Skocz do zawartości
PioMX

Koniec radia BIS

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kto ma mu nie pozwolić. Najazd na rozgłośnie mamy zrobić, czy co ? :? I jeszcze kogo on [ciach!]a nazywa ZIOMALAMI ? :? Ja żaden ZIOM, ZIOMEK itp. nie jestem ....

 

Znalezione na google - wypowiedź na temat Sobali:

 

Ogladalam na zywo program z Wladyslawem Frasyniukiem, ktory dzis powtorzyla TV Puls. Jestem zazenowana postawa prowadzacego - pana Jacka Sobali. Rozumiem, ze moze dobrze myslec o sobie, ale to nie powod, zeby czynil te mysl glownym motywem programu (zreszta kiepsko zakamuflowanym). Zenujaca uwaga o postaci Hrenryka Jablonskiego - niegodna profesjonalnego dziennikarza, kilkakrotne wchodzenie w slowo zadajacym pytania - w koncu gosciom proramu - Piotrowi Mroczykowi i Krzysztofowi Skowronskiemu, pseudo blyskotliwe pytania, ktore mialy polechtac publicznosc i widzow, a odniosly wrecz przeciwny skutek. Jesli red. Jacek Sobala nie pozwla swoim gosciom zadawac pytan, niech ich nie zaprasza, niech poprowadzi program samodzielnie i niech obdarza gosci w studiu swoja erudycja solo. Skowronski i Mroczyk - swietnie przygotowani i rzeczywiscie pytajacy o wazne kwestie, probowali z sensem budowac rozmowe, red. Jacek Sobala, ktory przerywal im w co wazniejszych kwestiach nie pozwoli im na to. Rozumiem jego uprzywilejowana pozycje jako gospodarza - prowadzacego program, ale niech jej nie naduzywa, bo z tego atutu czyni powazna wade. Brawo dla Mroczyka i Skowronskiego (zawsze wielka kultura) - zwlaszcza temu ostatniemu dziennikarzowi chodzi rzeczywiscie o budowanie prawdziwej rozmowy o Polsce, a nie o watpliwej jakosci show. Pomieszanie gatunkow nie zawsze sie udaje. Potrzeba do tego duzego doswiadczenia. Kazde udawanie i nadymanie sie natychmiast sie zemsci. Pozwolilam sobie podzielic sie tymi uwagami na forum, bo bardzo zmieszala mnie postawa prowadzacego. Studiuje media i dziennikarstwo i chcialabym kiedys rzetelnie wykonywac swoj zawod. Z szacunkiem dla widzow, sluchaczy, czytelnikow i gosci, a nie na swoja chwale. Z tego programu wyciagnelam nauke jak nie nalezy prowadzic programu telewizyjnego. Pozdrawiam i dalej, pomimo wsztysko, sekunduje TV Puls.

I tutaj parszywy oprawca ....

 

Dołączona grafika

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Weźcie ogarnijcie ten PIS. Co te trolle robią z krajem? Nie można słuchać nawet tego czego chce się słuchać ? Może niedługo nie będzie można wejść do pc bez pozwolenia PIS'u ?? Albo za przeproszeniem iść do kibla jak pis nie pozwoli ?? Śmiech na sali. Jak ruszą radiostacje to niech wszyscy raperzy się zżeszą i nagrają jeden kawałek prawdy o komercyjnym PIS'ie. Może zrozumieją: "DO DUMU"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni wiedza ze ludzie ich "nie lubia" (co za eufemizm :D), ale maja to gleboko w [gluteus maximus]. Jakims cudem doszli do wladzy i teraz jej nie oddadza tylko dlatego ze jest sprzeciw od "kilku" niezadowolonych zwolennikow opozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję otwarcie pisać/mówić o zabiciu braci :lol:

Jeszcze mi agenci z ABW albo BORu zrobią nalot :mrgreen:

Terroryści mogliby sobie urządzać samobójcze ataki na nasz kochany cyrk na wiejskiej, nikt by nie płakał po nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję otwarcie pisać/mówić o zabiciu braci :lol:

Jeszcze mi agenci z ABW albo BORu zrobią nalot :mrgreen:

Terroryści mogliby sobie urządzać samobójcze ataki na nasz kochany cyrk na wiejskiej, nikt by nie płakał po nich...

Mogliby, ale są na tyle inteligentni, że wiedzą, że ten rząd sam się wykończy... :lol:

Za jakiś czas, ale jednak (nadzieja matką głupich jak to mówią :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że BIS mi nigdy nie podchodził, jednak ... a zresztą co ja będę komentować - chyba każdy wie oco chodzi.

 

W niektórych rządach jest poprostu cyrk , ale tam są małpy... A skoro u nas w cyrku hoduje się kaczki ... to już na prawdę jest mocno poprzewracane.

 

P.S. Zwijam się z tego kraju tak , jak najszybciej będę mógł ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bis robi sie fajny po godzince 2-3 w nocy.

Zawsze nam umilał nocne lameparty/plejowanie....

A teraz co? Nocne rozmowy niedokonczone?[[[[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O naszym ch..owym rządzie, Pisie i kaczorach można pisac miesiącami, ale to i tak nic nie daje. Przesadzają, jeszcze bardziej niszcza nasze i tak słabe państwo. Ja to wogóle nie rozumiem jakim cudem oni sie do władzy dobrali....

Jeszcze cos im odj..ie i zachca cenzury albo "wkrótce zrobią z Polski Argentyne, na kogo sk..wysyny zrzuca wine?" to tak cytując Gurala

Juz mi szkoda nerwów żeby się denerwowac, jaka nam się piękna władza trafiła

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też BIS jakoś nie podchodził, ale byli ludzie którym to radio pasowało i ich cieszyło - a nie było ich mało, sam paru znałem, zaspokajało ich zapotrzebowanie na muzyke, miało całkiem dużo słuchaczy którym to sie podobało, to po co zmieniać? A ten gościu niech nie mówi do mnie ziomek (btw nie lubie jak ktoś co drugie słowo ziom, ziomek bo dla mnie ktoś taki to podniecający sie tym wsiór), bo ziomek to mi się kojarzy z jakimś ujaranym dresem/wsiórem, Ja jestem normalnym człowiekiem. Jak jest dobrze, to kaczory chcą zwalić wszystko i tyle...

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dobrze, to kaczory chcą zwalić wszystko i tyle...

Musimy jakoś przeżyć te 4/5 lat (nie wiem ile trwa kadencja), może ludzie się nauczą trochę co to znaczy głosować na nieodpowiednich ludzi, może trochę mocherów zdechniel. Ale coś czuję, że to nic nie da, po prostu taką mamy mentalność i nigdy tego się nie zmieni... ale bądźmy dobrej myśli.

Trzeba się trzymać razem i nie ulegać... W końcy sposób na RadioMa(...) jest, ale trzeba przynajmniej milion dobroczyńców zebrać, i niech każdy wyśle grosika dla dyrektora, chyba że poczta nas zdradzi to ju nie ma sposobu...

Ktoś mówił o płatnch mordercach?

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...