Skocz do zawartości
aerial

Zbiorowy Mega-jpg Wctów Puprepc

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobienie tego zajelo mi z ~2dni nie wiem dokladnie ile godzin, ale troche poszlo :)

 

Dołączona grafika

~1600x1700 - 750kb

Po co? (nie Poco? :) ) :wink:

Bedzie w indeksie z tematami w galerii, ale raczej jako bajer np do siga na innym forum. Agresywna reklama naszego portalu :)

 

Zdjecia umieszczalem nie dokladnie alfabetycznie, niektorzy userzy maja wiecej niz 1, zaleznosci od atrakcyjnosci fotek i ilosci revizji (subiektywna ocena, szczegolnie ze sobie dalem 3 :lol: ). Staralem sie nikogo z galerii nie pominac. W sumie jest tam 126 miniaturek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerial fajny pomysl :D Az dwie moje foty sa :rolleyes: Mozna by z tego jakas reklame zrobic :D purepc oczywiscie

 

ps. az sobie to chyba dzisiaj trzasne na pulpit

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dewicje? slonce przygrzalo? podoba mi sie... ale czlowieku idz na bro ;) trzeba sie wyluzowac! ;)

Ja bym to okreslił inaczej: Moderator Działu ;]

Zdjąłbym Ci % aerial, ale najpierw musialbym Ci je zapodac - reflektujesz? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki kibel, nawet mój jest (chyba najbrzydzszy ze wszystkich), fajne to :)

Zauważyłem że większość mobo to DFI (ten czarny laminat :))

IMO Dobre na taką duuużą reklamę w środku miasta :razz:

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to okreslił inaczej: Moderator Działu ;]

Zdjąłbym Ci % aerial, ale najpierw musialbym Ci je zapodac - reflektujesz? [;

W tym to sie akurat specjalizuje Poca :)

 

Ale btw zabawa na pikselach byla przednia. Nawet pekla mi zylka w oku pod koniec :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ze względów estetycznych i wizualnych najbardziej zaciekawił mnie pomysł wykonania "Bugiel". Masz tę fotke w większym formacie?

To proste: subforum galeria WC -> index tematów -> literka B ->bugiel = link :)

 

http://smg.photobucket.com/albums/v711/Bugiel/WC/?sc=1

 

(swoja droga niezly wybor, to wc zmiata rzeczywiscie)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wymiata. Do tej pory na forum nie widziałem ładniejszego wykonania. Zestaw WC mało mobilny, ale robi wrażenie.

 

Jedyne, co przeszkadza mi w tym projekcie to bateria R9 i to, że kabelki mogłyby przeźroczyste, a LED UV ze spiłowaną soczewką wbudowany w podstawę i górę rezerwuaru. Tylko może to by było zbyt pospolite :wink: Brawa dla wykonawcy, zaimponował mi :rolleyes:

 

Btw. Podziwiam też "Gaz". upychanie WC w takiej obudowie to nielada wyzwanie :lol:

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no podoba mi sie ale zeby nie bylo tak latwo... dla mnie to powinnienes to tak poustawiac zeby zrobic jedno wielkie zdjecie z ktorego powstalo by cos innego... albo np wc albo napis purepc albo jakis koles :D ale to musialo by ci sie bardzo nudzic i musialbys mmiec wiecej fotek :] !

 

pozdro :)

 

wszystko wyzej to zart z wylaczeniem 4 pierwszych slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetna sprawa :) Jako plakacik w A1 na zlotach i zjazdach byłoby jak znalazł ;)

 

Btw. Podziwiam też "Gaz". upychanie WC w takiej obudowie to nielada wyzwanie :lol:

Dziękować :> nagrzewnica rekorda jeszcze się mieściła , teraz jak mam stara to już nie ma szans musi leżeć na obudowie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee mojego niema :(. Moze dlatego, ze na PPC zadnego z moich wc nie pokazywałem :lol: ?

Zgadles :wink:

Bralem tylko zdjecia z tematow na ppc. Moze czas zamiescic? :) W kazdym razie jak sie uzbiera jakies 10-12 kolejnych to dodam nastepna linie i poprawie literowke zasygnalizowana wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

tak, bedziesz sławny, jak wywiesisz to na bilbordzie w srodku miasta to wszystkie laski beda na cielbie leciały, jeeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede sławny dzieki temu ?! :D

Ja znalazlem 3 swoje fotki wsrod tych miniaturek... Juz przygotowuje sie do tych niezliczonych wywiadow, cwicze szybkie rozdawanie autografow i przygotowuje teksty do przemowy jak bede odbieral kolejne nagrody :plom:

 

@aerial >>> pomysl swietny - brawa za wytrwalosc :!: taki pozytywny akcent w wakacyjnym sezonie ogórkowym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Bardzo fajny pomysł. Fajnie, że niektórzy forumowicze wykazują jeszcze trochę inwencji ;)

Edytowane przez hakervip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...