Skocz do zawartości
extremeee

Czarno-bialy Tv Out ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam sie z prosba o rozwiazanie mojego problemu :)

Otoz posiadam telewizor OTAKE 29 cali z wejsciem euro - chcialbym podlaczyc go do komputery jednak po podlaczeniu obraz wywsietlany jest jedynie jako B/W w sterownikach dokonalem wszystkich mozliwych przestanien :), wymienilem nawet TV, efekt ten sam.

Co najlepsze po podlaczeniu przez composive do innego telewizora obraz jest kolorowy i wszystko jest ok :)

Czy to jakis "sprzetowy" problem ze nie ma koloru na EURO ?

Sprzet jak w SIG`u :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary problem na GeForce... Zmień tryb wyświetlania w sterowniku na PAL-B (nie pamiętam która dokładnie zakładka, mam Radeona) i powinno być git.

Pozdro.

Pozmienialem juz wszystko cos sie da :D Pamietam ten problem z geforcami :) mialem serxie 59xx i tam chodzilo o zmiane w sterownikach trybu wyswietlania na PAL-B oraz wyjscia z Auto na COMPOSIVE - w tym przypadku jednak to nic nie daje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozmienialem juz wszystko cos sie da :D Pamietam ten problem z geforcami :) mialem serxie 59xx i tam chodzilo o zmiane w sterownikach trybu wyswietlania na PAL-B oraz wyjscia z Auto na COMPOSIVE - w tym przypadku jednak to nic nie daje..

 

No to kombinuj z innymi trybami, musi dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kombinuj z innymi trybami, musi dzialac.

podkreslam po raz kolejny ze sprawdzilem wsyztkie tryby :D do tego nawet wymienilem kabel na nowy i to samo :) tvtool nie obsluguje niestety mojej karty JESZCZE ... wiec juz nie wiem co mam robic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkreslam po raz kolejny ze sprawdzilem wsyztkie tryby :D do tego nawet wymienilem kabel na nowy i to samo :) tvtool nie obsluguje niestety mojej karty JESZCZE ... wiec juz nie wiem co mam robic ;/

 

Z tego co pamietam kiedys byly takie problemy ale to bylo od kabla trzeba bylo w nim zylki pozamieniac ale nie jestem tego pewien. Bo z takim czys kiedys mialem problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...