Skocz do zawartości
nrl

Jericho

Rekomendowane odpowiedzi

po obejrzeniu ostatnich trailerow z gameplaya juz wiem ze tej gierki nie kupie!!-a zapowiadalo sie tak fajnie po renderach:fajny klimat ,dobry scenariusz itp itd ,niestety z tego wszystkiego zostala tylko zwykla jatka na skale masowa,taki tournament kto szybciej i wiecej-zupelnie jak bym ogladal zmagania online-ogolnie wieka szkoda!!

oj tam nie szlej , przecież na trailerze nie dadzą ci scenek jak idziesz pól godziny w ciemności bo by nikt go nie oglądał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze straszniej by było jakbyśmy grali sami a nie z teamem. No chyba ze fabuła bedzie jakaś super pr0 i bedą jakieś sceny gdzie nasi koledzy giną to może być ciekawie ;].

 

Popatrzcie na podłoge na tym skrine:

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bkga.jpg

Low detail ;0. Efektami nadrabiają rozdzielczość tekstur ? Bardzo nieładnie...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na paru screenach można sie doszukać wskazówek, że będziemy grac każdą z tych postaci :D, tylko ceikawe czy na zmiane czy każdą jakiś etap :rolleyes:

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Jericho już jutro :D

 

No zobaczymy czy ta gra bedzie coś warta. Cytat z neo:

 

Już niebawem zagramy w demo gry Clive Barker's Jericho

wtorek, 25.09.2007

Zgodnie z obietnicą daną w lipcu bieżącego roku, firma Codemasters już niebawem zaoferuje nam możliwość przetestowania gry Clive Barker's Jericho. Wersje demonstracyjne programu otrzymają użytkownicy wszystkich platform sprzętowym, którym dedykowany jest omawiany produkt.

 

Jako pierwsi w Clive Barker's Jericho zagrają posiadacze "blaszaków". Ważące ponad 1 GB demo zadebiutuje w sieci już jutro. Dzień później wersja pokazowa zostanie udostępniona za pośrednictwem usług Xbox Live oraz PlayStation Network, dzięki czemu także konsolowcy będą mogli sprawdzić pierwszoosobową strzelaninę w akcji.

Czyli dużo nie ważny (w porównaniu z Bio czy Strangeholdem)

Wiecej na neo: http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_str...st&p1=52730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie doczekamy się demka- w/g strony producenta gry ma ono pojawić się jutro:

 

http://www.codemasters.co.uk/press/?showarticle=10843

 

"As trailed in the video, those who want to sign up and fight for the Department of Occult Warfare won’t have long to wait, the playable demo is scheduled to arrive this Thursday, September 27th."

 

OCB? Demko będzie tylko dla zarejestrowanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje administracji rozdawać % za tego typu posty bo rzygać się chce.... na takie posty ! :[ i od razu je kasować.

 

Jak ktoś już zagra to niech się szybko podzieli opinią na temat gry i zrobi pare obrazków, ewentualnie filmik nagra :) Czy warto ściągać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko, w rozdziałce 1680x1050 ze wszystkim na max chodzi bardzo płynnie, przynajmniej na początkowych etapach. A co do gry to na razie mi sie nie podoba

Jakies uzasadnienie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze za wysoko jako fan Barkera zawiesiłem poprzeczkę. Trailery były genialne. A gra...hmm. tzn demo. Ale spoko grałem tylko10 minut:)

Grafa - powyzej sredniej, bez rewelacji. Woda beznadziejna, Przeciwnicy na poczatku dema nijacy, zupełnie bez wyrazu. No nie wiem , trzeba pograc dłuzej.

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest bardzo dobra , silnik gry jakby z Cell Factor i do tego ta sama telekineza. W demku idzie się trójosobową drużyną i można przechodzić w ciała poszczególnych kompanów , jeżeli kompan niby umiera przechodzimy w ciało innego i naprawiamy mu życie. W demku jest motyw z strzałkami jak np w Farenhajcie lub TRL. Screenów nie zapodałem , bo ide w kimono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srednia grafika, zalatuje strasznym drewnem, ruchy postaci, przeciwnicy i w ogole...

Jak dla mnie - straszny beton... ;d Poczulem sie jak w tartaku...

Do mnie kompletnie nie przemawia... Woda? Jaka woda? To wyglada jak budyn.

Az zal serce sciska, Undying to byla taka swietna gra, a to... Do piet, do piet...

Jedna fajna rzecz... Fajne menu...

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Własnie skonczyłem demko 10 min gry godzina sciągania - troche za krótkie . Co do samej gry grafika moim zdaniem niezła - troche nie czuć broni jakies takie słabe - liczyłem że krew sie bedzie lać ostro a tu słabo (fakt to tylko demko) . Potworki dość ciekawe motyw ze strzałkami ala Farenhait - nawet nawet można sie przyjrzeć twarzy potwora robi wrażenie . Ogólnie in plus .

 

na sprzęcie z podpisu all max i biega nieźle .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie bardzo

 

 

Minimum Specification:

 

Windows XP / Vista

CPU: Pentium 2.4 GHz or Athlon XP 2400+

RAM: 1 GB

Graphics Card: GeForce 6600 / Radeon X1600

DirectX 9 Compatible Sound Card

2 GB Hard Drive Space

2x DVD-ROM Drive

 

Recommended Specification:

 

Windows XP / Vista

CPU: Intel Core 2 Duo or Athlon 64 X2

RAM: 1 GB

Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950

Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card

2 GB Hard Drive Space

2x DVD-ROM Drive

Supported Graphics Cards:

 

ATI Radeon X1600, X1800, X1900, X1950, HD2900.

NVIDIA GeForce 6600, 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800.

 

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (including laptops).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...