Skocz do zawartości
Pan G

Gdzie tanio kupić domenę?

Rekomendowane odpowiedzi

sporo jest w miare rzetelnych rejestratorow, np. tez home.pl ma dosc tanio ( nie wiem czy najtaniej ale czy jest sens sie klocic o 3 pln :-P ?)

Dlaczego o tym pisze, bo sporo rejestratorow robi pseudo promocje dajac domeny tanio, bardzo tanio ale potem trzeba siedziec u nich i nie mozne przeniesc domeny gdzie indziej bo sa ograniczenia w umowie albo nie chca wydac kodu domeny itp. i jest to nielegalne bo regulamin NASK mowi inaczej.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie sa uczciwe firmy ale nie wiem czy np z takiej nazwa.pl mozna pobrac sobie kod authinfo jak sie kupuje domene w promocji, o co chodzi? spojrzcie...

tanie domeny

Zdaje mi sie czy w/w strona za ch***re nie wyswietla sie prawidlowo w Operze ?

Dla mnie ta strona juz nie jest wiarygodna ;]

Edytowane przez Torwald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nazwa.pl sa trasfery domen cytat:

"Transfer domen polskich od innych rejestratorów do NetArt jest bezpłatny i odbywa się automatycznie po wprowadzeniu kodu authinfo jednoznacznie autoryzującego domenę. "

a to jest domena z promocji wiec spoko nie ma problemu jakbym mial cos jeszcze kupic z serwerow albo domen to tylko nazwa.pl

Edytowane przez flasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w home.pl i polecam, szybko aktywowali po wpłaceniu kasy i wszystko działa bezproblemowo

jak placisz im kase to nikt problemow nie stwarza :lol2:

Wiedz, że są usługi za które się płaci, a stwarzają problemy, oj są Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co za darmo mają robić? :D

Nie mowilem, ze za darmo, wlasnie wrecz na odwrot jak placisz godnie to chetnie sie takim klientem ktos "zaopiekuje" a jak nic nie placisz lub bardzo malo to nikt sie Toba nie zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...