Skocz do zawartości
PabloHasan

Che Kupic Tuner Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

no wlasnie jak w temacie. Nigdy mnie w/w urzadzenia nie interesowaly, malo ogladam TV w sumie, ale np. szklo kontaktowe bardz olubie ;). Nie zawsze moge je obejrzec, nie mam magnetowidu pomyslalem kupie se tuner.. kabel pociagnalem do pokoju co trzeba zarobilem/podpialem i stoje przed dylematem..jaki tuner kupic..

Bardzo zalezy mi na jakosci odbioru. Zdaje sobie z tego sprawe, ze duzo zalezy od sygnalu jaki przychodzi na "koniec kabla" - zapewniam Was jest b. dobry.

Drugorzedna sprawa to zlacze...Wolalbym na USB. Planuje zakup nowej platformy i plyte glowna jaka wybiore (asrock DualSata) ma tylko 3 PCI. Jeden slot zajmie Sieciowka (potrzebuje dwie wiec musi byc dodatkowa + integer z plyta). drugi Audigy2OEM (stary dobry OEM :) ).Jak Tuner bedzie na PCI to nie bede mam juz miejsca...(w sumie to nie wiem co jeszcze mial bym tam wstawiac..).

Zatem priorytet to jakosc odbioru potem by byl na USB. Jesli nie da sie pogodzic to PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu: TEST TUNERKÓW , musisz wpisać tylko w wyszukiwarkę w zakładce recenzje. Ja miałem do czynienia z dwoma, jeden to jakiś Pinnacle na USB za około 400PLN, a drugi to moj Winfast XP2000 Expert - rewelacja za 200PLN. Ten Pinnacle wypadł blado...jakość obrazu fatalna.

 

Na swoim Winfascie przerabiałem filmy z VHS na DVD, nagrywałem full rzeczy z TV - jak dla mnie za tą cenę konkurencji ani widu, ani słychu.

 

PS: Nick zaczerpnięty z Human Traffic ? :D

Edytowane przez mayk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem, ale "wydaje mi sie" to za malo by mnie przekonac :). Utkwilo mi w pamieci jedno powiedzenie:

"jestem za biedny by kupowac tanio".

Oczywiscie tanio nie zawsze oznacza zle (np. Asrock DualSata). Wolabym jednak miec pewnosc, ze zakupiony produkt bedzie ok. Przegladam oferty i chyba kolejny warunke to sprzetowy Mpeg2 - zawsze to duzy +.

 

Przegladalem te testy z benchmarka - nie wiem jakies takie sa ... pod rynek/producenta?

 

Wole opinie userow tego forum.

 

No wlasnie Winfast XP2000 jakos najbardziej jak narazie do mnie przemawia.

 

Czy moze ktos mial do czynienia/zna opinie na temat tego tunera:

Tuner Winfast USB

Edytowane przez PabloHasan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos z Was spotkal sie z tym tunerem:

 

ATI TV Wonder USB 2.0

 

ATI USB

 

Nie moge znalesc go w zadnym ze sklepow online, nie wiem nawet ile kosztuje, a chcialbym porownac cena/jakosc wzgledem WinFast TV USB II Deluxe, na ktorego jestem narazie zdecydowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał kupić ten tunerek : http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/tun...ter_550Pro.html jednak mam pewne obawy ...... nie wiem czy mi sie zmieści na moją płytke k9N która ma radiator i przez to karta sie może nie zmieścić bo na końcu karty są tzw haczyki pci-e ........

 

w ostateczności zmieści sie ta karta ?? : http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/tun...0XP_Expert.html bo ona też będzie chyba ? zachodzić na radiatorek ....

Edytowane przez badboy88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystrzegaj sie tego Sapphire Theatrix Theater 550 PRO - jest wiele problemow z dobraniem programow dla niego (bo dolaczony jest do kitu). Najlepiej jak bys wzial cos od Leadteka lub AverTV - najbardziej sprawdzone konstrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AverTV Studio 303. Nie ma jakiejś super jakości, ale oglądać można. Miałem parę problemów z nim (dokładnie z programem) np po każym włączeniu nie działał dźwięk, kanały się nie zapisywały, zdarzają się zwiechy programu. Jednak to chyba zależy od kompa, od formatu mam wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem AverTV Studio 303 w dawnych czasach ,dobra karta ale wybredna tak stwierdzam (niektóre moje kompy po jej wsadzeniu nie włączały się)

Miałem pixel view i wiem że są to karty które powinny kosztować 50 złotych nie więcej (za nówki oczywiście !)

Najlepsza jest według mnie winfast Expert,miałem już ją,zero problemów ,po prostu cud miód i orzeszki , myślałem że już jest coś lepszego,jednak myliłem sie,tak więc ponawiam swoje pytanie,czy winfast expert zmieści sie na moją płyte msi K9n ?

(konkretnie chodzi o radiatorek)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu: TEST TUNERKÓW , musisz wpisać tylko w wyszukiwarkę w zakładce recenzje. Ja miałem do czynienia z dwoma, jeden to jakiś Pinnacle na USB za około 400PLN, a drugi to moj Winfast XP2000 Expert - rewelacja za 200PLN. Ten Pinnacle wypadł blado...jakość obrazu fatalna.

 

Na swoim Winfascie przerabiałem filmy z VHS na DVD, nagrywałem full rzeczy z TV - jak dla mnie za tą cenę konkurencji ani widu, ani słychu.

 

PS: Nick zaczerpnięty z Human Traffic ? :D

 

BRAVO !!! :D

 

Mialem samo Pablo (od pawel), ogladalismy z kumplami wlasnie w/w film i .. mi dolozyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...