Skocz do zawartości
sparda

Dobra Myszka Do 80zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swojej strony polecam X-718. ;) Mam ta myszke i sprawuje sie naprawde dobrze w windzie i grach. ;) Jedyny minusem jest jej oczojebnosc tzn. swiecacy sie scroll na rozny kolor w zaleznosci od uzywanej rozdzielczosci dpi. Mnie to nie przeszkadza bo myszke i tak mam pod biurkiem i tego nie widze, ale dla niektorych moze to byc duzy minus dyskwalifikujacy ten produkt. :P

 

A tutaj aukcja z ta myszka. http://allegro.pl/item115766740_nowosc_a4_...najtaniej_.html

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten X718 ma cichy :klik"???

Imo ma glosny klik. Ale ta ocena jest bardzo subiektywna i jest mocno zalezna od czulosci ucha posiadacza tej myszki. ;) :D :lol2: Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o X-750 to nie kupiłem go bo podobno dziwnie się zachowuje itd. itd.

 

Może jakiś posiadacz X-750F sprawdziłby fizyczną rozdzielczość sensora.

 

W 718F jest to 1800 dpi i max rozdzielczość jest uzyskiwana tylko i wyłącznie w trybie 1600 dpi ...

 

 

Ktoś tu polecił mysz mx310 .... ona ma 800 dpi ( informacje z sieci - ja nie mierzyłem ) co jest małą wartością. Jeśli grasz w ~800x600 to 800 dpi w zupełności wystarczy ale jeśli masz LCD ~1680x1050 to zapmnij o niej.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle, a robileś kolejne testy na interpolację, bo to coś dziwnego jest, skoro sensor wg. producenta ma 1600DPI, a nie 1800....

 

@sparda X-718F.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj A4Tech X-718F, ma (podobno) ten sam sensor, co Razer Diamondback Plasma (chociaż słyszałem też o jakimś ADNS-3088 w razerze).

[ot]

Swoją drogą, to chyba sprawdzę rozdzielczość swojego DB, ale te testy na interpolację są tak irytujące...

Powinno wyjść 1800DPI skoro ten sam sensor...

[/ot]

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cha, cha, cha, ale to i tak oszustwo A4Tech'a, bo miała mieć 2000, czyż nie?

No tak .... miało być 2000 ( min. ) ... moim zdaniem gdyby sprzedawali jako 1800 dpi to by nie stracili a nie oszukiwaliby i wszyscy byliby happy. Ale i tak nie zmienia to faktu że w tej cenie a nawet większej są bez konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

a a4tech x 750f??

Jeśli chodzi o 750 to nie kupiłem go z 3 powodów:

 

- kursor co jakiś czas dziwnie się porusza ( ja miałem coś takiego na Saitek Gaming Mouse ) - źródło spieq

 

- podobno mysz wyraźnie kłamie ( opuszcza piksele ) w 2500 dpi więc może mieć taką samą lub nawet mniejszą rozdzielczość niż 718F - źródło spieq ( może ktoś się wreszcie wysili i to zmierzy ? ;P )

 

- 750 ma minimalną akcelerację wsteczną - źródło spieq ( ps. w 718F nie udało mi się jeszcze zmusić kursora do "niekontrolowanego" odskoku .... nigdy !!! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-718F ma więcej przyccisków, więc jak grasz w FPS-y to się może przydać. Krait ma trzy - mało. IMO nie opłaca się go brać (bo co po bulić jak można mieć tą samą jakość za dużo mniej).

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

hmmm a4tech podobno ma kiepską szybko ździerającą się farbę.... :(

a to: http://allegro.pl/item115302480_mysz_razer...eska_gw_fv.html

jak ma być różnica to i do tego dołożę...

czy moze jednak a4tech.. ;)

 

bo moj stary czteroletni samsung optyczny za 49 zl chyba 400dpi, juz nawala, i wkurza mnie jak sie przesiade z laptopopa w do ktorego mam jakas mysz vobisa, to u mnie mam wrazenie ze za duzo musze machac ręką :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a4tech podobno ma kiepską szybko ździerającą się farbę.... :(

a to: http://allegro.pl/item115302480_mysz_razer...eska_gw_fv.html

jak ma być różnica to i do tego dołożę...

czy moze jednak a4tech.. ;)

 

Mi się żadna farba nie zdziera. W każdym razie na razie nie.

 

Ta Plasma to już lepsza od tego Kraita. Ale optyka w X-718F równie dobra, więc brać jest sens tylko po to żeby być tr00 pr0 i el0 :P :P :P

Bierz A4Techa, nie pożałujesz. Poza tym najpierw musiałbyś sprawdzić, czy Ci Razer pasuje, bo on ma te boki niezbyt wygodne. W każdym razie jak dla mnie.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

nieee takich ambicji to ja nie mam.... :P zalezy mi jedynie na jakosci, ze wskazuje a4tech dobrze, to ja wiem....

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, żeby tak nie przekreślać tej Plasmy tak bardzo, to dodam jeszcze, że jest wykonana z lepszych materiałów. Przyciski są ,jakby to powiedzieć, przyjemniejsze w dotyku.

Ale to przecież nie takie ważne, kiedy można zaoszczędzić tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, ja mogłem kupić X-178F, ale wziałem Razera DB Plasma po pobaweiniu się tym A4Techem. Powiem tak: razer to zupełnie inna klasa wykonania, jak dla mnie lepszy kształt, więcej przycisków, lepsza rolka, itd. No i te materiały z których jest wykoanany A4Tech są po prostu miernej jakości... Jeszcze jedno: nie gram na super hi-sens i przy podnoszeniu myszki jakoś dziwnie kursor się przesuwał, czego w razerze ani razu nie uświadczyłem.

Razer nie ma tej samej optyki, co A4Tech. Razer ma Karna Precision, a A4Tech noname (??)...

Pragniesz wyskokiej jakości, estetyczego wykonania - kupa razera. Nie masz pieniędzy - kup A4Tech. Jeżeli nie pasuje Ci kształt razera, kup Logitech MX518.

Bylem tu

//Orgiusz

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy podnoszeniu myszki jakoś dziwnie kursor się przesuwał, czego w razerze ani razu nie uświadczyłem.

Dziwnie się przesuwał .... mi się nie przesuwa .... ale może podnosiłeś byle jak ( jadąc na niewielkiej wysokości w jakimś kierunku ) ... A4tech łapie powierzchnię na dość sporej wysokości ale już było gdzieś na forum jak "pogorszyć" sensor tak aby łapał przy mniejszej wysokości ( taśmą zakryć część sensora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...