Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Psycho Mod V. 1.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam [; Poprzedni mod jednak spalił na panewce, wyciąłem okienka i pomalowałem budę na niebiesko, i na tym się skończyło... miałem wstawić neonki własnoręcznie robione ale nie już diodek nie ma i nie będzie w sklepie w którym się zaopatrywałem [;

 

Teraz zabrałem się za moda budy o nazwie Psycho v.1.2

 

Mod polega na wycięciu okna, wybiciu gwoździem napisu po boku, zrobieniem otworu na wentylator w panelu przedniego obudowy i daniem krótkich, za to raczej efektywnych dwukolorowych katodek własnoręcznej roboty by się fajnie i "dziko" mieniły w obudowie [; co z tego wyjdzie- zobaczymy [;

 

Narzędzia: Młotek, gwoździk, multiszlifierka Dremela 15k - 33k obr. na min. [; wentylator 120mm (ale zapewne będzie mnijszy ze względów na obudowę (ma takie kikuty po bokach i nie bardzo idzie się zmieścić x[ )

 

katody: wąż przeźroczysty 15/10 cm x3, 6 diód 10mm 3 kolorowe (zielony, niebieski i czerwony) i woda.

 

Projekt łatwy do wykonania, góra 2 tygodnie roboty przy pomocnych wiatrach ;)

 

Projekt robiony w Paincie:

 

http://www.ufotki.info/uploads/2e18dbc728.jpg

 

Zabieram się do roboty :)

 

(ps. zastanawiam się, czy zamiast takiego normalnego okna nie wyciąć czegoś, co by pasowało pod nazwe xD tzn. jakiś dziwny kształt [; czy lepiej zostawić tak jak zaplanowałem?)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tu mod? zauwaz brak konsekwencji w dzialaniu. Chcesz zeby bylo "psycho". OK. Wybijasz napisy gwozdziem - masz psycho. A zaraz obok jest okno wyciete od linijki. No chyba ze psycho z katomierzem. Dalej. Masz napisy itp, ale co z panelem przednim. Pierwsze na co rzucilbym sie z gwozdziem bedac psycholem, nie bylaby blacha z boku (bo tego trzeba jednak troche poszukac), tylko wlasnie na to co jest najbardzoej wyeksponowane, czyli front. A u Ciebie front pozostal bez zmian. No i te katodki mrygajace wsciekle. Wyczytalem w "New Scientist", ze wizje wywolane zaburzeniami psychotycznymi nigdy nei sa "kolorowe i piekne", wrecz przeciwnie, wizje te sa szare i przerazajace, co jeszc ze bardziej poglebia psychoze. Wiec swiatlo tez raczej nie pasuje do koncepcji.

Watpie zeby cokolwiek z tego bylo, ale dzialaj...

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe i o takiego typu komentarze mi chodziło ;) Jest jeden mały problem, mam wycięte 3 dziury w tej obudowie. Narazie pomyślałem nad zmianą okna, czyli inny kształt wycięcia, ale za choliere nie wiem jaki by dać ten kształt o.0

 

http://www.ufotki.info/uploads/4fb5e67893.jpg - tak są wycięte te dziury.

 

Może zostawie okno, a dodam do obudowy różne dodatki, np. siekierkę scale z górnym panelem? xD

 

Przedni panel jest z plastiku, więc można tam wkręcić pare rurek z jednego końca na drugi, moze by to poprawiło efekt, i wbić żyletki na styl podciętej żyły? (oczywiście zabezpieczyć żyletkę taśmą gdy się już wbije by się nie pokaleczyć [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katody nie mrugające - to po pierwsze xD

 

Dobra, zabieram się do roboty, czyli projektuję od nowa okno i ogólnię budę xD (ale niestety napis już wczoraj wybiłem xD) może coś mi się uda zaprojektować ciekawego (te szkice były robione na szybko i teoretycznie z nudów xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwońcie po 999... niech przyjadą z kaftanem... bo zachowanie usera Drunk_ZoZol jest co najmniej dziwne :D.

 

jak na moje oko... to nic z tego nie będzie... tzn mogło by być.. ale nie tym moderem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...