Skocz do zawartości
GenghisKhan

Dyskusja na temat telewizorów/monitorów

Rekomendowane odpowiedzi

za 2550 zł macie bardzo dobry TV

 

http://digitalo.pl/product_info.php/manufa...products_id/564

 

 

Miałem okazje przyrównywać go do samsunga LE-26R72B i ten poprostu wymięka.

 

Amoi ma zdecydowanie lepsze kolory, dużo wiecej ustawień, lepszy desing, do tego posiada czytnik kart i USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemiec

 

Chodzi mi głownie o spadek cen po nowym roku ;)

 

@rockers

 

Dałes mi teraz do myślenia :D bo czytałem, ze Amoi to high end'owe telewizorki, ze swietnymi parametrami.

 

Byłem dziś w Electro - pustki! plazmy za 17k mnie nie interesowały, a to jedynie zostało. W MM miałem okazje dosiąść tekkena5 na TV Niemca. Na composite wygladało to tragicznie, az płakać sie chciało. Panowie z MM mnie zdeptali gdy ich prosiłem o podlaczenie PS2 za pomocą componenta (bo nie powiem ze bardzo chcialem zagrac w 480p), bo ci stwierdzili ze wiekszej roznicy nie będzie :blink: :mur: - wyszedłem.

 

Co do tego Amoi

 

Rozdzielczość 1366 x 768, Kontrast 800:1, Jasność 550 cd/m2, 170° (H) / 170° (V), 12 ms HD Ready, pełna obluga rozdzielczosćci HDTV do 1080p /1080i

chyba jakas pomyłka zaszła

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o przyjmowany sygnał (choć troche dziwne jest napisanie wtedy "pełna obluga rozdzielczosćci").

Mnie bardziej w opisie rozbroiło:

"1 x Tuner TV"

Są telewizory bez tunera tv? A może są z dwoma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec ale masz jazde :huh: ja bym sie poddal przy drugim

Xaon - oczywiscie ze sa telewizory z dwoma tunerami - potrzebne do obslugi pelnego PIP

 

Ja bym mimo wszystko nie wchodzil w amoi, za malo u nas rozpromowana marka, moga sie z tym wiazac niedogodnosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Xaon - oczywiscie ze sa telewizory z dwoma tunerami - potrzebne do obslugi pelnego PIP

...

Przepraszam że się wygłupiłem, niewiedziałem :oops:

Ale i tak ten wpis ("ładnie" czerowny) mnie bawi :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie wiem czy oddać (o ile oczywiście moge) tego LCD z powodu niebieskiego pixela czy nie :? Boję sie że a nuż trafię na gorszą sztuke i nie daj Boże po miesiącu wyskoczy mi ich 4 ;) Jak na razie miałem szczęscie do braku pixeli (Monitor 19" LCD, Lapek, PSP, Nintendo DS - wszędzie brak). To moze lepiej nie kusić losu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz gware od 1 piksla, a zawiezienie na wymianę nie sprawi Ci większych kłopotów to nie wiem nad czym się zastanawiać. Jak gorszy model Ci się trafi, to co najwyżej szybciej wróci, więc chyba tylko może być lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz gware od 1 piksla, a zawiezienie na wymianę nie sprawi Ci większych kłopotów to nie wiem nad czym się zastanawiać. Jak gorszy model Ci się trafi, to co najwyżej szybciej wróci, więc chyba tylko może być lepiej ;)

Tzn wiesz LCD kupowany był w MM a tam jak wiemy do 7 dni można wymienić bez podania przyczyny i sądze, iż ten pixel też by pod to podszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie wiem czy oddać (o ile oczywiście moge) tego LCD z powodu niebieskiego pixela czy nie

w media tak jak pisałeś wcześniej, możesz oddać w ciagu 7 dni bez podania przyczyny i wmienić na inny towar o tej samej wartości lub większej.

 

Natomiast z jednym pikselem nie uznają ci gwarancji. Samsung ma matryce klasy drugiej.

 

Ty do tego masz subpixela :)

 

tu masz tabelkę i od razu kiedy gwara może być uznana

 

http://www.samsung.com/pl/support/warranty/norma.pdf

 

mam taki sam TV jak ty, dokładnie też mam jednego niebieskiego subpixela :) tydzien temu miałem ten sam model i miałem 3 niebieskie pixele, jeden czerwony, i jeden biały. Wymieniłem tego samsunga ze względu na uszkodzone zlącze RGB.

Ja bym mimo wszystko nie wchodzil w amoi, za malo u nas rozpromowana marka, moga sie z tym wiazac niedogodnosci..

nie chce nikogo namawiać, ale digitalo.pl to solidna firma i dają na amoia pełną 24 miesiączną gware dor to dor.

 

Ten amoi tylko przyjmuje sygnał 1080p, nawet jak by wyświetlał to co by nam to dało przy 26 calach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumiec ze pobawiles sie chwile tym i tym LCDkiem, parametrami - kontrastem i.t.p.

Bo jak czasami widze jak sa "promowene" niektore marki w MM (kontrast 100 jasnosc 100)..

.

kontrast 800:1 czas reakcji 12ms - to nie brzmi jak najnowsze wypusty..

Edytowane przez sensei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam w opisie sklepu musi być jakis błąd. Na stronie producenta czas reakcji to 8ms

 

http://www.amoi.com/product/products_detail_features.asp

 

Miałem tego LCD 3 tygodnie w domu (link do aukcji gdzie go sprzedałem http://www.allegro.pl/item144701414_26_amo...tnik_kart_.html )

 

teraz w sumie żałuje że go sprzedałem i to za 1950 zł :cry:

Potem kupiłem samsunga 26le-R72B i byłem negatywnie zaskoczony jakoscią obrazu. Amoi lepiej grał pod xboxem 360. Lepsze kolory, lepsza czerń i dynamika obrazu. Niby samsung ma lepsze parametry w opisach, ale jak widać czasem TV z gorszymi ale parwdziwymi parametrami bedzie lepszy.

 

Teraz mam Samusnga LE32R32B i jestem w miare zadowolony ( dołuje mnie tylko słaba czerń, beznadziejne kąty ), tylko że tak naparwdę wolał bym mieć Amoia

 

Miałem też przez chwile polecanego wszędzie Philipsa 32PW9551. Teraz wiem, że to co przeważnie ludzie wypisują na forach to są głupoty i chyba poprostu chcą reklamować dany produkt, a tak naprawdę ten Philips pod xboxem 360 grał średnio. Napewno lepiej niż przeciętny CRT, ale napewno nie wyświetlał rozdziałki 720p. Gdy przesiadłem się z LCD na tego CRT HD, byłem załamany :D

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam w opisie sklepu musi być jakis błąd. Na stronie producenta czas reakcji to 8ms

 

http://www.amoi.com/product/products_detail_features.asp

 

Miałem tego LCD 3 tygodnie w domu (link do aukcji gdzie go sprzedałem http://www.allegro.pl/item144701414_26_amo...tnik_kart_.html )

 

teraz w sumie żałuje że go sprzedałem i to za 1950 zł :cry:

Potem kupiłem samsunga 26le-R72B i byłem negatywnie zaskoczony jakoscią obrazu. Amoi lepiej grał pod xboxem 360. Lepsze kolory, lepsza czerń i dynamika obrazu. Niby samsung ma lepsze parametry w opisach, ale jak widać czasem TV z gorszymi ale parwdziwymi parametrami bedzie lepszy.

 

Teraz mam Samusnga LE32R32B i jestem w miare zadowolony ( dołuje mnie tylko słaba czerń, beznadziejne kąty ), tylko że tak naparwdę wolał bym mieć Amoia

 

Miałem też przez chwile polecanego wszędzie Philipsa 32PW9551. Teraz wiem, że to co przeważnie ludzie wypisują na forach to są głupoty i chyba poprostu chcą reklamować dany produkt, a tak naprawdę ten Philips pod xboxem 360 grał średnio. Napewno lepiej niż przeciętny CRT, ale napewno nie wyświetlał rozdziałki 720p. Gdy przesiadłem się z LCD na tego CRT HD, byłem załamany :D

hmm, ciekawe musze poszukac opinii o tym lcd, trudno cokolwiek znalezc o tej firmie przynajmniej w Plsce :/ w sumie to czemu pozbyles sie tego Amoi?

 

Mial ktos do czynienia z Samsungiem LE26M51B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera, ale teraz mam dylemat

 

chyba zrezygnuje z LCD po tym co mi przysłał przemol

 

Phillips 32pw9551 HDTV, ale CRT

 

32 cale, obsługa 720p i 1080i

 

PS2 i Gamecube by wygladały na nim rownie ekstra jak nextgen bo nie musiało by skalowac w gore jak na LCD. Tak samo z filmami DVD. Do tego:

800 zł taniej

zero smużenia

prawdziwa czerń i ekstra kolory

 

i minusy to chyba tylko głębokość (40cm), ktore mi nie robią, w koncu TV ma stac, a nie ma byc do noszenia - miejsce na tv mam, bo teraz mam kolubryne CRT 29 calową

 

i drugi minus to podobno nie jest ostry. Koles na forum HD-TV napisał, ze ostrosc to coś pomiedzy LCD a telewizorem CRT. Ale z drugiej strony inni powiedzieli zeby pokombinował z ustawieniami bo u nich jest zyleta. Nie wiem - musiałbym zobaczyc tv na żywo. Najlepiej podłączony do x360. 800 zł to bardzo dużo jak na kolejną konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem, miałem tego Philipsa sprzedałem go po dwóch dniach. link do mojej aukcji http://www.allegro.pl/item150667122_philip...ja_12_mies.html

 

 

Zależało mi głownie żeby TV był pod xboxa 360. Niestety zawiodłem się...

 

Przed zakupem przeczytałem wszystkie wątki na polskich forach o tym TV. Zdecydowałem się na zakup, Podłaczyłem do xboxa 360 kablem komponent, w dashu ustawiłem rozdziałke 720p. Po włączeniu TV i przestawieniu na wejście komponent- wyskoczyła informacja że faktycznie jest tryb 720p. Konsola się uruchomiła i niestety dash wygladał beznadziejnie, grafika taka rozmazana itd. Jak pierwszy raz uruchomiłem xboxa pod TV LCD to z wrażenia nad wyglądem systemu konsoli, aż zaniemówiłem. Tu tego zachwytu nie miałem.

 

Uruchomiłem kilka grywalnych dem, pełną wersje kameo i niestety- czcionki nie wyraznie, grafika dużo mniej ostra jak w LCD, migotanie 60HZ troszke się odczówa, no i chyba rozdziałka nie ma jednak 720p. Demo Fear wygladało beznadziejnie, to samo demo zapuszczone na LCD mi się bardzo podobało, niestety na tym philipsie gry wygladają słabiej niż na TV LCD. Na moje oko ten philips wyświetla coś około 600 lini wiec dlatego jest taka róznica na nie korzyść w grafice.

 

żeby nie było, bawiłem się z ustawieniami w menu serwisowym itd. Nie wiele to pomogło...

 

Teraz już wiem, że przed zakupem najlepiej sprawdzić dany TV w akcji, bo poetm możemy być rozczarowani, szkoda że nie zawsze jest taka możliwość...

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers, moglbys odpowiedziec na moje pytanko odnosnie Amoi:

hmm, ciekawe musze poszukac opinii o tym lcd, trudno cokolwiek znalezc o tej firmie przynajmniej w Plsce :/ w sumie to czemu pozbyles sie tego Amoi?

 

Mial ktos do czynienia z Samsungiem LE26M51B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 i Gamecube by wygladały na nim rownie ekstra jak nextgen bo nie musiało by skalowac w gore jak na LCD.

Jak chcesz możesz wpaść i zobaczyć że PS2 wcale nie wyglada źle na LCD. Zreszta były też tu foty :)

 

Tak samo z filmami DVD.

DVD przeciez wygląda bardzo dobrze na LCD :blink: :blink: Nie wiem dlaczego tu się wahasz.

 

Do tego:

800 zł taniej

zero smużenia

prawdziwa czerń i ekstra kolory

Smużenia?? Ej no Wojtek ;) Nie rób sobie jaj ;) Jakie smużenie ?

No ta czerń ok, ale przeciez masz LCD (nota bene takiego samego jak ja, a właściwie ja mam takiego samego jak Ty ;) ) i co? Przeszkadza Ci ta szarawa czerń?

 

Ja tam bym sie nie pchał juz w CRT. Trudno postęp czy nazwij jak tam chcesz, ale CRT już odchodzi (jeśli kupujesz NOWY TV oczywiście)

 

-------------------

Ok a teraz moja przygoda w MM :mad: :mad:

 

Przychodze dziś do działu GWARANCJA i mówie kolesiowi w czym rzecz. Że kupiłem 7 dni temu właśnie LCD Samsunga, że pojawił się subpixel i że zgodnie ze znajomością prawa MM chce wymienić na inny. Koles mi na to, że zobaczymy ile subpixeli moze byc w Samsungach wg. Samsunga :blink: :blink: Mówi że 5. Ja mu na to od razu że [ciach!]o mnie obchodzi (oczywiście powiedziałem ładniej ;) ) co jest u Samsunga, oni dają 7 dni itd. On mi na to że tak ale TYLKO jeśli coś jest NIESPRAWNE (specjalnie to podkreślam, ponieważ wg speców z MM "USZKODZONE" jest niepoprawnie :? Bo uszkodzenie jest tylko z winy użytkownika. Tiaaaa. Nieważne ;) ). Mowie mu że od wymiany NIESPRAWNEGO to mam gware od Samsunga, więc co oni tu kity wstawiają że są tacy dobroduszni i dają 7 dni?? Żadna łaska. To ja mu na to: A w takim razie jakby mi sie nie spodobał ten 32" bo za mały na przykład, to czy mógłbym wymienić na 42"?? NIEEEE. No to mnie coś strzeliło w tym momencie. Biore ta ich ulotkę w łapę i mówie mu "Pokaz pan gdzie to napisane że nie mogę wymienić? Ja tu widze tylko że MOGE jeśli mam takie widzimisie"

zdjęcie ulotki:

Dołączona grafika

 

No i małym druczkiem jest napisane że "Jeśli sprzęt jest SPRAWNY to sprzedawca MOŻE ODMÓWIĆ wymiany :blink: :blink: Nie no LOOOOL po prostu. I to MEGA LOL. Wkur...łem się niemiłosiernie, że tak ludzi motają i robią głupków z nich (i mnie tez przy okazji). Poszedłem do informacji. "Chce rozmawiać z kierownikiem" :mad: :angry: Przyszedł jakiś taki "Małyszowaty" z nastoletnim wąsikiem pod nosem ;) Pytam co tu jest grane, ponieważ piszą tak że mozna wymieniac za dopłatą jeśli się rozmyśleliśmy z zakupu na inny model, a on mi na to "że MM nie może brać odpowiedzialności za nieprzemyslane zakupy, a wymieniać można jeśli sprzęt jest wadliwy". Ja mu znowu na to że tam jest napisane że można wymienić, jedynie sprzedawca MOŻE odmówić wymiany. On znowu swoja śpiewkę. To ja mu na to: "W takim razie zależy od sprzedawcy jaki ma humor tak? A tak w ogóle z tego wynika że sprzedawca ZAWSZE odmawia wymiany? ". I tak w kółko macieju. Jak z głąbem. Obróciłem sie na pięcie i wyszedłem. Rzuciłem że na tym sie nie skończy i pójdę do Urz. Och. Kons.

 

BANDA ZŁODZIEJI TEN MM!!!!! (sorry za uniesienie ale naprawde mnie to wkurzyło)

 

Ostatni atut/pozytyw przemawiający za kupowanie w MM padł na pysk i juz nie wstanie chyba. Bo myślałem że te 7 dni to jakaś łaska, a to nieprawda po prostu.

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja lazilem za swoim TV to tez bylem w MM i jacys ludzie przy mnie brali jakas bravie i kolo im powiedzial, ze w ciagu 7 dni moga oddac bez podania przyczyny itepe itede.

 

ja w model 1 nie mialem wiekszych problemow z wymienianiem choc przy ostatnim razie koles dostal zjeb maksymalny, bo zaczal sie ciskac.

 

wyslij kogos innego z Twoim TV i popros, zeby wymienil, bo "i tu wpisz jakis powod"

 

 

 

wracajac do moich zabaw to na ta chwile moge powiedziec, ze 3 sztuka zostaje u mnie w domu. obraz juz moze byc, ale teraz musze pocisnac swojego dostawce kablowki o HDTV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers, moglbys odpowiedziec na moje pytanko odnosnie Amoi:

CYTAT(norbikz @ 29 gru 2006, 19:47) *

 

hmm, ciekawe musze poszukac opinii o tym lcd, trudno cokolwiek znalezc o tej firmie przynajmniej w Plsce :/ w sumie to czemu pozbyles sie tego Amoi?

 

Mial ktos do czynienia z Samsungiem LE26M51B?

 

Jedynie gdzie można kupic Amoia to digitalo.pl gość sprzedaje te Telewizorki na allegro pod psełdonimem zervi. Co do firmy to jest naparwdę ok, można się z nimi dogadać i napewno są konkretni.

 

Pozbyłem się się tego amoia bo naczytałem się na forach o tym Philipsie 32PW9551 i zapragnełem go mieć :) Niestety przejechałem się ostro... Wyczytałem na forum HD, i tam się pytasz o tego amoia :) koleś ci odpisał, że delikatnie smuży. mi naprawdę nic nie smużyło, grałem w bardzo szybkie gry i specjalnie się przygladałem, zero jakiegokolwiek smużenia.

 

jeżeli miał bym w tym momencie kupować TV LCD w kwocie do 2700 zł kupił bym napewno tego amoia, jeżeli w kwocie około 3200 zł kupił bym Philipsa 32PF5331.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

jeżeli miał bym w tym momencie kupować TV LCD w kwocie do 2700 zł kupił bym napewno tego amoia, jeżeli w kwocie około 3200 zł kupił bym Philipsa 32PF5331.

a nie lepszy jest od tego AMOI, Samsung LE26R71B :-|

zaś w okolicach tych 3200zł niepokonany chyba jest Samsung LE32R71B :)

 

pozdro jak się mylę proszę mnie poprawić

 

edit

faktycznie pomyliły mi się modele :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepszy jest od tego AMOI, Samsung LE26R71B icon_neutral2.gif

co do Philipsa 32PF5331 to można już go wyrwać za 2195zł więc do 3200 mu daleko

zaś w okolicach tych 3200zł niepokonany chyba jest Samsung LE32R71B icon_smile3.gif

 

pozdro jak się mylę proszę mnie poprawić

pomyliły ci się modele chyba :) 32PF5331 u mnie w mieście kosztuje 3300 zł, średnia cena na internecie to około 3000 tys zł. Samsung LE32R71B w porównaniu do philipsa 32PF5331 ma gorszej jakości obraz z kablówki (philips ma dużo polepszaczy słabego sygnału). Natomiast na sygnale HD samsung ma gorszą czerń od tego Philipsa.

 

Moim zdaniem Amoi gra lepiej od samsunga LE26R71B, ale to jest tylko moje zdanie. Każdy widzi inaczej, nie chce nikogo wprowadzać w bład i to co pisze to tylko moje prywatne opinie. Chociaż żona podziela moje zdanie i sama mowiła ze obraz z amoia był lepszy :)

 

acha jeszcze mi się coś przypomniało :)

 

Ten 26 calowy amoi ma naprawdę dobry dźwięk, soczysty i bardzo dobry bas! Samsung przy nim ma dźwiek jak stary radiomagnetofon.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedz, zaciekawiles mnie na tyle ze chyba bede musial sie przejechac do nich, do piaseczna i porownam ten TV z Samsungiem LE26R71B, szkoda ze nikt nic nie wie na temat LE26M51B, nie miales z nim do czynienia rockers?

 

napisales, ze Amoi ma soczysty bas, to upchneli tam subwoofera??

ps jakie/ile jest gniazd?

A jak to jest z tym lustrem, wyczytalem ze ktos sie skarzyl ze wszystko sie odbija w tej szybie

 

no i design wydaje sie byc naprawde ladny przynajmniej na zdjeciach, szczerze mowiac o wiele ladniejszy od tego Samsunga.

A jak to jest z tym lustrem, wyczytalem ze ktos sie skarzyl ze wszystko sie odbija w tej szybie

 

Hmm, cene tez obnizyli dosyc znacznie moze robia miejsce na jakas nowa serie tv Amoi??

 

Sorry, ze Cie tak mecze, ale w koncu to zakup na pare lat, a nie zamierzam byc przez ten okres byc wkurzony z powodu zlego wyboru

 

Teraz zobaczylem, ze na hdtv polska wlasnie zerwi, wiec koles z tego sklepu, hmm, on to bedzie zachwalal i zachwalal oby sie tego pozbyc ;)

Edytowane przez norbikz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

design wydaje sie byc naprawde ladny przynajmniej na zdjeciach, szczerze mowiac o wiele ladniejszy od tego Samsunga.

A jak to jest z tym lustrem, wyczytalem ze ktos sie skarzyl ze wszystko sie odbija w tej szybie

 

Jesli wylaczysz TV , przy dobrym naswietleniu pomieszczenia bedzie dzialalo niemal jak lustro - zgadzam sie :) a przy ogladaniu? tak samo odbija sie jak w plazmach (tez przeciez wszystkie panele plazmowe schowane sa za szyba - choc nie wyeksponowana na wierzchu obudowy)

 

Hmm, cene tez obnizyli dosyc znacznie moze robia miejsce na jakas nowa serie tv Amoi??

obnizka czy jakies promo pod koniec roku o 10-15% to chyba nic nadzwyczajnego :) , zreszta po targach SATKRAK , na ktorych byly wystawione wszystkie modele ,ten akurat cieszyl sie najwiekszym zaiteresowaniem , wiec czemu nie :)

 

 

Sorry, ze Cie tak mecze, ale w koncu to zakup na pare lat, a nie zamierzam byc przez ten okres byc wkurzony z powodu zlego wyboru

 

Teraz zobaczylem, ze na hdtv polska wlasnie zerwi, wiec koles z tego sklepu, hmm, on to bedzie zachwalal i zachwalal oby sie tego pozbyc ;)

A pewnie , ze bede zachwalal , majac w ofercie omawianego samsunga m51 , jak stada innych "markowych" produktow , znacznie drozszych ,na ktorych mozna zarobic wiecej, dodatkowo nie narazajac sie na gwarancje "door-to-door" ktory jest standardzie Amoi - zawsze wybiore Amoi. BO zawsze lepiej "wcisnac" chlam o nazwie samsung , badz LG , nie trzeba przekonywac klienta, ze to jest dobre , bo billboardy juz mu to powiedzialy, widziec klienta zadowolenie , ze ma cos "markowego" i bez narzekania "ale co powie sasiad czy szwagier jak zobaczy taka nazwe" (zawsze mnie rozwala ten argument :D ). A jak cos sie zepsuje , to nie puszczam serwisanta jak do Amoi'a przez pol Polski do klienta , bo samsunga maja za kazdym rogiem , i sami musza wozic. Zreszta wypowiedz rockers'a to potwierdza , ze nie ma niezadowolonych z Amoi.

(moze sie czepiam tych samsungow i lg'kow , no ale to te same matryce i wg mnie to 3 liga ;)

Prawda jest taka , ze mielismy miec druga Japonie , a tak naprawde to w RTV jestesmy jeszcze 1-1,5 roku za Chinami. W Azji z wielkich producentow tylko sony ma cos do powiedzenia , a dominuja marki , ktorych nazw nie sposob wymowic. A Amoi jest 2ga co do sprzedazy.

 

pierwsza wypowiedz moja na tym forum , mam nadzieje , ze nie ostatnia. Nie chce robic komerchy - ale nie moglem nie umiescic mojej subiektywnej (a sa obiektywne? ;) oceny tv

 

 

btw @Xaon - ofkorss , ze sa tv bez tunera - daleko nie trzeba szukac. najnowsza plazma pioneera pdp-5000 50" fullHD nie ma przeciez zadnego :D

Edytowane przez Zerwikaptur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...