Skocz do zawartości
monsoon2k

Który Config ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Moj stary komp jest juz na drugim ( tym lepszym ) swiecie. Musze kupic nowego, a nie mam zbytnio sporo kasy. Co lepiej sprawdzi sie w grach ( Enemy Territory, Call Of Duty: UO, Mafia, Americans Army )

 

Zestaw nr. 1

 

Celeron D 330 2.66GHz

AsRock P4Dual-880Pro

GF 6600

 

Zestaw nr. 2

 

AMD64 Sempron 2800+

Gigabyte GA-K8NE

GeForce 7300GS Gigabyte 128MB HDTV & DVI

 

Do wydania mam ok 650 do 700zl

Mam zasilacz Fortron 400W oraz dysk samsung 80gb. Pamiatki bede mial jutro od kompa starszego bo sobie wymienia ( 2x512 God Ram chyba )

Nie mam nic przeciwko jezeli ktos chce zaproponowac inne czesci za ta kwote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

miałem sie nie udzielać bo coponiektóre niedorozwinięte dzieci mnie wpieniły ale powiem ci jedno - zestaw do gier nie na celeronie - jest człowiek na tym formum który na 66gt i takim właśnie cielaku nie może sobie pograć w gry sprzed 3-4 lat

w ET ma 18 fps ... na fueldump nie na radarze ... nie chodzi mu painkiller, halo bodajze - to juz nie istotne czy to mobo dało plamy, czy niezgodność grafiki z mobo jest, czy cweleron jest do d u p y - ( wszystkiego tylko nie gier )

poprostu prosze cie nie rób tego bo później będziesz zakładał tematy

"jesus pomocy niemoge se w et pograć a kumpel na duronie 1,2 i gf3 smiga jak wściekły na max detalach WTF ? HELP !! "

 

jednym słowem zestaw nr 2 :]

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram @kvasek'a :)

 

@monsoon2k czy ja wiem czy ten 7300gs to dobra inwestycja. Do A'sA karta jest prawie w ogóle niepotrzebna, ale karta na 64bit szynie to pomyłka. za jeje cene to już lepiej kupić Radeona x700pro/x700xt

albo 6600/6600gt

lol nie zauwazylem, ze ma 64bit no to bede polowal na tego 7300GT od galaxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly ot ^^ infnity s939 z jakiej lini ciagnie 5 czy 12??. A i ten twoj zasilacz pownien dac spokojnie rade ;) to nie jest az taki mocny config.

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...