Skocz do zawartości
Miazga82

Warszawa-team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas leci a trzeba by sie było zacząć rozglądać za ustaleniem jakiegoś transportu.

Jestem przekonany, że większość będzie jechać pociągiem, tak wiec dobrze by było ustalić, jakim, skąd, kiedy itp!

Miło by było wybrać sie do Gdańska większą ekipą. Bo jazda samemu jakoś mnie nie bawi. :)

Tak wiec, proszę o jakieś konkretne propozycje (godzina, cena itp)

 

P.S.: Rozglądałem sie na rozkładzie jazdy na www.pkp.pl ale powiem szczerze, że niewiele można sie tam dowiedzieć (szukajka wyrzuca praktycznei tylko IC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pociagi, to polecam zapoznac sie ze strona www.tlk.pl - koszt podrozy w jedna strone z miejscowka: 32zl bilet studencki, 50zl normalny.

 

Mozna jeszcze rozejrzec sie za opcja Tani Bilet - kosztuje on 27zl na przejazd dowolna trasa, tyle ze trzeba kupic go odpowiednio wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie IC ale to też zależy od godziny :mur: :mur: :mur: zależy o której triba być w gdańsku :/ są pośpiechy ze 100licy za 60zł normalny ale rano nawet bardzo rano bo ok.3 a przyjazd na 11-12 .

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, prosiłbym o składanie konkretnych propozycji. Tak żeby wtedy można było powiedziec "OK, tym jedziemy! Ustawiamy sie o tej i o tej na dworcu ..." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to Eclipse powinien wziąć bryke to by trochę osób wziął.

Wiesz Eclipse, naszego białego, dużego przyjaciela jak da radę.

 

Po drugie ja będę za pewne jechał wozem ale jakoś w środe pewnie bo trzeba być ciut wcześniej. Jak go uda się zrobić bo na razie stoi rozbity, przez człowieczyne wskakującego mi na czerwonym świetla na skrzyżowanie. Jak coś to z dwie osoby można zabrać lecz ciężko przy wielkości mojego samochodu zabrać pełen komplet 5 osób bo nie będzie gdzie schować bagażu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, prosiłbym o składanie konkretnych propozycji. Tak żeby wtedy można było powiedziec "OK, tym jedziemy! Ustawiamy sie o tej i o tej na dworcu ..." ;)

Ja sie nie odzywam z konkretami, bo mam do Gdanska jakies 3500 km ;] Rzucilem wam tylko linkiem do tanich pociagow, zebyscie czasem sie w IC czy ekspres nie ladowali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ no to nie dobrze, że nie będzie Eclipse. Dobry z niego chłopak, ale jak nie może to coś się pomyśli. Jak będę jechał wozem to najwyżej kogoś zabiore lecz nie wiem dokładnie kiedy jadę bo to zależy czy będzie dla mnie wcześniej mieszkanko i czy uda się odpocząć bo już trzeci rok trace urlop na zlot i zaczynam z lekka padać z braku czasu na urlop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ no to nie dobrze, że nie będzie Eclipse. Dobry z niego chłopak, ale jak nie może to coś się pomyśli. Jak będę jechał wozem to najwyżej kogoś zabiore lecz nie wiem dokładnie kiedy jadę bo to zależy czy będzie dla mnie wcześniej mieszkanko i czy uda się odpocząć bo już trzeci rok trace urlop na zlot i zaczynam z lekka padać z braku czasu na urlop.

 

 

Dzieki Romciu za cieple slowa :) ale w tym roku niestety nie moge chodz w tajemnicy powiem ze zawsze jakis maly % jest ze wpadne. Ale to nawet glosno tego nie mowie :) I ty obys mial mniej roboty niz z tymi chu@#$%^*&^%$#mi z fpp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak przyjedziesz, to napewno nie grasz w UT :D

 

A dziekowac, dziekowac za pamiec ^^

 

Tak powiem wam w sekrecie ze jakas ochota mnei naszla na piajanstwo tfu znaczy lampke szampana za 2 k z tuzami OC :D kto wie... :wink:

 

ps. a do ut to biore swoja myche :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja jade samochodem do Gdańska więc moge prawdopodobnie 2 osoby zabrać. Ale są warunki, zrzutka na benzyne, wstać trzeba wcześnie i powrót to już samodzielny bo ja jade dalej w Polske na wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade samochodem do Gdańska więc moge prawdopodobnie 2 osoby zabrać. Ale są warunki, zrzutka na benzyne, wstać trzeba wcześnie i powrót to już samodzielny bo ja jade dalej w Polske na wakacje.

A kto bedzie siedział za kierownicą? Mam nadzieje, że nie Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A kto bedzie siedział za kierownicą? Mam nadzieje, że nie Ty icon_wink2.gif

Nie, mój dziadek z syndromem ciężkiej nogi od czasu do czasu ;) Ja to może za dwa lata.

 

EDIT 28.07.2006 15:37 : Moje plany sie zmienił lekko, nie jade prosto z Warszawy do Gdańska. Jade wcześniej jeszcze na wakacje i z mazur dopiero do Gdańska. W drodze powrotnej może mógł bym kogoś zabrać ale nie jest to pewne.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś byłby chętny jechać ze mną samochodem? Trzy osoby moge ewentualnie zabrać.

Ale to jeszcze nic pewnego, wiec jakby ktos chciał to piszcie, wtedy bede wiedział czym jechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś byłby chętny jechać ze mną samochodem? Trzy osoby moge ewentualnie zabrać.

Ale to jeszcze nic pewnego, wiec jakby ktos chciał to piszcie, wtedy bede wiedział czym jechać ;)

Mozesz po mnie zachaczyc B) mowie powaznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie za daleko masz na ten zjazd? Mi to by sie nawet nie chciało jechać B)

no kurde godzina drogi, jakby nie patrzec, nawet wiecej............. B) .............. a obwodnica raz dwa trzy, 'troche' korka i jestesmy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Jak chcialem jechac (mieszkam w Pomiechówku, ok. 40 km od Warszawy) z tym ze chcialem zabrac cos ze swoich zabawek ...jakiegos chillerka ostatnio zrobilem - ktos bedzie chcetny na jego testy, potrzebny bedzie jakis WC loop z rezikiem i tyle ...wymiennik robi ok. -40*C, mozna by to sprawdzic na jakims CPU + GPU :-P . No i jeszcze jakis swoj freon bym chcial zabrac ..z tym ze sam dokladnie jeszcze nie wiem jaki, ale jakis bezposredni na proca (a moze i razem na grafe) :D

 

Ktos chce mnie zabrac do samochodu z tym arsenalem ? :lol:

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny

odj 05:05

przyj 09:33

 

jedzie sie 4.28h

 

woźnica "Tanie Linie Kolejowe

obowiązek dopłaty, tylko 2 kl., obowiązek rezerwacji - pociąg z dopłatą, wagon sypialny, wagon z miejscami do leżenia, wagon barowy, przesyłki konduktorskie za opłatą "

 

cena-46zł

 

najbradziej martwi mnie "obowiązek rezerwacji - pociąg z dopłatą " niezabardzo wim oco chodzi :mur: :mur:

 

Ten ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny

odj 05:05

przyj 09:33

 

jedzie sie 4.28h

 

woźnica "Tanie Linie Kolejowe

obowiązek dopłaty, tylko 2 kl., obowiązek rezerwacji - pociąg z dopłatą, wagon sypialny, wagon z miejscami do leżenia, wagon barowy, przesyłki konduktorskie za opłatą "

 

cena-46zł

 

najbradziej martwi mnie "obowiązek rezerwacji - pociąg z dopłatą " niezabardzo wim oco chodzi :mur: :mur:

 

Ten ?

Oznacza to jak w każdym TLK obowiązkową miejscówkę która kosztuje 3 PLNy. Uwaga istnieją też miejscówki bez wskazanego miejsca (znaczy się przepraszam oficjalnie w nowomowie PKP to się nazywa bilet dopłaty do pociągu kategorii M+ bez wskazanego miejsca siedzącego ;) więc lepiej nabyć bilet z małym wyprzedzeniem. Na miejscówkę nie przysługują zniżki.

Ci którzy nie mają już zniżki 37% (tj nie są uczniami/studentami) winni zakupić bilet w obie strony co jest podstawą do 15% redukcji.

 

Warszawiakom przypominam również o promocji Bikini w PKP IC na pociąg IC Neptun na trasie Warszawa Wschodnia - Trójmiasto. Ilość biletów jest dosyć niewielka, ale w kasach PKP IC można kupić taki bilet za 15 PLNów (nie ma żadnych zniżek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Jak chcialem jechac (mieszkam w Pomiechówku, ok. 40 km od Warszawy) z tym ze chcialem zabrac cos ze swoich zabawek ...jakiegos chillerka ostatnio zrobilem - ktos bedzie chcetny na jego testy, potrzebny bedzie jakis WC loop z rezikiem i tyle ...wymiennik robi ok. -40*C, mozna by to sprawdzic na jakims CPU + GPU :-P . No i jeszcze jakis swoj freon bym chcial zabrac ..z tym ze sam dokladnie jeszcze nie wiem jaki, ale jakis bezposredni na proca (a moze i razem na grafe) :D

 

Ktos chce mnie zabrac do samochodu z tym arsenalem ? :lol:

 

pozdro

piotres

Hmm no cóż powiedzieć, jak się uda wziąć dostawczego VW to zabiore ci sprzęt na pake i albo ja wezmę cię do wozu albo miazga82.

Wszystko jest jeszcze do ustalenia, oczywiście jakiś zwrot za wache się przyda ale to nie będzie duży problem. Jak coś to się szykuj, bo my jedziemy w czwartek z rana (wczesnego poranka). Dowiem się do piątku czy da radę go wziąć i wtedy jedziemy na dwa samochodu. Pewnie wezmę jeszcze lukasrz i SGJ jak dadzą radę przyjechać i będą mieć ciut kasy na zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my jedziemy na pewno wcześniej czyli w czwartek z samego rana, aby dojechać na miejsce o 12-14. Ktoś w piątek powinien jeszcze z Warszawy jechać wozem/pociągiem więc nie będziesz sam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam taką nadzieje ;) . Ja na jazde wozem na zlot jestem zawsze chętny na wache też sie złoże ;) .

No jeżeli odpowieda ci jazda na dachu to spoko, bo w bagażniku miejsca juz nie ma :P

 

Romek: ten VW to jest typowy Transporter z trzema miejscami z przodu a z tyłu buda? Czy może to taki bardziej busik z mniejszym bagażnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuzbowy (oczywiście podobny do tego):

Dołączona grafika

Mam zarejestrowanego go na 6 miejsc lecz zmienilismy na 3 miejsca, aby uzyskać miejsce ładunkowe i drugiego rzędu siedzeń nie mogę wstawić bo mnie policja zgarnie jak będzie kontrola. Więc mogę co najwyżej jak dostane wozik wziąć dwie osoby dodatkowo.

 

Jeszcze ustalimy bo nie wiem czy go dostane bo coś szef stęka, że to daleko itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli odpowieda ci jazda na dachu to spoko, bo w bagażniku miejsca juz nie ma :P

 

Romek: ten VW to jest typowy Transporter z trzema miejscami z przodu a z tyłu buda? Czy może to taki bardziej busik z mniejszym bagażnikiem?

Bede miał klime za darmo :D , nie no żartuje ;) ale jak ktoś bedzie jechał czymś innym niż pociąg chętnie sie zabiore ;) .

 

Edit: ponawiam pytanie do userów z wa-wy ten pociąg pasuje ?

Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny

odj 05:05

przyj 09:33

 

jedzie sie 4.28h

 

woźnica "Tanie Linie Kolejowe

obowiązek dopłaty, tylko 2 kl., obowiązek rezerwacji - pociąg z dopłatą, wagon sypialny, wagon z miejscami do leżenia, wagon barowy, przesyłki konduktorskie za opłatą "

 

cena-46zł

 

Edit2: Ktoś chętny to współdzielenia zemną pokoju ? :D (wiem że sie nikt nie zgłosi ale zawsze może stanie sie cud :rolleyes: :rolleyes: )

 

Ja jade tym pociągiem więc jak ktoś chętny to zapraszam zawsze będzie raźniej :) . ( o 10.30 otwierają namiot więc bedzie godzine na "oswojenie" gdańska :) .

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jade jednak na zlot ...rodzice sie nie zgodzili :mur: :mur: :mur: :oops: :mad: .

 

Przepraszam Romek, i innych za zamieszanie :-| .

 

Dzieki za oferty transportu .

 

pozdrawiam

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...