Skocz do zawartości
PioMX

Koniec radia BIS

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec z indywidualizmem w państwowym (rządowym) radiu.

W radiu BIS (http://www.polskieradio.pl/bis/) zostaje zmieniona ramówka, tak aby stworzyć kolejny komercyjny miszmasz typu Rz, RMF czy Eska.

 

Jak ktoś lubił r. BIS to wpisujcie się:

http://212.244.52.78/

 

Wczoraj w poszło na zywo:

http://naprawde.duze.pe.patrz.pl/

lub mp3 do sciagniecia w lepszej jakości http://www.sendspace.com/file/fcerrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom z PIS'u sie w [gluteus maximus]ch poprzewracalo, jak tak dalej pojdzie to w Korei Pln. beda mieli wieksze swobody obywatelskie i wolnosc slowa niz u nas :/

Nic tylko kupic kajak i do Szwecji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, żałosna próba cenzurowania. Jak widać Młodzież Wszechpolska to trudny temat ...

Ze świetnej BISki zrobią grzeczne radio, w którym będzie można posłuchać najnowszych kawałków Mandaryny i wiadomości pasujących do "nowego profilu stacji" ...

Skończy się to śmiercią naturalną BISki i tyle. :/

Przykre, nawet bardzo, ale poza podpisaniem petycji raczej niewiele możemy zrobić.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nie slucham radia. 93,4 MHz (krakow) wywalilem z pamieci amplitunera. Ale jak zaczne chodzic do szkoly... czego teraz bede sluchal codziennie rano? :sad:

Edytowane przez deadfrog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech ich k....!

W TV pelno smieci z PISu, w necie tez spokojnie wiadomosci nie mozna przegladac bo wszedzie ich glupie pomysly a teraz na dodatek jeszcze radia posluchac nie mozna!!

 

"Nowy dyrektor nakazał już usunąć z eteru ciężkie brzmienia, czyli np. muzykę metalową, gotycką"

 

Po jaka cholere?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh przypomniał mi sie moment kiedy przyjechał kuzyn z ameryki (koleś ma już rodzine i dzieci)

Powiedział do mnie: "...wszyscy mówią, że w Polsce jest tak źle, a ja tu przyjeżdżam i jest zajebiście"

:lol: :lol: :lol: nie powstrzymywałem śmiechu :mrgreen:

 

Ci idioci przez te kilka lat tak okaleczą ten kraj, że boję się myśleć co będzie dalej O_o

Cofamy się w rozwoju i do tego tworzą jakąś komunę, ba nawet gorzej niż komunę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że największą wartością jaką ceni nasz prezydent jest braterstwo :lol: :lol:

 

Za SLD takich jazd nie było.

 

Coraz bardziej zaczyna mi się to nie podobać. Te reklamówki "pissu" jak to u nas jest wspaniale to też chyba jakaś prowokacja...

Przypisują sobie np. spadek inflacji kiedy tak naprawdę oni nie mają na nią wpływu. Balcerowicz z resztą tym kierują.

 

Czuję się jakbyśmy się cofali z wolnością słowa do czasów PRL'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami obywatele zgotowoli sobie taki los. A w duzej mierze zawdzieczamy to mlodziezy ktora nie poszla do glosowania mowiac "polityka mnie nie obchodzi" :mur:

Edytowane przez .Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda radia. Szkoda że do RM nie da się wprowadzić Urbana zamiast papy dyra.

Jak tak dalej pójdzie, to tylko czekać na cenzurę I-netu. Trzeba za wczasu pomyśleć jak się ukryć przed tymi oszołomami. Ewentualnie- jak zwalczyć kaczyzm raz a porządnie.

 

@psychodeliczny to nie prowokacja, to propaganda :lol:

 

Jak oni chca cos cenzurowac to niech zaczna od swoich poronionych pomyslow i Radja Ma Ryja :P

Nie propaganda, tylko wierna kopia spotu z którejś amerykańskiej kampanii Regana. Widać dzięki temu, że Polsce brakuje ponad 20 lat do USA (bo tamten filmik był z 1984).

 

.Kuba: Poszedłem, chociaż zwykle mnie to nie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowy dyrektor nakazał już usunąć z eteru ciężkie brzmienia, czyli np. muzykę metalową, gotycką"

Po jaka cholere?

Na forum radia BIS kilka dni temu przeczytałem relację ze spotkania z nowym dyrektorem, który powiedział że "taka muzyka nie pasuje do antynarkotykowej kampanii prowadzonej przez radio" (cytat z pamięci).

n/c ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pis i ich koalicja chce tworzyc radia katolickie, typu RM, niedlugo w zarzadach beda zasiadac ksieza/ zakonnice

 

pozatym stwierdze ze Kaczorki pragna sluchac pr0 ziomalskiego hiphopu , ktorego jest pelno , zapominaja ze ludzie chca sie odprezyc przy normalnym rocku

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam i pytam się ile kosztuje profesjonalny zabójca, który wykonałby podwójny zamach, przy czym nie dałby się złapać? Jak inaczej można obalić rządy pisu? Bo listy o odwołanie prezydenta nic nie dadzą. Może będziemy rzucać mięsem, aż w końcu sam zrezygnuje? Może będziemy organizowali marsze na skale krajową? Wszystko byle się pozbyć obecnego prezydenta i jego backup'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...