Skocz do zawartości
romek

Pomóżmy Łukaszowi Walczyć Z Chorobą !

Rekomendowane odpowiedzi

forumbrzeg.pl przygotowało aukcję aniołka ręcznie wykonanego a pieniądze będą przeznaczone właśnie dla chorego Łukasza.

 

 

Więcej o tym w temacie:

 

http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=2521

 

Pozdrawiam Administrator forumbrzeg.pl yasiu

 

Jeżeli możecie i chcecie pomóc licytujcie i podajcie link znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPERACJA SIĘ UDAŁA

 

Otrzymałem taką informację od kobiety Łukasza, która jest teraz w Houston.

Guz został wycięty, plastyka twarzy też została zrobiona. Łukasz po operacji czuje się dobrze i przesyłam od niego gorące podziękowania dla wszystkich ludzi, którzy pomagali w zbiórce pieniędzy i przesyłali mu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Jak będę wiedział więcej to będę komunikował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zebrać pieniądze jeśli uruchomi się wszystkie swoje kontakty to sprawa z małej urasta do ogromnej akcji. Pojawiły się informacje w telewizji, gazetach, portalach, forach nawet w sejmie było wiadomo co i jak. Dwa tygodnie i cała kwota pojawiła się na koncie.

 

Nie udało mi się dzisiaj spotkać z kobietą Łukasza bo się rozchorowała przez zmianę strefy klimatycznej. Jak się jednak dowiem czegoś więcej to będę informował.

 

------------------------------------------------------

Proszę Was Drodzy przyjaciele, abyście zamieścili informacje na forach, że operacja się udała i Łukasz wraca do zdrowia. Oczywiście mówię do tych osób, które zamieszczały informacje o zbiórce na innych stronach i forach. Niech ludzie się dowiedzą, że ich pieniądze nie poszły na marne i dzięki nawet kilku złotym przelanym na konto fundacji udało im się uratować życie człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kasa jaka będzie ponad budżet zostanie przeznaczona na leczenie jego w kraju bo co jak co wiecie jak działa to w Polsce. Nie płacisz to bez nogi wyjdziesz, płacisz to nawet dasz radę wyzdrowieć.

 

Kasa podobno cała jest lecz na wszelki wypadek się upewnię i powiem jutro.

Nadwyżka jeśli będzie to idzie na rehabilitacje Łukasza w Polsce bo to nie łatwo można rehabilitować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER!!

Jestem zszokowana rozmiarem akcji, która wykonałeś!! Az sie zaczyna znowu wierzyć w ludzi. :lol:

 

Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia życze Łukaszowi, zrestza na pewno nie tylko ja ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...