Skocz do zawartości
ranger

Portal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było. W ogóle mało map jest. All przeszedłem plus advanced i imo zdeka mało. Myślałem ze gra bedzie sie tylko na takich mapach opierać jak te test chambery :|. Powinno ich być min 50.

 

Btw skąd można ściągnąć dodatkowe mapy ?

Edit

Odpowiem sobie sam: ze steam.forum

http://forums.steampowered.com/forums/show...ad.php?t=611925

Ide protestować może coś fajnego znajdę ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z poziomem 18. Do tej pory z każdym poziomem radziłem sobie sam, ale to, że powoli mi się kończą pomysły to poproszę o jakąś podpowiedź:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak zdobyć kostkę na 18 poziomie. Poradziłem sobie z działkami i uaktywniłem tą ruchomą platformę ,ale kosta jest wyżej i jedynie mogę wskoczyć do tej wnęki gdzie jest przycisk.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Cieżko to opisać ale myśle ze dasz rade ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika ;) Przyznam że to było dość proste. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na kawałek podłogi na samym dole ,gdzie można było zrobić portal. ;)

 

Jak na razie to ta gra bardziej mnie wciągnęła niż HL2:ET ,którego jak na razie przeszedłem zaledwie połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W samej grze ukryte jest:

login: CJOHNSON

pass: TIER3

 

Dostępne jest wtedy polecenie interrogate oraz NOTES, gdzie opisana jest historia Aperture Science. Opisana jest jednak dość... dziwnie i bardziej jako żart, niż coś, co należałoby traktować dosłownie. Niemniej jednak, ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wciąż męczę mapy z ograniczeniami - to jest dopiero wyzwanie. dotąd udało mi sie ich ukończyć 63% ale pozostały jednak same najtrudniejsze. jakby ktoś sie zastanawiał jak można przejść dana plansze za pomocą np. zero portali - polecam serwis youtube. ale warto wpierw spróbować samemu.

 

czy ktoś w końcu wie jak skoczyć te 9140 metrów :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzik86

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
robisz jeden portal tam gdzie masz celownik, drugi na samym dole w podlodze skad przyszedles, wskakujesz w ten drugi i wylatujesz tym pierwszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tutaj macie jak to zrobić. Portale ustawcie tak jak na filmiku, koniecznie na tym poziomie. Będzie duuuuuuużo szybciej. Zakładam że znacie angielski, dlatego też nie będziecie mieli problemów z odczytaniem co napisane jest w fimilmiku. Napisałem to po angielsku, gdyż 90% osób które to zobaczą znają ten język ;) Spada się około 5 minut. A i co najważniejsze - przed rozpoczęciem wszystkiego sprawdźcie, czy steam zapisuje wasze osiągnięcia - zdarza się, że wywala błąd że nie jest się podłączonym do steam'a i nie zaliczy próby. Sprawdzicie to w bardzo prosty sposób - klinkijcie w osiągnięcia. Jeśli się załadują - jesteście podłączeni. Jeśli nie - restart steama. GL :)

 

:arrow:

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi sie udało skoczyć, chociaż w innym levelu. a filmik zrobił jakiś Polak (Polskie menu) :)

poza tym ukończyłem wszystkie dodatkowe mapy na złoto. trudne jak diabli i często wnerwiające.

na koniec zacząłem ściągać ze ścian wszystkie kamerki, udało mi sie zlokalizować jednak tylko 32... brakuje mi tylko jednej do ukończenia gry w 100%. czy ona nie jest przypadkiem gdzieś ukryta?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
może jest gdzieś w dalszej części? tzn. za 19 planszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...