Skocz do zawartości
magus

Na Co Sie Teraz Przesiasc?

Rekomendowane odpowiedzi

cze,

jak myslicie, na co sie teraz oplaca przesiasc, za nie jakas wygorowana cene? tak... wiecie co teraz ma najwiekszy stosunek wydajnosc->cena? teraz mam to co widac w podpisie...

 

myslalem o czyms takim

ASROCK 939DUAL-SATA2 ALI-1695 + A64 3000+ Venice jakiegos z 17 albo 21 tygodnia(jak sie daoczywiscie;)) bo kosci zostano no i grafika tez;) jak myslicie ?....

 

 

 

z gory thx

Edytowane przez magus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie ma sensu

ale...jesli mialbys doplacic tyllko kilkadziesiat zlotych to ok

nic tego bartona nie krecisz?

 

a jesli chodzi o ASROCK 939DUAL-SATA2 to bez drut moda dobrego OC nie bedzie, wez to pod uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie ma sensu

ale...jesli mialbys doplacic tyllko kilkadziesiat zlotych to ok

nic tego bartona nie krecisz?

 

a jesli chodzi o ASROCK 939DUAL-SATA2 to bez drut moda dobrego OC nie bedzie, wez to pod uwage

dlaczego nie ma sensu??? bartona na tej plycie nie moge ruszyc, chyba ze drutem :mur: a jesli chodzi o tego asrocka i a64 3000+ to przeciez nie bede tego krecil do 3G :lol: w sumie doplacic bede musial kolo 300 bo jeszcze zasilacz bede musial zmienic :mad: wiec co mi radzisz jak nie to?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Mam pytanko, na tym asrocku na napieciu 1,45v wykreci athlona na 2400/2500??

 

p.s sory za offtop

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ma sensu??? bartona na tej plycie nie moge ruszyc, chyba ze drutem :mur: a jesli chodzi o tego asrocka i a64 3000+ to przeciez nie bede tego krecil do 3G :lol: w sumie doplacic bede musial kolo 300 bo jeszcze zasilacz bede musial zmienic :mad: wiec co mi radzisz jak nie to?

 

pozdr

300 zł doplacasz i co tak naprawde masz? lepszy procek? po zbuju...

barton do tej grafy jest bardzo dobry

sprzedaj w pizdu wszystko i przejdz na AM2

pomysl o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 zł doplacasz i co tak naprawde masz? lepszy procek? po zbuju...

barton do tej grafy jest bardzo dobry

sprzedaj w pizdu wszystko i przejdz na AM2

pomysl o tym

no wlasnie wydaje mi sie ze moja grafika troche nudzi sie z tym bartonem w niektorych grach i tam gdzie jest potrzebny procek to po prostu komp nie wyrabia:/ a co do sprzedazy wszystkiego to w sumie moglbym ,ale niedawno kupilem ta grafike i troche bez sensu juz ja sprzedawac:/

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, na tym asrocku na napieciu 1,45v wykreci athlona na 2400/2500??

 

p.s sory za offtop

To już przeca zależy od proca, kupisz selekta to będzie mógł przy ~1,4V zrobić 2,7 Ghz :lol:.

 

Ja mam sempa i 2,4 ghz mam spokojnie przy 1,325V wg wskazań biosa.

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec w koncu co mam zrobic, bo juz zglupialem szczerze mowiac...bylem praktycznie juz zdecydowany na tego asrocka i a64, a teraz to juz sam nie wiem :mur:

 

a moze cos takiego http://proline.pl/shop.php?prodid=AMD+64+X2+3800+MAN+B z tym http://www.proline.pl/shop.php?prodid=ASROCK+K8+939DUAL-S2

jak myslicie? tylko wtedy wiecej troche trzeba bedzie doplacic:/ ale czy warto ?

 

pozdr

Edytowane przez magus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec w koncu co mam zrobic, bo juz zglupialem szczerze mowiac...bylem praktycznie juz zdecydowany na tego asrocka i a64, a teraz to juz sam nie wiem :mur:

 

a moze cos takiego http://proline.pl/shop.php?prodid=AMD+64+X2+3800+MAN+B z tym http://www.proline.pl/shop.php?prodid=ASROCK+K8+939DUAL-S2

jak myslicie? tylko wtedy wiecej troche trzeba bedzie doplacic:/ ale czy warto ?

 

pozdr

wow procek za 6 strów a plyta za dwie, nie pakuj sie w to

nie wiem do konca do czego Ci komp potrzebny ale cos czuje ze takiego stwora za taka kase nie potrzebujesz

 

wystaw na allegro plyte z prockiem [ z tym bedzie najw. problem], jak sie sprzeda odrazu wystaw ram i grafe

a wtedy...moze conroe jak masz duzo kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow procek za 6 strów a plyta za dwie, nie pakuj sie w to

nie wiem do konca do czego Ci komp potrzebny ale cos czuje ze takiego stwora za taka kase nie potrzebujesz

 

wystaw na allegro plyte z prockiem [ z tym bedzie najw. problem], jak sie sprzeda odrazu wystaw ram i grafe

a wtedy...moze conroe jak masz duzo kasy

komp oczywiscie do grania, zeby wreszcie wszytsko chodzilo jak powinno bo teraz jest z tym roznie:/ nie chcialbym wlasnie sprzedawac grafiki bo w sumie niedawno ja kupilem (jakies 3 miechy temu) wiec wlasnie dlatego poszukuje rozwiazania zwizane jeszcze niestety z agp :mur:

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Produkt dostępny tylko z płytą GIGABYTE K8NF-9 lub GIGABYTE K8N51GMF-9"

Więc jak już to jedna z tamtych płyt. :/

K8NF-9 taka zła nie jest - bawiłem się wczoraj nią i nawet byłem "przytłoczony" ilością funkcji :lol: v proca do 1,7v, v mem do 2,75v, vhtt + 0,2v itp. :D Do tego HTT wyciągnęła od tak 325 MHz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp oczywiscie do grania, zeby wreszcie wszytsko chodzilo jak powinno bo teraz jest z tym roznie:/...

ja juz wiecej w tym poscie nie bede sie udzielac, bo caly czas bym pisal "ej zezlomuj co masz i kup wszystko nowe' ;)

wystaw plye z prockiem, w dniu kiedy ktos kupi wystaw grafe i ram

masz conajmniej dwa dni zanim dostaniesz przelew+mozesz sie spoznic z wysylka kolejne dwa;)

masz 4 dni na sprzedanie reszty, to bardzo duzo

jest o tyle dorze ze karty na agp czy pamieci ddr1 maja teraz wysokie ceny

jak juz wszystko sprzedaz w pizdu jeza przelicz kase i cos Ci doradzimy na AM2, a jesli jestes w stanie wydac na procek ponad 600zł do conroe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz wiecej w tym poscie nie bede sie udzielac, bo caly czas bym pisal "ej zezlomuj co masz i kup wszystko nowe' ;)

wystaw plye z prockiem, w dniu kiedy ktos kupi wystaw grafe i ram

masz conajmniej dwa dni zanim dostaniesz przelew+mozesz sie spoznic z wysylka kolejne dwa;)

masz 4 dni na sprzedanie reszty, to bardzo duzo

jest o tyle dorze ze karty na agp czy pamieci ddr1 maja teraz wysokie ceny

jak juz wszystko sprzedaz w pizdu jeza przelicz kase i cos Ci doradzimy na AM2, a jesli jestes w stanie wydac na procek ponad 600zł do conroe

Szto ty gawarisz towarzyszu. Co mu da AM2? Podobna wydajnosc jak 939, a tylko kase na DDR2 bedzie musial niepotrzebnie wydac.

 

@magus

Ja na Twoim miejscu kupilbym sobie tego AsRocka i X2, a jak slabo stoisz z kasa A64 3000+. Komp od razu dostanie 'kopa'. Pozniej bedziesz mogl zmienic grafe na PCI-E jak stara bedzie juz za wolna i dorzucic pamieci. Taki konfig zapewnia Ci mozliwosc rozbudowy i powinien starczyc na nastepne dwa/trzy lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szto ty gawarisz towarzyszu. Co mu da AM2? Podobna wydajnosc jak 939, a tylko kase na DDR2 bedzie musial niepotrzebnie wydac.

 

@magus

Ja na Twoim miejscu kupilbym sobie tego AsRocka i X2, a jak slabo stoisz z kasa A64 3000+. Komp od razu dostanie 'kopa'. Pozniej bedziesz mogl zmienic grafe na PCI-E jak stara bedzie juz za wolna i dorzucic pamieci. Taki konfig zapewnia Ci mozliwosc rozbudowy i powinien starczyc na nastepne dwa/trzy lata.

nie wydaje mi sie sensem teraz przechodzic na 939, AM2 rewolucja nie jest ale umozliwia zainstalowanie DDR2 ktora towarzyszu idzie w dol. I musi sie przesiasc na PCIex 16x bo raz cena, dwa duzy wybor kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie sensem teraz przechodzic na 939, AM2 rewolucja nie jest ale umozliwia zainstalowanie DDR2 ktora towarzyszu idzie w dol. I musi sie przesiasc na PCIex 16x bo raz cena, dwa duzy wybor kart

Kupujac AsRocka Dual Sata II ma zlacze AGP i PCI-E. Tymczasowo mozna korzystac z tej karty co sie ma, a w przyszlosci bezbolesnie (bez zmiany mobo) przejsc na PCI-E. Do tego dokupic 1GB pamieci i konfig bedzie jak ta lala. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szto ty gawarisz towarzyszu. Co mu da AM2? Podobna wydajnosc jak 939, a tylko kase na DDR2 bedzie musial niepotrzebnie wydac.

 

@magus

Ja na Twoim miejscu kupilbym sobie tego AsRocka i X2, a jak slabo stoisz z kasa A64 3000+. Komp od razu dostanie 'kopa'. Pozniej bedziesz mogl zmienic grafe na PCI-E jak stara bedzie juz za wolna i dorzucic pamieci. Taki konfig zapewnia Ci mozliwosc rozbudowy i powinien starczyc na nastepne dwa/trzy lata.

dzieki Santi wlasnie na taka odpowiedz czekalem;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ble ble jak zwykle wymień bo stare i nie daje rady ale co nie daje rady ? ?

RAM - MASZ GO DWA RAZY ZA MAŁO

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
oczywiście przyjdą oszołomy i będą cię nawracać ( a mnie odzegnywać od czci i wiary ) że 79GT i giga ramu i spoks i do tego koniecznie venice albo dwujajowiec a juz najlepiej am2 :mur: szkoda słów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ble ble jak zwykle wymień bo stare i nie daje rady ale co nie daje rady ? ?

RAM - MASZ GO DWA RAZY ZA MAŁO

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
oczywiście przyjdą oszołomy i będą cię nawracać ( a mnie odzegnywać od czci i wiary ) że 79GT i giga ramu i spoks i do tego koniecznie venice albo dwujajowiec a juz najlepiej am2 :mur: szkoda słów :/

no tak, ale czy to nie jest tak ze jak brakuje ramu to sa zacinki i dyskiem rzuca? a u mnie po prostu fpsow brakuje :mur: :mur: :mur:

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tak czesto masz zacinki ze odbierasz to jako low fps :D nie wiem nie grałem na twoim kompie

nie nei to na pewno nie sa zacinki, dyskiem w ogole nei rzuca, po prostu zwalnia i tyle :mur:

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...