Skocz do zawartości
samhain

Maly Konkursik...

Rekomendowane odpowiedzi

Są tam otwory pewnie na 4 śruby, więc może to blok pod AM2, przeca takiego w ofercie nie macie.

hmmm do poniedzialku ;)

 

f2s bedzie przystosowany... gulp tylko ze f2s juz nie ma... ech jak zwykle wiecej... na zjezdzie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm do poniedzialku ;)

 

f2s bedzie przystosowany... gulp tylko ze f2s juz nie ma... ech jak zwykle wiecej... na zjezdzie :>

A co z Frostem 2 non-slim?

Edytowane przez GoldenDragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z Frostem 2 non-slim?

 

nie jest duzo wydajniejszy od f2s a koszt produkcji jest duzo wiekszy = nie wejdzie do produkcji.... na zjezdzie zaprezentujemy nowy bloczek - Frost 3 :) oraz m.in. to cudo na fotkach ;)

 

 

edit:

 

przeczytajcie jeszcze raz prosze regulamin DOKLADNIE... ech... ;) wiecej nie podpowiem ;P

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

mi to tak troche wyglda na blok na mosfety.

Albo na mostki HSI ??

 

EDIT: Moze to sie montuje na obudowe z zewnatrz i opowiada dowcypy, tanczy i odbiera polsat :D

Poprostu nie wiem do czego to :D

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko co możliwe do chłodzenia juz bylo opisane, wiec będe oryginalny. To jest blok do chłodzenia chipu SB X-Fi, w końcu ma te 10 000 MIPSów. :wink:

 

wlasnie... bylo pisane.. ale TU :>

 

mowilem czytac regulamin dokladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

wlasnie... bylo pisane.. ale TU :>

 

mowilem czytac regulamin dokladnie :)

Wiec panowie, trzeba sie rejstrowac na RN i tam pisac.

Dobrze mysle, he??

 

Stacja dyskietyek odpada, moze to do chlodzenia kabli od zasilacza :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka przedstawia środkową część układu chłodzącego mostek południowy, północny oraz mosfety przetwornicy zasilającej procesor na płycie głownej.

Elementy chłodzące mostek południowy i mosfety są połączone heatpipe'ami do bloczka pokazanego na fotce. W ten sposób wydajność bloczka się nie marnuje, chłodząc tylko sam mostek północny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka przedstawia środkową część układu chłodzącego mostek południowy, północny oraz mosfety przetwornicy zasilającej procesor na płycie głownej.

Elementy chłodzące mostek południowy i mosfety są połączone heatpipe'ami do bloczka pokazanego na fotce. W ten sposób wydajność bloczka się nie marnuje, chłodząc tylko sam mostek północny.

Hm ale co, do kazdego modelu mobo "doginasz" sobie te hp na wlasna reke? Czy bedzie 15 wersji? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP spokojnie może doginać. Ja np. tak robiłem w pasynym zestwie Zalmana. poza tym bloczki mogą mieć regulowaną odległoś mocowania do heatpipe'u jak również w Zalmanie.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Fotka przedstawia środkową część układu chłodzącego mostek południowy, północny oraz mosfety przetwornicy zasilającej procesor na płycie głownej.

Elementy chłodzące mostek południowy i mosfety są połączone heatpipe'ami do bloczka pokazanego na fotce. W ten sposób wydajność bloczka się nie marnuje, chłodząc tylko sam mostek północny.

 

HP spokojnie może doginać. Ja np. tak robiłem w pasynym zestwie Zalmana. poza tym bloczki mogą mieć regulowaną odległoś mocowania do heatpipe'u jak również w Zalmanie.

Napisz to na RN. Moze wygrasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP spokojnie może doginać. Ja np. tak robiłem w pasynym zestwie Zalmana. poza tym bloczki mogą mieć regulowaną odległoś mocowania do heatpipe'u jak również w Zalmanie.

 

zdementuje zanim ktos zacznie stosowac na duza skale... HP NIE mozna wyginac... mozna delikatnie dogiac i to takze nie wiele razy poniewaz po wielokrotnym wygieciu rurka peka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

po co heatpipe jak kazdy bloczek mialby "wlasne" krocce?! :P

moze tylko srodkowy. Ale dziwi mnie jedno, dlaczego te foto jest tak inteligentnie przyciete u dolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tylko srodkowy. Ale dziwi mnie jedno, dlaczego te foto jest tak inteligentnie przyciete u dolu.

aby nie bylo za latwo...

 

jestescie bardzo blisko, odpowiedz juz padla tylko nie w tym miejscu i nie skonkretyzowana... no ale jesli nie chcecie wygrac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain, może mała podpowiedź? Np. wersja rurki to taka, która transportuje ciepło do góry, czy tez wersja kapilarna, która może ciepło transportować w poziomie?

 

Albo podaj pierwszą literę osoby, która połowicznie odpowiedziała :) będzie ciekawiej :)

Edytowane przez Jamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

taaa, i jak wszyscy udeza na RN i beda chcieli naraz odpowiedziec to serwer nie podola. :D Mysle mysle dalej.

 

Ale jesli to jest jedna czesc z kilku to rozumiem ze dajesz caly komplet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, i jak wszyscy udeza na RN i beda chcieli naraz odpowiedziec to serwer nie podola. :D Mysle mysle dalej.

 

Ale jesli to jest jedna czesc z kilku to rozumiem ze dajesz caly komplet :D

 

tak, nagroda jest pelen blok... zaznaczam ze odp juz padla.. moze nie kompletna ale padla... ;) wiecej nie podpowiem bo to by za proste bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah ... no jak zwykle Samhain potrafi narobić zamieszania swoimi zagadkami ;)

Tak trzymaj!

Chętnie bym pomyślał co to jest na zdjęciu, ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia i nie chce mi sie myśleć. Bo właśnie po dwóch dniach skończyłem składać komputer z kiblem, co normalnie mi zajmuje 3 godziny.

Zgadujcie za mnie, ide sie walnąć do łóżka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...