Skocz do zawartości
Niemiec

Allenstein

Rekomendowane odpowiedzi

Rob@k, leborg, Kas i ja jedziemy kadettem Rob@ka. Niemiec miał załatwiać LT28, nie wiem czy coś wyszlo z tego, musi sam napisać.

Jo, kadet obstawiony [chyba , bo Robakos nic nie wrajtuje tutaj].

Musita se skombinowac przyczepkie jakąś czy cuś^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech każdy zrobi sobie koszylke z logo PurePC i nickiem :lol: . Właśnie wynajmijcie coś na statoilu i bedzie gites :-P .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zaczynam mieszac %. Kortowcy znajomi nauczyli mnie robic taki trunek ze hmmmm :) Mam nadzieje ze sam nie bede go pil i za duzo obstynetow nie bedzie :P

:lol: A dużo tego robisz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: A dużo tego robisz? :D

Moge, duzo wszystko zalezy od $. Jedno jest pewne innych butelek niz 1,5 litrowe nie uznaje bo sa lekke, plastikowe i mlodziezowe w transporcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge, duzo wszystko zalezy od $. Jedno jest pewne innych butelek niz 1,5 litrowe nie uznaje bo sa lekke, plastikowe i mlodziezowe w transporcie :)

Spirytus+woda mineralna cytynowa+mieta i inne takie? Bo cos mi sie kojarzy...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica, ale w dobrym kierunku idziesz ;]

Tak z ciekawosci pytam. My tworzymy jakies trunki wlasnie z wody cytrynowej spirytu i innych takich [ w sumie ja to tylko pije, nie wiem z czego to robimy].

Zreszta na sama mysl o wodzi/spirycie jest mi zle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci pytam. My tworzymy jakies trunki wlasnie z wody cytrynowej spirytu i innych takich [ w sumie ja to tylko pije, nie wiem z czego to robimy].

Zreszta na sama mysl o wodzi/spirycie jest mi zle ;]

Dodaje naturalnego soku wyciskanego 'recyma" i jeszcze kilka dodatkow po takiej mieszance nie mam kaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell >> tylko tym razem zagadaj do mnie zebym wiedzial ze byles :D

Hmmm widze ze mam jakis fan-klub :D

 

Skoro we Wrocku mnie nie zauwazyles stojac obok mnie, to teraz zasadze ci kopa w dupsko, czubkiem buta miedzy poslady :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fan-klub :lol: Już widze jak ent'u autografa bedzie chciał normalnie :lol:

Lukexe tez sie bardzo cieszył ze bede, nawet spodobał mu sie pomysl ze spaniem w jednym pokoju :unsure:

 

BTW moze ty tez chcesz autograf :lol: ? Widze, ze bede musial potrenowac przed wyjazdem :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukexe tez sie bardzo cieszył ze bede, nawet spodobał mu sie pomysl ze spaniem w jednym pokoju :unsure:

 

BTW moze ty tez chcesz autograf :lol: ? Widze, ze bede musial potrenowac przed wyjazdem :D

 

a ze mna nie bedziesz spal?? bede plakal :( :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda noc z kims innym - pasuje [; ?

 

Info dla ludków z Olsztyna i okolic nie zarejstrowanych na forum, wstydzacych sie, nieposiadajacych klawiatury, badz z innego mało racjonalnego powodu z ktorego nie pisza tutaj

 

Jedziemy pociągiem z Olsztyna Głownego wyruszajacego o 8:30 bez przesiadek.

 

Spotykamy sie na "holu" dworca w okolicach 8:00. Jak nas poznac? Banda niewyzytych, brzydkich, wrednych, niewyspanych menelqw [;

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...