Skocz do zawartości
Grzechu

Grzechu Znów Szaleje Czyli Obudowa Z Plexy

Rekomendowane odpowiedzi

no ładne toto, uważaj tylko żeby Ci pleksa nie popękała jak będziesz mocował mobo i resztę

już się nie moge doczekać zjazdu ;]

temat takich "uwag" był już poruszany

 

- grzech, bardzo ładnie ci to wyszło - przy odrobinie szczęścia zobacze te bude osobiście na zjeździe ;)

Więc do roboty byś zdażył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spiesz się ;) "jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy"

wiadomo że każdy chciałby zobaczyć na żywca tą bude ale chyba lepiej aby była dopracowana do samego końca no nie?

 

ładnie się prezentuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentuje :D

faktycznie.. jak na kawałek wygiętej plexi. to jest ładne :twisted:.. no to mamy już 3 strony.. jeszzce 22 i będzie koniec moda :lol:

 

Jeśli chodzi o worklogi to mi sie też podobają, oczywiście.. ale nie jak są wmieszane w posty użyszkodników... Wystarczy porównać worklog zrobiony w 1 poscie, ewentualnie w kilku ale pod rząd... z takim, który ciągnie się na 25 stron.. po prostu męczące jest późniejsze czytanie tego wszystkiego bo umyka gdzieś wątek autora...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niestety tak się nie da.

Wątpie żeby ten temat dobił do 22 stron :]

A założyłem go również ze względu na motywacje (dla mnie). Gdyby nie ten temat to prace szły by wolniej, a tak komentarze mnie mobilizują (najczęściej :lol: )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej opalarka (tak mi sie wydaje), do jakiego piekarnika bys zmiescil taki kawal pleksy :D ale niech sie lepiej Grzechu wypowie

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica dosłownie 1mm względem projektu - ale wszystko jest jak być powinno.

Mam nadzieje, że w sobote zrobie update kolejnej części obudowy - jutro nie ma mnie caly dzien.

Zauważyłem dziwną rzecz: mianowicie tzw. "krzywo wywiercone otwory" (które wg mnie są mało istotne no i nie są na tyle krzywo, żeby to komentować) komentowane były 2 strony. Kiedy pokazuje coś bardziej konkretnego wypowiedzi jest zaledwie kilka.

Nie żebym marudził :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaintrygowany...

EDIT: nieważne już... nie zwróciłem uwagi że odpowiadałem na posty na poprzedniej stronie a własnie miałem pytać o gięcie na gorąco :P

 

Powodzenia w dalszej pracy...

Adept zdolna jest, MOC być z Adept, Adept poradzi sobie....

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu nie ma sie co dziwic. Podejrzewam, ze wiekszosc uzyszkodnikow dzialu "modyfiksacje" jest spragniona cietej, gietej, spawanej, wierconej i szlifowanej blachy, zadni sa widoku wiertarek, flexow z wirujacymi 7kRPM tarczami wgryzajacymi sie w metal, spawarek rzucajacych snopy iskier i rzygajacych roztopionym metalem...

Plexi - no coz - kazdy ma w domu pudelko po cd...

Ale moduj wytrwale, jak zrobisz cukierka to beda oklaski, jak spartolisz - bedzie wycie. Naturalna kolej rzeczy.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukuje sie elegancko... jak zwykle, dobre bo grzecha ;)

a co do tych grillkow to mogles np. frezarką jakies ladne wzorki itp :)

ale jest elegancko, jak jakas wentylacja za czasow PRL'u :D

 

PS. Jak laczysz plexi? Klej termo?

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grila - nie mam frezarki (jeszcze) a same otwory mi wystarczą i dobrze się prezentuja mimo tego, że nie będzie ich widac jak skończe całość.

Co do łączenia plexy to narazie jeszcze nic nie łączyłem. :wink: nie lubie kleić plexy, ale wiem że będe musiał :?

Ten kawałek plexy na zdjęciach jest w 2 miejscach wygięty poprostu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mi sie bardzo podoba. Oby tak dalej posuwal sie projekt, a bedzie napewno elegancko :>. A czy to jakas nowosc w projektach Grzech'a :P? Trzymam kciuki za dalsza prace, zeby wyszlo naprawde coOl 8) :blurp:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekacie się :]

Cały czas robie coś do obudowy, tyle że na papierze - najpierw trzeba wszystko wymierzyć i rozrysować, a dopiero po tym można ciąć i szlifować :wink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekacie się :]

Cały czas robie coś do obudowy, tyle że na papierze - najpierw trzeba wszystko wymierzyć i rozrysować, a dopiero po tym można ciąć i szlifować :wink:

Pozdro

A ja myślałem że już wszystko masz rozrysowane i ustalone. No ale ok, nie poganiam cię. Powodzenia w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle czasu to ja nie miałem żeby wszystko zaprojektować - każdy myśli, że to banał pewnie ale niech usiądzie wieczorem nad kartką papieru i zrobi projekt chociażby wyjść na karty (graf. itd) tak żeby wszystko się zgadzało i pasowało :] powodzenia

I to jest właśnie ciekawostka bo samo projektowanie trwa dłużej niż robienie :blink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle czasu to ja nie miałem żeby wszystko zaprojektować - każdy myśli, że to banał pewnie ale niech usiądzie wieczorem nad kartką papieru i zrobi projekt chociażby wyjść na karty (graf. itd) tak żeby wszystko się zgadzało i pasowało :] powodzenia

I to jest właśnie ciekawostka bo samo projektowanie trwa dłużej niż robienie :blink:

Pozdrawiam

zgadzam się. jeszcze jak dochodzi praca to robi się nieciekawie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się. jeszcze jak dochodzi praca to robi się nieciekawie :]

 

nieciekawie robi sie dopiero jak cos niewychodzi :]

 

Grzechu ale moglbys troche wiecej pokazywac zdjec i projektow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

Nieciekawie to sie robi jak wiesz ze masz do pracy na 7:30, a na 15 masz byc z Koszalina w Krosnie. Hehehehe i wez tu znajdz czlowieku czas na modding...

 

Grzechu powiedz mi, czy ta obudowa bedzie jednolicie bezbarwna? Wiem, pytanie oderwane od rzeczywistosci, ale to mnie nurtuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...