Skocz do zawartości
romek

Pomóżmy Łukaszowi Walczyć Z Chorobą !

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek postaram się przelać, oby wszystko było jak najlepiej :-|

Mail do redaktora naczelnego TwojePC (kiedys tam siedzialem) poszedl, moze cos napisza na glownej

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dzisiaj przelac cos ale sie okazało ze mi sie hasła jednorazowe skonczyły :( ale jutro jade do banku po nowa liste, aby zrobic przelew.

Trzymam kciuki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo Wam wszystkim dziękuje.

Rozmawiałem dzisiaj z ojcem Łukasza, jego dziewczyną i jej mamą.

Była jeszcze nasza dobra przyjaciółka, która poinformowała mnie o tej sytuacji. Od 17 do teraz załatwialiśmy wszystko i hmm...

 

Jest cień szansy, że Łukasz będzie miał operacje przy kwocie 100 tyś dolarów w przypadku zagrożenia życia. Reszte kwoty będziemy zbierać nadal, aż się uda zebrać całą sume.

 

Ile firm polskich i zagraniczych się zgłosiło to nawet sobie nie wyobrażałem. Po raz pierwszy od długiego czasu płaczę ze szczęścia bo wiem, że są jednak ludzie na tym Świecie, którzy mają serce i pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem się dowiem ile brakuje pieniędzy.

Cały czas trwają zbiórki w sejmie, kancelariach, firmach, redakcjach portali i gazet, nawet uruchomiłem znajomych z całego świata i również oni starają się zebrać i wpłacić jak najwięcej pieniędzy.

 

Mam prośbę, zamieście informację o Łukaszu na wszystkich forach, gdzie jeszcze się nie pokazała. Może w taki sposób dotrze ona do większej liczby osób. Możecie skopiować mojego pierwszego posta i dać zdjęcia z serwera PurePC. Liczy się każdy grosz i każda minuta jaka nam pozostała do dnia operacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odemnie poszło jeszcze info do wszystkich osób z gg\mail i info do dostawców sprzętu z którymi wspołpracuję...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie napisałem na 2 forach info:

OC-Forum

Forum AQQ

 

Będe się starał żeby była jeszcze informacja na stronie głównej strony o AQQ oraz jeszcze indziej gdzie tylko sie da!

Wątek na forum AQQ został zamknięty i przypięty. W treści zawarty jest link do tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie w najblizym czasie wyslac pieniadze

 

no i oczywisice poinformowalem moich wszystkich znajomych... mam nadzieje, ze tez pomoga

 

P.S dalem info na forum nvision.pl

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem informację po rodzinie i sam już dokonałem wpłaty.

 

Informujcie nas jaki jest obecny stan zbiórki, ile jeszcze zostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajoma i znajomego pracujacych w gazecie wyborczej... poprosilem ich, zeby powalczyli troche z "wyzszymi" o zamieszczenie artu na stronie gazeta.pl ... pogadam jeszcze z ludzmi ktorzy maja jakies strony.

 

edit: dostalem esa od tego znajomego dziennikarza... powiedzial, ze nie moze niczego obiecac, ale bedzie dzialal w tej sprawie.

Edytowane przez Sheep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martinii - z zagranicznymi stronami jest ten problem, ze numer konta do transakcji zagranicznych wyglada nieco inaczej.

Wyslanie kasy na polski numer zza granicy moze sie skonczyc odrzuceniem przelewu lub narazeniem wysylajacego na duze koszty i opoznienia w dostarczeniu pieniedzy.

 

Przetlumaczenie to nie klopot, jesli tylko romek jest w stanie sie dowiedziec o wlasciwy numer konta (w formacie IBAN wraz z kodem SWIFT/BSC banku), mozna ogloszenie porozwieszac za granica.

A moze ktos z forumowiczow ma konto na Paypalu, z ktorego moglby potem przelewac pieniadze na konto fundacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pol problemu z glowy - pozostaje tylko przekopac strone Millenium w poszukiwaniu kodu SWIFT (nie jest chyba niezbedny, ale znacznie przyspiesza sprawe).

 

EDIT: mam: BIGBPLPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek: jesli mozesz to zapodaj wieczorej wieksza iloscia informacji. Ja bede sie staral, zeby doprowadzic do zamieszczenia tego artykulu na gazecie.... poki co zamiescilem na paru forach, wyslalem kilka smsow do ludzi, ktorzy maja kase, i napisalem do paru adminow roznych stron internetowych....

 

a nie moglibyscie np wrzucic tego topic'a jako popunder'a tak, zeby sie wyswietlalo 1x dziennie na 1 ip ? (tak jak to bylo na tweaku z reklamami?)

duzo osob nie wchodzi na osla laczke, nie korzysta z glownego serwisu, tylko np dzialaja tylko na "chlodzenie woda" czy "Extremalne podkrecanie" ... ?

Edytowane przez Sheep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...