierke w trybie coop na normalnym padzie? Albo jakis inny sposob zeby to zrobic? Zagral bym z kumplem a tu taka lipa. :mur: Co za durny pomysl. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem w takim garażu gdzie Kane wyciąga z auta dubeltówe, potem pojawia się napis na ekranie i z tego co rozumiem po angielsku to mam przekazać broń Lynch'owi, tzn najpierw daje sobie broń na plecy i mam ją potem przekazać temu drugiemu, tylko jak to zrobić? :-P, przyciskam mb3 i i up to kolo daje sobie broń na plecy, a jak temu drugiemu ją dać?

 

Chodzi o to:

Dołączona grafika

 

EDIT: juz sobie poradzilem :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra mi sie wysypuje po 5 minutach do windowsa w czym problem? nie da rady zmaksymalizowac itd bo sie wysypuje od razu i zamyka

mam to samo niestety pograc nie mozna bo wywala po chwili ;( a szkoda bo gierka wyglada na fajna :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia adekwatna do ksywki.

Może nie porażka roku ale jak dla mnie jest to porażka kwartału na 100%. :D "Znafcą" nie jestem ale myślę, że po tak ciekawie zapowiadającej się grze otrzymaliśmy coś na modłę just couse. Przynajmniej samo strzelanie bardzo z tamtą grą mi się kojarzy. Ciekawe(w miarę) postaci i dialogi z jajem niestety nie ratują tej gry... Jak kolega wspomniał wcześniej brak satysfakcji z gry i przechodzenia poszczególnych etapów oraz mdła rozgrywka pozwala uplasować się tej grze w ścisłej czołówce pretendującej do miana maliny roku.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Graficznie również prezentuje się bardzo przeciętnie i tylko w kilku miejscach jest na czym oko zawiesić a to i tak za sprawą rozmycia dalszego planu.

 

Klapa na całego po tym czego się spodziewałem po tym tytule. Lipa i żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ukryc, ze rownie oczekiwalem po niej znacznie wiecej, co nie zmienia faktu, ze dostarczyla mi wiele przyjemnosci z rozgrywki (tak! satysfakcji). Eh, czuc, ze gra miała potencjal (klimat, brak 'wydobrzania' dzialan postaci, czuc, ze tak naprawde jest sie "truposzem") ale programisci dali [gluteus maximus]. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam gre bede bronil cala swoja "chuda" klata:-D Kazda gra moze sie podobac lub nie, to rzecz gustu, ale z mojej strony uwazam ze to pozycja bardzo ciekawa. Super filmowo przedstawiona akcja z bardzo oryginalnymi postaciami. A co do grafy (zeby miec na czym oko zawiesic?) coz..... gra nie jest reklama silnika i interaktywnym benchmarkiem, ale czy to akurat jest jej minus?????????

 

Wszystkich ktorzy skonczyli gre na "morfinie" zapraszam na multi, pochwalcie sie swoim osiagiem i sprobujcie wkupic sie do gangu. Multi okropnie wciaga. Zupelny zaskok, gra ma cztery mapy na krzyz a zabawa jest przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy zna ktos jakis emulator pada z xbox 360 zeby zagrac w ta gierke w trybie coop na normalnym padzie? Albo jakis inny sposob zeby to zrobic? Zagral bym z kumplem a tu taka lipa. :mur: Co za durny pomysl. :angry:

ponawiam pytanie - moze instalacja sterownikow do pada 360 rozwiaze sprawe czy jest juz jakis inny sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff

Gra niesamowicie wciąga. Świetna fabuła. Dobra grafika i dźwięki. Dawno nie było dobrej gry tego typu (chyba od czasów Max Payne 2). Szczerze polecam. Imho gra jest sporo lepsza od przereklamowanego Crysisa.

Dla wszystkich, którym gra się wysypuje. Wystarczy instalacja najnowszego live

Edytowane przez Leonidas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho gra jest sporo lepsza od przereklamowanego Crysisa.

Te zadnie pewnie spotka się z krytyką ale ja je popieram. Mnie ta gra bardziej wciągnęła niż ''super produkcja'' Crysis, dla mnie crysis to tylko grafika i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi sie bardzo podoba tylko grafa by sie przydala mocniejsza bo moj 68GS troche mułowaty ale daje rade :) Co do Crysisa to rownierz uwazam ze Kane&Lynch jest o wiele lepszy, Crysis to poprostu przereklamowana produkcja ktora nie ma w sobie nic nadzwyczajnego.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie dzisiaj gierkę, ale nawet 5 minut nie moge pograc bo odrazu wywala mnie do pulpitu, próbuje już róznych rzeczy i nadal nic, jak nie pomogą najnowsze stery do grafiki to ide to gó**o oddać :mad:

Przecież pisałem że jak komuś gra się wysypuje to wystarczy instalacja najnowszego live

Edytowane przez Leonidas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pograłem u znajomego na X'ie hmm na konsoli troche smiesznie sie gra brak jakies zwartej akcji trochu przymula czasem, pewnie przez te celowanie analogami zobaczymy jak tutaj będzie.. Grafika nie jest najwyższych lotów ale nadrabia co'op co oczywiscie sprawia że chce się grać...

 

Za pare dni przekonam sie jak do tego sie ma wersja na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

od czasu do czasu gra mi lapie taaaki pokaz slajdow (co 10 sec?) ze sie grac nie da... szczegolnie jak zobacze duzo ludzi albo ze cos wiecej sie dzieje na ekranie... ale nie zawsze czasem odrazu a czasem po 20 minutach gry taka mam:( mial ktos cos podobnego?

 

gram na

x2 4200@2.4

2x1gb/800

8500gt ddr3

 

xp sp2 ze wszystkimi uaktualnieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...