Skocz do zawartości
GenghisKhan

Dyskusja na temat telewizorów/monitorów

Rekomendowane odpowiedzi

Moze bede nudny, ale nie zastanawiales sie nad zestawem mniejsza plazma/lcd + projektor? Za 9-9,5k PLN bedziesz mial nowiutki projektor FullHD z zapasowa lampa + plazme/LCD 40-42". Do filmow i gier - projektor, a do zwyklej TV mniejszy wyswietlacz. Mam w domu plazme LG i do TV sie nadaje idealnie, ale gry i filmy tylko na projektorze odpalam. Poza tym mnie tez masakruje inna rzecz - 700W deklarowanego poboru :lol: Co do straty wartosci to jest to normalna rzecz, natomiast % jaki sprzet traci na wartosci jest proporcjonalny do jego ceny czyli im drozszy tym wiecej bedziesz "stratny". Tak czy inaczej, jak kupisz sprzecik, to witamy w klubie Big Screen Gaming ;)

Aktualnie mam już 42" FullHD i jest zwyczajnie za mały. Jak już pisałem w temacie X360 - urządzam właściwie dwa pokoje 'rozrywkowe'. 42" idą do mniejszego pokoiku z X360 i kierownicą, aby nikomu nie przeszkadzała, a 60" do salonu z PS3. Myślałem nad PJ, ale sprzęt ma być do użytku ogólnorodzinnego - tzn. normalny telewizor do TV, DVD, BD i oczywiście grania.

Poza tym o ile mi wiadomo PJ wymaga idealnej ciemności - tymbardziej niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam już 42" FullHD i jest zwyczajnie za mały. Jak już pisałem w temacie X360 - urządzam właściwie dwa pokoje 'rozrywkowe'. 42" idą do mniejszego pokoiku z X360 i kierownicą, aby nikomu nie przeszkadzała, a 60" do salonu z PS3. Myślałem nad PJ, ale sprzęt ma być do użytku ogólnorodzinnego - tzn. normalny telewizor do TV, DVD, BD i oczywiście grania.

Poza tym o ile mi wiadomo PJ wymaga idealnej ciemności - tymbardziej niewykonalne.

Wymaga? Oczywiscie najlepiej jak jest ciemno, aczkolwiek bez idealnych warunkow tez mozna grac/ogladac filmy. Faktem za to jest to, ze w czasie dnia to tak srednio da sie to uzywac...chociaz z jakims Panasoniciem + ekran z dobrym gainem i kto wie ;) Co do wielkosci to jestem tego samego zdania - 42" to ciut malo...ale pociesze cie: 60" tez bedzie za male :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, porównując obraz to róźnice są naprawdę niewielkie... ;)

A skalowaniem swojego samsunga jestem zachwycony, z PC i X0 sprawuję się lepiej niż doskonale :) Czerń czarna ^^

Zerowy input lag też o czymś świadczy... Gdzie tu mogli upchać gorszą elektronike? :P

Tak na szybko:

 

-Zanim TV złapie temperaturę pracy i nie ma co wyświetlać to z tyłu kondensatory świszczą jak stado świerszczy. :)

-Funkcja Movie+ przy szybszych scenach powoduje artefakty obrazu

-Obraz SD chyba najgorszy ze wszystkich mi widzianych TV :)

-Problemy z pionowymi paskami po kablu Euro

-Na SD bardzo smuży przy szaro pastelowych kolorach. Tragedia ;)

-Kiepskie głośniki

-Co jakiś czas pilot gubi ustawienia pilota uniwersalnego

-Koszmarnie wolne menu i przełączanie kanałów

 

Opisałem model M. Wtedy był to najwyższy model Samsunga. Później pojawił się jeszcze F ale miał podobne dolegliwości. ;) Jeśli chodzi o sygnał HD to przyznam, że jestem bardzo zadowolony i ogólnie jestem zadowolony z tego powodu, że 98% użycia jest przy kompie i konsoli. Z sygnału SD korzystam sporadycznie. Znajomy w tym samym czasie brał V od Sony i z takimi rzeczami się nie spotkałem. 100Hz od Samsunga też stoi pod wielkim znakiem zapytania. ;) Skoro nadal jest różnica w cenie to dalej twierdzę, że Sony daje bardziej dopracowany sprzęt i o lepszych parametrach. ;) Może i szczegóły ale czasami bardzo denerwujące. ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymaga? Oczywiscie najlepiej jak jest ciemno, aczkolwiek bez idealnych warunkow tez mozna grac/ogladac filmy. Faktem za to jest to, ze w czasie dnia to tak srednio da sie to uzywac...chociaz z jakims Panasoniciem + ekran z dobrym gainem i kto wie ;) Co do wielkosci to jestem tego samego zdania - 42" to ciut malo...ale pociesze cie: 60" tez bedzie za male :lol2:

Boję się, że niedługo po zakupie też dojdę do takiego wniosku :D

 

A co byś polecił z PJ i ekranów?

Ceneo: http://www.ceneo.pl/;004c305;0112-0;017P1-...14310-32050.htm

Panasoniki takie dobre?

Edytowane przez vENiZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Zanim TV złapie temperaturę pracy i nie ma co wyświetlać to z tyłu kondensatory świszczą jak stado świerszczy. :)

-Funkcja Movie+ przy szybszych scenach powoduje artefakty obrazu

-Obraz SD chyba najgorszy ze wszystkich mi widzianych TV :)

-Problemy z pionowymi paskami po kablu Euro

-Na SD bardzo smuży przy szaro pastelowych kolorach. Tragedia ;)

-Kiepskie głośniki

-Co jakiś czas pilot gubi ustawienia pilota uniwersalnego

-Koszmarnie wolne menu i przełączanie kanałów

U mnie nic nie świszczy, obraz SD przyzwoity, Movie+ nie używam, Euro nie sprawdzałem, głośniki faktycznie kiepskie, pilot ok - ale jest za duży, menu ok aczkolwiek wkurza przełączanie "source" ;)

Generalnie mam taką zasadę, że nie oceniam produktów po marce, lecz po modelach. Co model to inna bajka - nawet najgorszy ze znanych producentów czasem wyprodukuje perełke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj tv'ka.... wybor padl na soniaka 32W4000 ....dla mnie bomba:D po paru dniach uzytkowania postaram sie o jakas krutka recenzje.

 

P.S. jeszcze mam takie pytanko... mianowicie mam polsat cyfrowy ze zwyklym dekoderem, chcial bym go zmienic na dekoder HD, ale jak to wyglada technicznie skoro moja karta jest przypisana pod dekoder, to kupujac dekoder HD na alegro bedzie to wszystko dzialac?? czy trzeba cos kombinowac??

Edytowane przez sowix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj tv'ka.... wybor padl na soniaka 32W4000 ....dla mnie bomba:D po paru dniach uzytkowania postaram sie o jakas krutka recenzje.

 

P.S. jeszcze mam takie pytanko... mianowicie mam polsat cyfrowy ze zwyklym dekoderem, chcial bym go zmienic na dekoder HD, ale jak to wyglada technicznie skoro moja karta jest przypisana pod dekoder, to kupujac dekoder HD na alegro bedzie to wszystko dzialac?? czy trzeba cos kombinowac??

A nie prościej zadzwonić na jakąś infolinię, albo przejść się do salonu? AFAIK dekoder możesz kupić we własnym zakresie - Polsatowi nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej zadzwonić na jakąś infolinię, albo przejść się do salonu? AFAIK dekoder możesz kupić we własnym zakresie - Polsatowi nic do tego.

vENiZE nie badz taki madry bo:

po pierwsze: bylem dzisiaj w salonie i koles powiedzial ze karta jest przypisana pod dekoder, a wymiana u nich na taki co by chodzilo wynosi 400zl, gdzie taki sam dekoder samsunga HD na alegro chodzi po ok 130zl

po drugie: mam w domu dwa dekodery (moj i siostry) i zamienialem karty i pokazuje komunikat "dekoder zablokowany"

 

wiec ponawiam pytanie.... czy da sie to jaokos przeskoczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli karta i dekoder sa sparowane, to zmienic to moze tylko Polsat u siebie w bazie danych, zdejmujac parowanie calkowicie lub wstawiajac ID nowego CAMa. Skad je wygrzebiesz, nie wiem, ale infolinia/salon sa jedynymi miejscami, ktore udziela Ci odpowiedzi na te pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w wyborze tv.

Z założenia będzie dodatkowym monitorem do kompa, dokładniej nie raz chciałem na nim pograć i oglądnąć film z kompa, rzadziej telewizję dlatego dvb-t oraz mpeg4 nie są priorytetami.

Wielkość - 32" lub 37" ale skłaniam się ku 37", fullhd na 32" nie wyglądało przekonująco.

Co do parametrów no to fullhd no i może 100hz.

Co do dotychczasowych odczuć, wziąłem lapka do media i podpiąłem się pod trzy tv poprzez kabel dvi>hdmi.

Były to Sharpy LC-37XL8E i LC-32DH65 oraz Samsung LE37A656.

Odpaliłem fullhd filmik z lapka, później Grid'a.

Przypadły mi do gustu Sharpy co do obrazu, 100hz niestety nie udało mi się wydusić, nie wiem czy z powodu lapka który umożliwiał tylko ustawienie maks 60hz czy już ograniczenia kabla lub samego połączenia kompa z takim tv.

Teraz pytania:

- Czy brak możliwości ustawienia 100hz mógł ponosić laptop, wtedy pod stacjonarką udało by się wymusić te 100hz?

- Jeśli tych 100hz się nie da w ogóle to może wziąć LC-37X20E?

- inne propozycje tv 37" w cenie do 3500zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że niedługo po zakupie też dojdę do takiego wniosku :D

 

A co byś polecił z PJ i ekranów?

Ceneo: http://www.ceneo.pl/;004c305;0112-0;017P1-...14310-32050.htm

Panasoniki takie dobre?

Panasonic jest o tyle dobry, ze jest jednym z jasniejszych projektorow. Jego modele maja przewaznie 1500-2000 deklarowanego ANSI, większość ma około 1000-1200, a i takich poniżej 1000 nie brakuje. Poza tym ma tryb wyswietlania dedykowany do grania, spory lens shift i pare innych bzdetow. No i do tego niska, jak na mozliwosci, cene. Co do ekranu to spokojnie dalby rade bialy ekran z gainem 1-1,2, jesli uzywalbys w ciemnosciach to i szary 0,8 sie nada. Tutaj spokojnie znajdziesz fajne propozycje, chociazby z Adeo. Jesli jednak uzywany bylby w dzien to i 1,4-1,5 nie zaszkodzi (ostatnio czytalem recke szarej powierzchni z wysokim gainem, podobno ryje beret). Tutaj jednak moglbys miec problem ze znalezieniem ekranu (lub tez jego cena zblizyla by sie do ceny projektora ;) ). Mozliwosci sporo, kwestia checi. Powiem Ci tylko, ze sprawa z projektorem ma sie tak, ze jak raz pograsz/obejrzysz film to juz nie bedzie odwrotu - wszystko inne bedzie po prostu za male. A dochodzi jeszcze cos takeigo jak "efekt kinowy" i tego niestety nie wytlumacze ci slowami, ale mysle, ze bedziesz wiedzial o co kaman ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje dokupić drugi TV, który by służył głównie do grania na PC i konsoli. Ta plazma bardziej się nadaje do oglądania tv (ze względu na rozdziałkę) niż do podłączania PC. Z X360 co prawda jest znacznie lepiej, ale to za mało. Co mam na uwadze to żeby nie był za duży, bo idzie do drugiego mniejszego pokoju. Max 32 cale i żeby miał 100 hz. Nie musi być FullHD. No i cena tak do 2200-2300 PLN max.

 

Znalazłem tego Panasonica:

 

http://www.marketmedia.pl/?lang=pl&act...partner=skapiec

 

Co sądzicie o tym TV ? Jak wyświetla obraz z PC ? Ew. polećcie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic jest o tyle dobry, ze jest jednym z jasniejszych projektorow. Jego modele maja przewaznie 1500-2000 deklarowanego ANSI, większość ma około 1000-1200, a i takich poniżej 1000 nie brakuje. Poza tym ma tryb wyswietlania dedykowany do grania, spory lens shift i pare innych bzdetow. No i do tego niska, jak na mozliwosci, cene. Co do ekranu to spokojnie dalby rade bialy ekran z gainem 1-1,2, jesli uzywalbys w ciemnosciach to i szary 0,8 sie nada. Tutaj spokojnie znajdziesz fajne propozycje, chociazby z Adeo. Jesli jednak uzywany bylby w dzien to i 1,4-1,5 nie zaszkodzi (ostatnio czytalem recke szarej powierzchni z wysokim gainem, podobno ryje beret). Tutaj jednak moglbys miec problem ze znalezieniem ekranu (lub tez jego cena zblizyla by sie do ceny projektora ;) ). Mozliwosci sporo, kwestia checi. Powiem Ci tylko, ze sprawa z projektorem ma sie tak, ze jak raz pograsz/obejrzysz film to juz nie bedzie odwrotu - wszystko inne bedzie po prostu za male. A dochodzi jeszcze cos takeigo jak "efekt kinowy" i tego niestety nie wytlumacze ci slowami, ale mysle, ze bedziesz wiedzial o co kaman ;)

 

pozdrawiam

Ale ja mówiłem o najtańszym Panasonicu - modele z 1500 ANSI zaczynają się od około 8500zł. A taki z 1200 byłby zły? Np. Sanyo PLV-Z 700 za trochę ponad 4k zł?

Mógłbyś dać link do konkretnego ekranu (+test jeśli operujesz takowym)? Przeglądanie ich na Ceneo i Allegro zaczyna mnie doprowadzać do szewskiej pasji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mówiłem o najtańszym Panasonicu - modele z 1500 ANSI zaczynają się od około 8500zł. A taki z 1200 byłby zły? Np. Sanyo PLV-Z 700 za trochę ponad 4k zł?

Mógłbyś dać link do konkretnego ekranu (+test jeśli operujesz takowym)? Przeglądanie ich na Ceneo i Allegro zaczyna mnie doprowadzać do szewskiej pasji :D

Najtanszy Panas to model 720p i ma 2000 ANSI, któremu absolutnie nic nie brakuje. Ale faktycznie - 1500 ma najnowsze FullHD. Sanyo to ogolnie bardzo dobra opcja, chyba jedyna konkurencja dla Panasonica. Z700 to w gruncie rzeczy taki lekko okrojony Z2000 czyli do niedawna topowy ich projektor. Za 4k to raczej ciezko go bedzie wyrwac, blizej pewnie 5-5,5 w najlepszym razie. Ale za to z dodatkowa lampa bedzie. 1200 to nie jest dużo, ale też nie mało - wszystko zależy od tego jak duży ekran chciałbyś miec no i jak intensywnie bylby wykorzystywany w czasie dnia. Do filmow i gier w zaciemnieniu ustawisz sobie obraz pod siebie, a w czasie dnia do telewizji powinno starczyc ustawienie powerful czy cos w ten desen i kolory oczywiscie nie beda rewelacyjne, ale jasnosc powinna wystarczyc. Duza zaleta tych projektorow to spory, bo 2 krotny, zoom i dzieki temu mozesz powiesic sobie projektor w odleglosci 2,7m i miec obraz o przekatnej 90", z 3 m bedzie to juz 100". Taka wielkosc jest dobra jesli siedzialbys w odleglosci okolo 4m. Ja siedze troche blizej, jakies 3,3m i mam plus minus 80". Poza tym pamietaj, ze ta przekatna dotyczy powierzchni roboczej. Dodaj 10cm ramki, dodatkowe pare cm kasety ekranu i robi Ci sie 2,5m do wygospodarowania - kawal sciany.

 

Co do ekranu to zalezy ile chcialbys wydac. Jesli w gre wchodzi reczny to tylko taki na korbke (Adeo Winch Linear), a nie rozwijany recznie za uchwyt. Jesli elektryk to tez Linear, ale Motorized. Ewentualnie ramowy Plano. Na tej stronce znajdziesz wszystko, sam u nich kupilem i sklep naprawde godny polecenia www.abcprezentacji.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje dokupić drugi TV, który by służył głównie do grania na PC i konsoli. Ta plazma bardziej się nadaje do oglądania tv (ze względu na rozdziałkę) niż do podłączania PC. Z X360 co prawda jest znacznie lepiej, ale to za mało. Co mam na uwadze to żeby nie był za duży, bo idzie do drugiego mniejszego pokoju. Max 32 cale i żeby miał 100 hz. Nie musi być FullHD. No i cena tak do 2200-2300 PLN max.

 

Znalazłem tego Panasonica:

 

http://www.marketmedia.pl/?lang=pl&act...partner=skapiec

 

Co sądzicie o tym TV ? Jak wyświetla obraz z PC ? Ew. polećcie coś innego.

 

dobry wybór w tej cenie

zobacz jeszcze na plazmy Panasonica (37pv80)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje dokupić drugi TV, który by służył głównie do grania na PC i konsoli. Ta plazma bardziej się nadaje do oglądania tv (ze względu na rozdziałkę) niż do podłączania PC. Z X360 co prawda jest znacznie lepiej, ale to za mało. Co mam na uwadze to żeby nie był za duży, bo idzie do drugiego mniejszego pokoju. Max 32 cale i żeby miał 100 hz. Nie musi być FullHD. No i cena tak do 2200-2300 PLN max.

Upewnij się czy ten model w wersji 32" na pewno ma 100hz. Na wielu stronach są błędy, ze niby posiada a potem się okazuje, że dopiero od 37" dany model wyposażony jest w 100hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze telewizor z takim lustrzanym ekranem jest zly, slyszalem ze odbija tylko jak jest wylaczony... przy odbiorze jest ok, chcialbym zeby potwierdzil to ktos kto uzytkuje.... bo jak mam go miec na przeciwko okna i bede zaslanial zaslony za kazdym razem jak go wlacze to moge byc zly :D

 

a tak poza tym.. to ogladam LG 32LG7000 ma fullHD i 100Hz (moze to i nie wazne przy tej wielkosci matrycy, roznie rozni ludzie pisza;)) ale mysle ze lepiej miec niz nie miec:) no i cena... mozna go wyciagnac za ok 2100. co sadzicie o tym modelu??... w czym bylby lepszy ten samsung? (A656), co do funai - pomysle, ale chyba wolal bym cos z bardziej renomowanym logo.

 

 

 

Co do tej "bardziej renomowanej firmy". Też kiedyś miałam takie zdanie, ale zmieniłam je właśnie po zakupie tego funai'a. Czasem boimy się kupić coś "w ciemno" z nieznanej firmy, ale jeżeli chodzi o Funai'a to nie mam obaw. Z resztą firma się szybko rozwija i słychać o niej coraz więcej pozytywnych opinii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o lol, to mam coś z oczami chyba [;

 

w takim razie Panasonic 32lx85

 

No jedną plazmę już mam. Zaraz po wypłacie zamawiam TV. I najprawdopodobniej będzie to ten Panasonic. Ale jest jeszcze ten SHARP LC32RD8E, który niby też ma 100hz. Jak mówiłem HD Ready mi wystarcza w zupełności. Będzie podłączana konsola i komp.

 

Tu więcej o tym modelu:

 

http://proline.pl/sklep.php?prodid=RTVSHATLC0088

 

Testował ktoś tego Sharpa ? Jak z jakością obrazu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Toshiba 32R3500 ?

 

Tania i dobra :)

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/231325.

 

Chociaz do grania na piecu raczej bym wolal Full HD niz 100 Hz.

 

Raz , ze piec taka rozdzialke wyrobi , a zabki beda sporo mniejsze, a dwa bedzie na nim mozna tez w miare normalnie pracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witkacy

 

Przeczytałem większość tego wątku, ale jak mam być szczery to więcej mi namieszał w głowie niż wyjaśnił. Przejdę więc do sedna sprawy. Pragnę targnąć się na życie własnego portfela i kupić telewizor LCD. Zunk w tym, że nie wiem jaki XD.

 

Założenia bazowe miałem takie:

  • Max 3tyś zł. Oczywiście im mniej tym lepiej;
  • Min. 32 cale;
  • Full HD. Tutaj głównie namieszał mi ten wątek XD;

Telewizor ma być wykorzystany jako monitor do PC. Plazma odpada, bo mam do plazm jakiś wewnętrzny niewyjaśniony uraz, no i nie spełnia wymogów rozdziałki i pracy jako monitor do PC, a przynajmniej tak mi się wydaję. Telewizorek będzie pracował w środowisku głównie pulpitu windowsa, trochę www, i programów zbliżonych do programistycznych (uczelniany stuff). Pozostała raczej większa cześć czasu, będą na nim oglądane filmy i anime. Większość filmów jest w 1080p, spora część pełnometrażowych anime jest też w 1080p, reszta filmów, anime to 720p. Spora dawka anime (serie) to też dvd ripy z rozdziałkami SD (640x480 ;/). No i granie raczej w spokojne starsze tytuły takie jakie mój komp pociągnie na full detalach w fullhd rozdzielczości. Telewizji cyfrowej nie mam i mieć raczej nie będę. Telewizja mnie po prostu nudzi, rzadko coś na niej oglądam, a jak już to np kabarety czy discovery. Więc ani wbudowane tunery ani jakość obrazu z źródeł SD nie gra raczej dużej roli. Sygnał via. HDMI będzie leciał z PC: gry, filmy i windows :]. Jak bym oszalał i kupił konsole to też sygnał będzie HD.

 

Od monitora/telewizora siedzieć będę w odległości poniżej 1 metra (tj. odległość ekran-oczy). Czyli praca w windowsie i gry będą w takiej odległości. Gry które da się grać na padzie, i filmy/anime będę oglądał z około 1.5-2 metrów na wygodnym bujaku z ikei (rofl). Z tych odległościowych dywagacji doszedłem do wniosku, że więcej jak 37 cali to już będzie za dużo.

 

Rozglądałem się tu i tam za lcd, 100Hz jak polecano wiele nie znalazłem w takich rozmiarach. Sharp kosztuje sporo, 32" mieści się w finansach, 37" już nie. Samsung 32" 100Hz nie ma (albo słabo szukam), 37" ma taniej niż sharp swoje 32", no ale samsungów lekko się boje, raporty znajomych o padatliwości i jakości jakoś mnie odstraszają. Sony od 40 dopiero montuje 100Hz. Inne firmy jak LG czy Panasonic były przez znajomych raportowane jako "trzym się z daleka od tego".

 

Koniec końców, poszukuje dobrego telewizora LCD, do 3 tyś. zł, 32" lub 37" z Full HD. Zależy mi na jakości obrazu. Na chwilę obecną wole Full HD niż 100Hz. Dobrze by było gdyby też był mało awaryjny :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic TX-32LZD85 - 32", 100Hz, FullHD

Niby wszystko fajnie pięknie, ale na AVForums mnóstwo osób narzekało na tzw. problem backlight bleedingu, objawia się to takimi jasnymi plamami na ciemnym tle, tak jakby obraz był źle podświetlony. Chyba z połowa użytkowników na to narzekała.

 

Ja osobiście mogę polecić Sonego KDL-32W4000, użytkuję go od kilku miesięcy i jestem raczej zadowolony. Chwalony jest również Samsung LE32A656.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko do posiadaczy Ps3

generalnie chciał bym wykombinować sobie takie małe centrum multimedialne

w planach mam zakup Sharpa 32HD65A albo nowego DH77 zależnie od ceny tego nowego modelu + ps3 + dysk zewnętrzny na usb jakiś 1TB , czy da rade odpalić tak aby film dvd aby leciał przez usb do ps3 i była wizja i fonia <_<

Nigdy w takie coś sie nie bawiłem i mówiąc szczerze nie wiem ja sie za to zabrać , chce ograniczyć liczbę płyt i wszystko zgrać w 1 miejsce. Są stacje dokujące dla dysku z hdmi ale to trochę kosztuje , dlatego pomyślałem o konsoli , tylko nie wiem czy to zatrybi , chyba że macie inne pomysły to dawać - na razie jest w fazie kombinacji

 

a co do TV to 100hz dla konsoli na nic sie nie przydaje , także jak już to lepiej zapodać coś z fullem

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrasz film odpowiednim kodekiem to zadziała. Tylko indeksowanie plików będzie trwać wieki, chyba że ładnie poukładasz sobie foldery, tak aby żaden nie miał zbyt wielkiej zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...