Skocz do zawartości
romek

Pomóżmy Łukaszowi Walczyć Z Chorobą !

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wpłaciłem Kase, i napisałem do Urzędu Miasta By umieścili informacje o Łukaszu na Stronie Głównej mojego miasta. Łukasz wszystko będzie dobrze :)

Edytowane przez piotrc00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze starania tak wielu ludzi dobrej woli doprowadzą do szczęśliwego końca tej historii.Szkoda tylko że na całym świecie ludzkie życie przekłada się na pieniądze,ale dzieki ludziom takim jak Romek nadal płonie nadzieja prawdziwego ludzkiego gestu i pomocy nawzajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm

 

...Jak sami widzicie postaraliśmy się wszystko poruszyć i powinno się udać zebrać pieniądze. Z czystym sumieniem wiem, że pieniądze mogą być zbierane do 30 lipca 2006, dwa dni później odbędzie się operacja, która potrwa około 56 godzin więc koło piątku będziemy wiedzieć co dalej...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa może płynąć na konto do 30 lipca. W nocy 30 lipca zostanie przelana na konto kliniki w Houston. Po tym terminie również można wpłacać pieniądze bo oprócz operacji Łukasz musi być leczony i rehabilitowany i w USA a później w Polsce. Stanu konta nie jestem w stanie podać bo część kasy jak pisałem została w piątek przelana na konto kliniki w Houston.

 

Dziękuje Wam za pomoc i każdą złotóweczke przelaną na rzecz Łukasza.

 

Warto jest pomagać innym bo kiedyś i my możemy potrzebować takiej pomocy a wtedy przyjaciele będą robić wszystko, aby nam pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok thx.

 

Oglądałem kiedyś o tej chorobie na discovery. Coś bardzo przykrego ;(. Zamiast trwonić pieniądze w armie, Swiat powinien skupić sie na nauce w tym na genetyce i medycynie szczególnie. Inaczej nie może być.

 

Oby operacja sie powiodła. Życze Łukaszowi udanej operacji i szybkiego powrotu do zdorwia.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że hondziarze nie zawiodą . http://www.honda.gda.pl/ dzis naskrobałem do adminow mam nadzieje ze podejdą poważnie do sprawy i może mniej paliwa chociaż do swoich 4 kółek wleją . Pozdrawiam i trzymam kciuki .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno to znalazłem, ale myślę że zdąże - kilka $ podesłałem - trzeba sobie jakoś pomagać !

Pozdr. :?

Edytowane przez Lzep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wypłata była w tym tygodniu jeszcze - kilka złotych dla Łukasza więcej ... Oby operacja doszła do skutku i się powiodła. Trzymam kciuki :-|

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem informację od przyjaciółki zaangażowanej w całą akcje, że Łukasz będzie operowany w Houston dzisiaj o godzinie 14 naszego czasu. Jutro powinno się wyjaśnić czy operacja się udała i czy potrzeba kolejnych do rekonstrukcji twarzy.

Sam teraz nie wiele wiem, ponieważ sama odległość jest duża i informacje spływają do mnie z małym opóźnieniem. Co będę wiedział to będę zamieszczał w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieli panowie wczorajszy Tele ekspres? ;]

Pokazywali pielgrzymke i zdjęcia Łukasza.

Zgadnij dlaczego pokazywali? :>

Gazety i radio też wzięły udział w zebraniu pieniędzy.

Szkoda, że nie mogłem obejrzeć tego wydania teleekspresu ale może komuś się udało nagrać.

Jeśli tak to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...