Skocz do zawartości
olszak15

Co Sadzicie O Tej Karcie?

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopcze zacznijmy od tego ze potrzebujesz na tej karcie 256MB tak samo jak polonez spoilerow i felg OZ Superturismo WRC :arrow: Tylko wyglada i nic nie daje.

Pozniej powiedz ile masz pieniedzy na karte i do jakiego kompa chcesz to wlozyc. I mozesz zajzec do tematu o 6200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopcze zacznijmy od tego ze potrzebujesz na tej karcie 256MB tak samo jak polonez spoilerow i felg OZ Superturismo WRC :arrow: Tylko wyglada i nic nie daje.

Pozniej powiedz ile masz pieniedzy na karte i do jakiego kompa chcesz to wlozyc. I mozesz zajzec do tematu o 6200

Przy okazji mając już ilość pieniędzy zadać pytanie w dziale 'Co kupić'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

tia karta jak karta za 100 można brać ale ja powiem co sądze to tobie skoro się nad nią zastanawiasz .... e albo nie po co mi procenty :D

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium 4 2,4HT @ 3,0 Hhz

Płyta główna Gigabyte GA-8IPE1000(-L)

Pamieć 2x256 INfineon (400@415)

Dysk Samsung 80GB Sata

WD 80GB Ata

Chłodzenie Wodne

 

Do tego zestawu mialem karte GeForce 5200 FX ladatek ale spalila sie i teraz mam GeForce mx440 przerobionego na quadro 580XGL.

 

To wiec jaka karte byscie polecili mi do tego kompa. Moze byc uzywana. Cena do 250zł.

 

Sory ze tego tematu nieumiescilem w dziele co kupic. Sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Do 250 zł to polecałbym to ewentualnie to a najlepiej jakbys dołorzył do tego a tamtego 6200 nie bierz bo to syf, ma 256 mb z 64 bit pożal sie boże :lol: aha ale do tych kart to będziesz potrzebował dobrej zasiłki, a więc jakiego posiadasz??

 

p.s tu masz też fajną karcioszke i jak tanio :D

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

Ale mysle ze i ten zasilaczy by pociagnol ta karte bez zadnego podkrecania.

możesz się zdziebko zdziwić :D

 

co do tych radków wszystko się zgadza ALE www-kwm-sklep-pl i arkudaki to jeden i ten sam "sprzedawca" ( Nowy Targ ) nie bierz od niego niczego mam bardzo traumatyczne przeżycia zwiazane z tym psi *ujem :/ skoro masz słabą zasiłkę to moze cos z radków 9600 - potaniały dosyć http://www.allegro.pl/item117011175_sapphi..._mhz_2_8ns.html

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, brakuje Ci wiedze - poszperaj troche na forum - takich tematów jest całą setka.

Zasilacze, karty, wymagania, porównania - zamiast durnie pytać - pomyśl i poczytaj...

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

starczy ale nie jest to wcale najlepsza alternatywa wśród fortronów - ten ma tylko 15A na linii 12 V - sam taki mam lekko sie grzeje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...