Skocz do zawartości
Mate

Nukleon i Orbital

Rekomendowane odpowiedzi

Okolo 100PLN za blok (przez co rozumiem: 80-120).

I nie wnikam ile jest przy tym roboty - przecież Mate nie bedzie ich rzezbil :lol: , tylko (najprawdopodobniej) po prostu zaplaci jakiejs firmie albo znajomkowi za ich zrobienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie na ile wyceniacie te bloczki ? jestem Ciekaw

No wiec za model ze spiralnym kanalem ok. 135-155zl, a ten z dwoma wylotami ok. 165-180zl
8O 8O Dood .. what da fuck are U saying ???

Wtedy to wolalbym juz sprowadzac atlantisa ...

cena LEv3 + 10zł to max tolerancji -movie o crystalu :P

heh... czuje ,ze z cena beda najwieksze problemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO za podstawowe wersje :) (najuboższe)

Nukleon - ok. 120zł.

Orbital - ok. 90zł.

(to są ceny minimalne, a nie maksymalne)

 

Ew dodatkowe wyposarzenie: drugie dno do pelta, druga góra (zapasowa, czy w innym kształcie) itp. za odpowiednią dopłatą.

 

Jak będzie dużo różnych możliwości wyboru akcesoriów do bloków i wersji hmm. wykończeniowych, to każdy będzie mógł kupić blok wedle swoich możliwości finansowych.

 

Może dało by się jeszcze machnąć trzeci blok - coś pomiędzy nikleonem a orbitalem - coś takiego jak Maze3 - ten orbital widzi mi się troche słaby, a nukleon za duży, no i ma trzy wyjścia - przydało by się coś wydajnego z dwoma wyjściami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jakiś czas temu zaprojektowałem blok, który jest właściwie identyczny z Nukleonem i zastanawiam się czy nie lepiej dać 3 otwory wlotowe jeden nad drugim i 2 wylotowe...chcę dać 3 wlotowe po 10mm i 2 wyloty po 12 mm-te kanały po bokach - 12 mm średnicy-wymiary tych takich listków nad jądrem - 11mm X 1mm; głębokość kanałów tych bocznych - 13 mm;wysokość listków - 8 mm nad dnem bloku, czyli nad nimi będzie 5 mm wolnej przestrzeni...

Co myślicie o takim rozwiązaniu?? Może jakieś poprawki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 otwory wlotowe jeden nad drugim? jak ty chcesz to zrobić???

:lol:

chodziło mi o coś takiego oczywiście

___________

| O |

| O O O |

|____O_____|

 

 

Na środku wloty, bo bokach wyloty.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej po bokach wloty, a na środku wylot?

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

No co Ty?? To miał być żart?? :lol:

Oczywiście że lepiej w środku wloty- najzimniejsza woda wali najbliżej jądra proca :twisted: ,chłodzi te wystające listki - wylatuje po bokach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak eoda bedzie plynąc szybko to raczej dóżej róznicy w temp wody wlatujacej i wylatującej nie bedziesz mial. a tak to łatwijsze bedzie podłączenie tego wszystkiego( 1 pompka na 2 wloty- jak chcesz na maxa to jedna na jeden.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lopo --->> perfidnie zerzniety pomysl z :http://forum.oc-forums.com/vb/showthread.php?threadid=135548

eee-pierwszy raz to na oczy widzę, więc pomysł wcale nie zerżnięty....

już od jakiegoś czasu próbuje zaprojektować wydajny bloczek i przy tym projekcie wzorowałem się na bloku Morphlinga - chodzi o ten, którego foto dał berkut w którymś z topiców....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza seria bedzie po 10szt. Co do cen... jak mówie zaczekajcie jescze chwile

To znaczy że trzeba u ciebie wpisać sie na kolejke ? :wink:.

Dasz rade zrobic te bloki z wejsciami/wyjsciami 17 mm ? bo tylko takie mie interesują :lol:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate, kiedy beda te bloczki.. Mam juz 100zl i zbieram na dalsze zakupy u Ciebie :) Tylko ile jeszcze czasu..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej grubości dno byście proponowali do takiego Nukleona :?:  :roll:

To dno juz jest :P

To że dno jest razem z bloczkiem to ja wiem... :D inaczej to by było bezpośrednie chłodzenie CPU , a o tym topic już był :wink:

 

Chodzi mi o to jaka grubość dna byłaby optymalna dla takiej konstrukcji bloku jak Nukleon...

Mate,może Ty powiesz jaką grubość dna masz zamiar dać :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...