Skocz do zawartości
Gość MaRuH

Ocena Zestawu Na Am2

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym ucial koszty tak jak mowilem na pewno na ramach ;] i jeszcze na procku, bo w zasadzie to ten sam rdzen i mozna go z latwoscia wykrecic z 1.86 na 2.5 :]

 

a co do crysisa to ten proc w zupelnosci powinien wystarczyc :) tam najwazniejsza bedzie grafa bo na takiej z dx9 raczej sobie nie pogramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proca to też bym wybrał "najsłabszą" wersje

a co do crysisa to ten proc w zupelnosci powinien wystarczyc :) tam najwazniejsza bedzie grafa bo na takiej z dx9 raczej sobie nie pogramy ;)

no może i pogramy ale na jakich detalach??:P a tak wsumie to ciekawe ile będą kosztawały grafy na dx10 (no te co uciągną podaną gra na full) :D a może lepiej o cene nie pytać?? :-P :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihihi. mi sie wydaje ze cena nie bedzie taka duza. no moze na poczatku. ale przeciez te grafy beda musialy zastapic takie pokroju 76,78 - nvidia. wiec nie moga byc za drogie :)

no chyabże będą grać tak jak AMD :D to ceny będą wysokie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może nie do końca bo w nowej gierce Crytek'u będziesz musiał mieć bardzo mocnego procka i jak już pisałeś grafe na dx10:P :-P

może i tak ale na razie 1gb wystarczy a kasę zaoszczędzoną doda sobie do lepszego monitora np. jakiegoś fajnego samsunga :D

 

Hmmmm niech ktoś wytłumaczy co to za grafa dx10 bo z tym jestem niekumaty B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nowa generacja kart graficznych zgodna z bibliotekami DirectX 10. Beda to nastepcy terazniejszych GF 7xxx oraz Radków X1xxx.

 

Natomiast co do cen to mysle ze beda one bardzo podobne do tych co teraz, bo przeciez nagle nie moze karta klasy low-end kosztowac 1k zł ;)

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nowa generacja kart graficznych zgodna z bibliotekami DirectX 10. Beda to nastepcy terazniejszych GF 7xxx oraz Radków X1xxx.

Dzięki , już rozumiem.Zapewne mnie nie stać na takie karty będzie.Jak narazie moge wydać kase na GF 7600 250 mb zestaw Zoltan.

 

Ale niektórzy się uparli na ten Conroe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za model??? :mur:

Pewni Ci chodzi o Galaxy 7600GS 256MB Zalman Edition ;)

Tak o ten mi konkretnie chodziło.Sorry skrótem napisałem,pochrzaniła mi się nazwa (zmęczony jestem) :wink:

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

To tak, ok biore E6300 1,86Ghz, co do ramów to na 100% 2GB, tylko nie wiem co z tym monitorem.

 

Więc zestw wyglada narazie tak

 

Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2MB

 

Asus P5W DH Deluxe

 

DDR2 2x 1024MB PC-800 Goodram Pro CL 5 5-5-15

 

Geforce 7600GS Galaxy 1,2ns Zalman- chwilowo (jak wyjdzie dx10 zmiana) (juz zamówiona)

 

Seagate Barracuda 7200.10 320GB 16MB (już zamówiony)

 

Seasonic S12-500- 500W (już zamówiony)

 

no i monitor co polecacie tak do ok 1400-1500zł

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

OK mam juz kompletny zestaw.

 

Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2MB

 

Asus P5W DH Deluxe

 

DDR2 2x 1024MB PC-800 Goodram Pro CL 5 5-5-15

 

Geforce 7600GS Galaxy 1,2ns Zalman

 

Seagate Barracuda 7200.10 320GB 16MB

 

Seasonic S12-500- 500W

 

19" Samsung SyncMaster 940BF

 

Mysle ze zestaw spoko, dzieki za odp.

( a co do monitora to go nie wybrałem ja tylko ojeciec kolegi który kierował sie tylko komentarzami na komputroniku zamówił go juz, nie wiem czy to był dobry wybór <_< )

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...