Skocz do zawartości
kanurwa

Co Polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam.

 

Mam dylemat, kompa mam w miare wypasionego jednak w zasadzie nie gram a coraz czesciej chrzesniak przyjeżdża i chce w cos pograc ale grafa nie wydala. Mam wiec goraca prosbe o porade (czytalem na forum sporo tematów ale wprowadzily tylko zamet w glowie ;) a moja wiedza zakonczyla sie na zakupie Herca 9700 pro i na tym skonczylem) po 1 czy ATI czy NVidia, z Nvidii namierzylem ciekawe karty w linkach ponizej, prosze o rade co kupic chyba skalniam sie ku NVidii bo ma obsluge PS 3.0 ale tak prwde powiedziawszy najbardziej meczy mnie pytanie czy brac 7800GT z pamiatkami 512 czy 7900GT z 256 :mur:

Oto linki:

Opcja 1

Opcja 2

 

a moze cos NVidii??

 

Z gory dziekuje za konstruktywne wypowiedzi i pozdrawiam

 

PRZEPRASZAM KARTA MA BYC NA PCI-EXPRESS

Edytowane przez kanurwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm , ale 7900GT nie ma na AGP a z tego co widze to chyba potrzebujesz wlasnie grafe na agp ?

 

7800GT 512MB Gainwarda na agp to chyba najwydajniejsza konstrukcja na to zlacze (jesli sie myle to mnie poprawcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm , ale 7900GT nie ma na AGP a z tego co widze to chyba potrzebujesz wlasnie grafe na agp ?

 

7800GT 512MB Gainwarda na agp to chyba najwydajniejsza konstrukcja na to zlacze (jesli sie myle to mnie poprawcie)

Jezeli mowisz o GS to musze cie poprawic bo jest jeszcze GS+ z 24 ps (zwykly GS ma 20). O ile GS mozna kupic w Polsce bez duzego problemu o tyle GS+ jest nieosiagalny, poniewaz byla to limitowana edycja 1500 sztuk i nie saadze aby jakakolwiek trafila do PL.

 

 

EDIT:

Musze sie poprawic, gainwarda 7800GS+ mozna kupic w PL jednak kosztuje 1649zl.

 

W komputroniku zwykly GS kosztuje 1649 a w MMV (importer gainwarda do PL) GS+ kosztuje 1649 :]

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...