Skocz do zawartości
carlisle

Angielska Klawiatura + Polskie Znaki

Rekomendowane odpowiedzi

witam nabylem HP Pavilion w UK. Ten akurat lapek bedzie na prezent.

Ma juz XP po polsku. Prolem polega na zmianie klawiszy

 

roznice (pol ang)

 

~ - ¬

@ - "

# - £

 

i pewnie jeszcze cos

 

postanowilem zrobic nastepujacy patent

 

Ustawienia jezyka -> Polski -> klawiatura angielska

ustawienia waluty itp polski

 

chcialbym teraz jakos dodac ogonki pod prawego alta, ale nie interesuje mnie wstawianie symboli pod wordem tylko ogolnie pisanie polskimi znakami (zeby pod gg nie bylo niespodzianek)

 

ewentualnie mozna klawiature ustawic na polski i pamietac o tych znakach. Jak ktos pisze bezwzrokowo to i tak rybka, ale to niestety nie w tym przypadku

 

czy ktos ma jakies sugestie?

moze maSTHa212 - pamietam ze kupiels asusa w uk

 

w druga strone problemow nie ma - tzn polski laptop z angielskim windowsem - ustawia sie klawiature amerykanska i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "niestety" pisze bezwzrokowo takze nawet nie zwracam uwagi ze te 3 klawisze sa inne, kompletnie mi to nie przeszkadza. Obawiam sie ze taki manewr jak planujesz bedzie ciezki do zrobienia, po to sa klawiaturki w Windowsie zeby wlasnie nie trzeba bylo sie babrac z takimi rzeczami. Ale moze jest jakis sposob, ja sie nim po prostu nigdy nie interesowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam posta kilka razy i nie wiem co kombinujesz, ja kupowalem lapka w ireland i jedyna roznica to poprzestawiane knefle o ktorych wspomniales. Jak pisze to wiem ze pod szift+2 mam malpe a nie funta z polskim windowsem. Zaden prob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak

 

laptop jest dla mojej mamy, a to uparta kobieta

 

dla niej robi roznice jak sie otwiera plik worda podwojnym kliknieciem zamias start->programy->word->plik->otworz

 

z niezrozumialego mi wzgledu stosuje rozwiazanie B

 

 

wiem ze bedzie sie gubila w tych znakach jak bedzie mi maila wysylac. staralem sie zrobic wszystko prosto ale cudotworca nie jestem

 

tak mysle czy nie idzie edytowac jakos pliku klawiatury

 

kiedys byly keybrd.sys i pewnie dalo sie to modyfikowac

 

wiem ze to taka [ciach!]la w zasadzie. ja przez 6 lat mialem toshibe z ang klawierka i wiedzialem gdzie jest @

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...