Skocz do zawartości
romek

Pomóżmy Łukaszowi Walczyć Z Chorobą !

Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej zamieściliśmy apel o pomoc Łukaszowi na naszym serwisie www.rmvbusters.pl oraz wysłaliśmy mass PW do wszystkich użytkowników z prośbą o pomoc finansową.

Sam mam syna w wieku Łukasza. Życzę Wam, aby akcja dała pożądany efekt, czego wyrazem będzie niewielka może, ale jakże potrzebna pomoc finansowa. PanNikt

Edytowane przez PanNikt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Teddy Bear

Witam

 

Jest to mój pierwszy post na tym forum i przykro mi, że muszę go pisać w takich okolicznościach.

 

Chciałem jedynie zaznaczyć, iż portal dzikie.net jest z Łukaszem, wystarczy tylko zerknąć na stronę główną (jest tam odnośnik)

 

Szczególne podziękowania dla administracji dzikie.net i dla Legwana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo wplace kilka PLN-ów jak tylko bede mial kase na inteligo :)

 

wiadomosc zamiesciłem takze na elektroda.pl

 

tez duze forum wiec kilka(nascie/set) osob pomorze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje ze tez powiem rodzicom o tej akcji... Nie jestem pełnoletni i nie zarabiam. Uwierzcie mi, ze napewno z pomoca rodzicow jakakolwiek kwota chocby symboliczna złotowka (w co nie wierze, kwota bedzie napewno wyzsza) wpłynie na podany numer. Tą wiadomosc pisze dosyc pozno i na godzine dzisiejsza moge zaoferowac "reklame" tego wątku na moim forum. Ludzie do dzieła symboliczna złotowka Was nie zbawi!!!

 

www.endriue398.fora.pl - tam rowniez prosze o zadeklarowanie sie wpłaty chocby nawet symbolicznej złotowki!!!

 

Łukasz wszystko bedzie OK!!!

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załawtiłem ogłoszenie na spik.webpark.pl napisałem też do wapster.pl o zamieszczenie info i na forum komunikatora aqq, oprócz tego sam coś wpłaciłem.

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal www.modding.pl przyłącza się do akcji, ogłoszenie zamieściłem własnoręcznie. Mam nadzieję, że choć trochę wspomożemy akcję.

 

---

Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę zrobię przelew, wysłałem też info do kilku portali - zobaczymy z jakim skutkiem. Poinformowałem też wszystkich znajomych na gg.

 

Każda pomoc się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItajcie,

 

 

Mam nadzieje że Romek się nie pogniewasz , ale w całości zamieściliśmy twojego Newsa na stronce http://www.tuning-pc.pl jak i temat wisi na forum. Może przyczynimy się też do zebrania paru set złotych .

 

trzymcie się chłopaki , uda się zebrac kase dla Łukasza

Edytowane przez Djvolt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze od początku.

 

Dziękuje wszystkim za przelewy i chęć pomocy.

Moją wiadomość na portalu można do woli kopiować i umieszczać na każdym portalu tylko należy podać źródło do wiadomości głównej lub dotego wątku na forum.

 

W piątek odbyła się impreza ze zbiórką dla Łukasza. Przyszła prawie cała ekipa z starej jego klasy, wiele osób z podstawówki i przyjaciele, których nikt się nie spodziewał. Wstęp kosztował 30 zł i całe pieniążki z piwa i wejścia szły na pomoc Łukaszowi. Zebrano w sumie około 10 tyś. zł.

Rozmawiałem z ojcem Łukasza i potwierdził mi, że przelał na konto w Houston w piątek kwote 97 tyś dolarów, czyli wszystko co było na koncie.

Po wielu rozmowach telefonicznych i ustaleniach z moimi znajomymi z całego świata wyniki są nastepujące:

Jeszcze wpłynie 20 tyś. dolarów od Google, 10 tyś. dolarów od Microsoftu, 45 tyś. zł od Epsona, 60 tyś. zł od korporacji taksówkowej, której nazwy zapomniałem, 8 tyś dolarów od AG Company z Texsasu, 3 tyś. dolarów od bardzo dobrej przyjaciółki z Australii (wielki buziak), 5320,21 zł od PurePC.pl (więcej już nie miałem na koncie, wszystkie oszczędności poszły).

W czwartek wieczorem naszego czasu dostaliśmy informację, że Łukasza odwiedził gł. konsul Polski w USA i starał się wynegocjować możliwość spłaty ratami i obniżenia ceny (jeszcze nie jest znane stanowisko kliniki), w piątek również NFZ miał negocjować obniżenie kwoty. Jedna z partii politycznych zgodziła się na pomoc i zaczeła robić zbiórki w partii. Do wtorku również przybędzie kasa z NBC 5 z Chicago w sumie jakieś 6 tyś. dolarów z zbiórki pieniędzy w redakcji.

 

Jak sami widzicie postaraliśmy się wszystko poruszyć i powinno się udać zebrać pieniądze. Z czystym sumieniem wiem, że pieniądze mogą być zbierane do 30 lipca 2006, dwa dni później odbędzie się operacja, która potrwa około 56 godzin więc koło piątku będziemy wiedzieć co dalej.

 

Kwoty ile jeszcze potrzeba ciężko ustalić. Jakiś 80-100 tyś dolarów bo operacja podrożała o czym wcześniej nie wiedziałem i jeśli rozmowy z kliniką nie przyniosą skutku to będzie trzeba wpłacić 250 tyś dolarów zamiast 200 tyś dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski support php-fusion tez wsipera Łukasza

 

http://php-fusion.pl/forum/viewthread.php?...5124#post_35124

 

dziekuję panu o nicku "PIEKA" za umieszczenie tego tematu na forum

 

niestety elektroda.pl ten apel olała i teaamt został skasowany, umieszczalem go dwa razy, na poczatku myslalem ze nie spodobała sie kategoria która zmienilem ale i tak tematy byly szybko usuwane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki Helmowi apel znalazł sie i u nas, i gorąco go popieramy. Fantastycznie, ze udalo sie juz tyle załatwic - to jest szansa , a szanse trzeba wykorzystac. Trzymamy kciuki za Łukasza i za nasza solidarnośc!! Pozdrawiam serdecznie

 

http://www.wgk.com.pl/forum/viewtopic.php?p=334543#334543

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_zzzkuba - moze napisz do administracji elektroda.pl i opisz im problem blizej, zwracajac uwage na ilosc serwisow i firm, ktore biora udzial w akcji? Jesli zobacza, ze to nie jest zadna przypadkowa akcja tylko zorganizowana ogolnoswiatowa zbiorka, moze sie przelamia i pozwola umiescic apel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...