Skocz do zawartości
Niemiec

Allenstein

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jade Robakiem. Jezeli on nie jedzie, to mnie prawdopodobnie tez nie bedzie.

Wtem stada napalonych 12 latek zaczeły nerwowo potrząsac głową i wydawac ze siebie smutne dzwieki.. :-|

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtem stada napalonych 12 latek zaczeły nerwowo potrząsac głową i wydawac ze siebie smutne dzwieki.. :-|

 

;]

Chociac podobno honor tez ma jakis automobil.....^^

 

 

Wiem ze tesknisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego czy urlop bede mial. Ale raczej powiniennem miec wiec bede ;] No i jade samochodem i bede mial 3 miejsca wolne. Tak wiec kto chetny to pisac. Wiem, ze na pewno Grobel - wiec zostaly jeszcze 2 miejsca.

 

edit.

Moze jakies spotkanie "integracyjne" w piatek??

Edytowane przez Rob@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego czy urlop bede mial. Ale raczej powiniennem miec wiec bede ;] No i jade samochodem i bede mial 3 miejsca wolne. Tak wiec kto chetny to pisac. Wiem, ze na pewno Grobel - wiec zostaly jeszcze 2 miejsca.

Ja bym z checia sie zalapal i jakas buteleczke wezme jako wpisowe bo mnie raczej nie znacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego czy urlop bede mial. Ale raczej powiniennem miec wiec bede ;] No i jade samochodem i bede mial 3 miejsca wolne. Tak wiec kto chetny to pisac. Wiem, ze na pewno Grobel - wiec zostaly jeszcze 2 miejsca.

 

edit.

Moze jakies spotkanie "integracyjne" w piatek??

No horror chce jechac z nami :P

Tylko sam tego nei napisze bo tyra teraz u ojca i wraca 1wszego...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta butelka w strone m!k to nie byla taka do oprozniania :D taki maly dżołk :D

Jak ktos nie wie o co chodzi to moge udostepnic filmik.Mam go jeszcze na kompie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie wie o co chodzi to moge udostepnic filmik.Mam go jeszcze na kompie :D

sadze, ze % to bylaby najlzejsza kara za udostepnienie tego nagrania, ktore mogloby zdobyc oskara za najlepszy film amatroski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No horror chce jechac z nami :P

Tylko sam tego nei napisze bo tyra teraz u ojca i wraca 1wszego...;]

Bez horrorów proszę :D . Potwierdzam obecność. Mam jednocześnie pytanie do Rob@ka: Będziesz miał samochód? Teraz ogólnie: Kto będzie nocował w DSie? Ja też tam planuję i możnaby jakiś pokój zarezerwowac. BTW: mój samochód zbytnio nie nadaje się na takie długie trasy <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogólnie: Kto będzie nocował w DSie? Ja też tam planuję i możnaby jakiś pokój zarezerwowac.

Ja bede spal w DSie...martwi mnie tylko to ze najprawdopodobniej bede pociagiem sam jechal treba bedzie sie napic by mi podroz szybko minela :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede spal w DSie...martwi mnie tylko to ze najprawdopodobniej bede pociagiem sam jechal treba bedzie sie napic by mi podroz szybko minela :rolleyes:

Pogadaj z Robakiem, moze sie znajdzie miejscie dla Ciebie, bo Dojczland moze jechac czyms innym.....

 

Grunt ze ja jade kadettem z przodu i jestem fajny ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Robakiem, moze sie znajdzie miejscie dla Ciebie, bo Dojczland moze jechac czyms innym.....

 

Grunt ze ja jade kadettem z przodu i jestem fajny ^^

Na to wychodzi, że jadę z tyłu :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno miejsce obok horroru prosze mi zarezerwowac, bo nie wiem czy moj elo kierowca z VW LT28 bedzie jechal do gda wiec lepiej miec alternatywe ;]

Ta alternatywa moze kosztowac mnie dojazd z pania Krysia w pociagu :cry

 

BTW: Wplacaliscie kase za DS ?? dostaliscie jakies potwierdzenie meilem czy cos z Realitynet ??

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kas

 

Wpłacałeś już czy nie? Można wpłacać pojedynczo? Nie trzeba jakoś pokojami czy coś w tym stylu?

Wplacilem za dwie noce za siebie. Nie wiem jak jest z pokojami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...