Skocz do zawartości
Saimek

Purepc.pl Drugim Teamem W Polsce Pod Wzgledem Rac! :d

Rekomendowane odpowiedzi

... aa ja nadal myslae co tutak zrobic zeby sobie rac poprawic :) )

Ja właśnie wymyśliłem kilka dni temu, kupiłem szybszego proca :D . Prawdopodobnie będzie 1.5@2.3, powinno coś dać B) . Pomyśleć, że proc kosztował 61 zł + wysyłka :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentak M będzie, jak jeszcze troche stanieje. Czytałem zagraniczne recenzje, zasilacz wyrabiał przy P-M@2.4 i 7800GTX na pokładzie więc spokojna głowa B) . Teraz chcę się pobawić celeronami, a później się obaczy co i jak :) .

 

BTW: Ten celek ma 1MB cache

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentak M będzie, jak jeszcze troche stanieje. Czytałem zagraniczne recenzje, zasilacz wyrabiał przy P-M@2.4 i 7800GTX na pokładzie więc spokojna głowa B) . Teraz chcę się pobawić celeronami, a później się obaczy co i jak :) .

Honor obiecałeś przesiadkę na pentium m i się nie wywiązałeś z obligacji ;(.

 

Setiteam 2000 jest już w odstawce, traci koło dyszki do nas w RAC. Troszkę nam brakuje do Seti@home poland, ale tam ciągle nowi dochodzą - wiadomo, zwykle dołączasz na początku do najlepszych. Dobra strona to ta, że niewiele osób ma tam optymalizacje. Szkoda też, że u nas nie wszyscy ją zapodali.

 

Raptor kasuje wszystkich i niedługo mnie ciachnie :angry: - trochę konkurencji się przyda nawet w zespole hehe.

 

Ogólnie jest very good, widzę że nie tylko ja mam lekką szajbę na pkcie bycia jeszcze wyżej - to chyba wrodzone :-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byście odsłonili te swoje farmy komputerowe i pokazali, co tam ciekawego liczy.

Zawsze latwiej byłoby porównać, do czego równać trzeba :wink:

Widzę że panuje moda na hidden accounts, ale skoro jest taka opcja... każdy ma swoje powody by to robić lub nie ;). Ja tam nic ciekawego nie mam, 10 kompików sobie liczy, tyle że non stop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojej niestety nie pokaże - nazwy hostów mogą zdradzić gdzie pracują kompy a nie chciałbym żeby ktoś się o tym dowiedział :)

 

u mnie pracuje coś takiego narazie:

P3 1000EB,

4x Celeron 2.0G,

Celeron 2.4G @ 3.0G,

Celeron 2.8G @ 3.2G,

2x Celeron 2.93G,

P4 2.6G HT,

P4 2.8G HT,

P4 3.0G HT,

PD 805 @ 3.0G,

E6300 @ 2.38G

 

niestety nie wszystko 24/7 :(

 

może pod koniec tyg coś dołączy jeszcze

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojej niestety nie pokaże - nazwy hostów mogą zdradzić gdzie pracują kompy a nie chciałbym żeby ktoś się o tym dowiedział :)

 

u mnie pracuje coś takiego narazie:

P3 1000EB,

4x Celeron 2.0G,

Celeron 2.4G @ 3.0G,

Celeron 2.8G @ 3.2G,

2x Celeron 2.93G,

P4 2.6G HT,

P4 2.8G HT,

P4 3.0G HT,

PD 805 @ 3.0G,

E6300 @ 2.38G

Tylko Ty widzisz nazwy swoich kompów, reszta nie ma dostępu do tych info - zerknij do tych, którzy udostępniają.

Każdy ma swoje powody i nawet nie musisz o nich wspominać, przynajmniej ja to rozumiem ;), poza tym jeśli ktoś nie będzie wykorzystywał w 100% procka, nie omieszkam tym nadmienić.

Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor obiecałeś przesiadkę na pentium m i się nie wywiązałeś z obligacji ;(.

Hmm, myśle, że celina 1.5@2.2 nieźle pomyka. Zmiana będzie, teraz przymierzam się do drugiego kompa, ale zobaczę co z tego wyjdzie.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...