Skocz do zawartości
Simek

Tłumaczenie Rosetty!

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnei ukończyłem tłumaczenie strony projektu Rosetta@Home razem z kumplami z BOINC@Poland.

Jeżeli znajdziecie w nim jakieś błędy, niejasności to piszcie, na pewno to poprawie ;)

 

http://boinc.bakerlab.org/rosetta/

tu nie liczymy nic innego oprócz Seti (znaczy ja licze, ale w Boinc@Poland ;] ) wiec nikt raczej tego nie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak liczę SETI, Einstaina i Rosettę, to pkt idą dla ppc tylko z SETI? Czy jak wziąłem się za inne projekty to ppc nic już nie dostaje.

 

I jak rozdzielić czas na inne projekty, zapisałem się już łącznie do 3 i na wszystkie mam 33%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak liczę SETI, Einstaina i Rosettę, to pkt idą dla ppc tylko z SETI? Czy jak wziąłem się za inne projekty to ppc nic już nie dostaje.

 

I jak rozdzielić czas na inne projekty, zapisałem się już łącznie do 3 i na wszystkie mam 33%.

w preferencjach projektu przydzielasz zasoby.

 

ppc dostje tylko z seti. Wiedzialem ze w koncu do tego dojdzie, ze team sie rozpadnie, bo inni zaczna liczyc inne projekty, i z pierwszego miejsca w polsce nici :D rac 16k sie dlugo nie utrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja liczę SETI dopiero od wczoraj ;) więc team sie nie rozpada.

 

Poprostu uznałem że inne projekty też są ciekawe i bardziej pożyteczne i nie będe poświęcał tyle czasu dla SETI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że jest chociaż parę osób, którym zależy na teamie i jego RAC. Słomiany zapał to normalka u Polaków. Swoją drogą nie wiem czy dobrym pomysłem nie byłoby outowanie osób nie liczących kilka miesięcy, zostają tylko Ci, którym zależy. Oczywiście nie mówię o tych, którzy zadeklarowali się, że będą uczestniczyć po wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry pomysł, ale ważniejsze jest chyba ściagnięcie nowych maszyn liczących do teamu, bo przy terazniejszej liczbie mamy raczej nikłe szanse na 1 miejsce ;)

 

@Kszonek

z tego co ja widze RAC jest powyżej 18k a nie 16k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...