Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że można sobie kupić malucha, włożyć silnik od hondy (motocykl) i udawać, że ma się sportowy samochód :)

Wiesz, jednych stać na Fiata, innych na Volvo a jeszcze innych na Maybacha, a zdaje się, że jeżeli kogoś stać na coś droższego, to w życiu więcej "myśli" a nie odwrotnie B-)

Nie zmienia to faktu, że wtopiłes kasę jak mało kto. To, że masz pieniądze na taki zakup wcale nie znaczy, ze trzeba było te memki kupować. Po prostu są wiele lepsze pamieci i to za połowę tej ceny. Teraz będziesz się próbował usprawiedliwiać, ale niestety dokonałes wyjatkowo głupiego posunięcia... Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG...ale się go uczepiliście. Jezeli ma pieniądze, to dlaczego ma nie kupić? Wkłada pamięc, proca, i bez zadnego o/c ma świetną wydajnośc, jak komus sie nie chce bawić w kręcenie i stać go na taki "luksus" to czemu nie?

 

Ja odebrałem własnie moje GoodRAMy PRO, zaraz zabieram się za o/c :>

 

EDIT: ;)

post-3788-1156165352_thumb.jpg

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupilem na allegro Elpidy 2X512, 667 CL5.. parka za 220 zl :D oto cytat z www:

 

In standard Kingston HyperX fashion, these modules are equipped with dodger blue anodized aluminum alloy heat spreaders which are bolted (more or less) to the memory chips by a set of high-pressure metal clips. The heat spreaders have proved themselves to be effective in the past, so we have no reason to doubt their abilities now. Underneath the heatsinks, if you choose to pry them off (we'll do it, so you don't have to), lie Elpida-branded memory chips. Our chips were labeled as Elpida's E5108AG-6E-E, which are officially rated as DDR2-667 CAS 5-5-5 chips from Elpida, according to their PDF sheet. Despite the chip rating, the module had no issues running at Kingston's promised CAS 4-4-4 latencies at 800 MHz clock speeds.

 

identyk kosci siedza na Kingstonach 800 4-4-4-12 przy 2.0 ;) nie wiem tylko jakie PCB maja te kingi.. ale mam nadzieje ze moje w miare sie pokreca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzesiu

Ładne timingi, pi 16 też tak policzą?

A nie wiem, sprawdzę dziś wieczorem jak będzie troche chłodniej z prockiem @ 2.8GHz albo wyzej, niestety narazie mam boxa i cały efekt zabija wysoka temperatura ->krzaki. Narazie puscilem je z prockiem na 2.7GHz @ 451-4-4-4-5-15 @ 2.2v :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowales conajmniej 800 zl bo za 800 zl taniej moglbys miec lepszy RAM :)

 

A co do myslenia... ten kto marnuje wiecej mysli? :]

Zmarnowałem mówisz? Dziwne, mógłbym przysiąc że pamięci mam... gdzie to marnotrawstwo? Ty chyba chciałbyś żebym żałował swojego wyboru, ale tak nie jest :)

 

Nie zmienia to faktu, że wtopiłes kasę jak mało kto. To, że masz pieniądze na taki zakup wcale nie znaczy, ze trzeba było te memki kupować. Po prostu są wiele lepsze pamieci i to za połowę tej ceny. Teraz będziesz się próbował usprawiedliwiać, ale niestety dokonałes wyjatkowo głupiego posunięcia... Taka prawda.

Ja się nie usprawiedliwiam tylko prezentuję odmienny punkt widzenia. Są tacy, którzy kupią pamięci za 1/4 ceny moich i podkręcą je do takich samych albo nawet lepszych wartości i chwała im za to. Wtedy przyjdzie jeszcze ktoś i powie, że zrobi to samo za jeszcze mniej i czemu to dowodzi? Ano temu, że żyjemy w wolnym kraju i każdy robi ze swoimi pieniędzmi to na co ma ochotę. A co do tego że mam pieniądze, no cóż byłem przed chwilą za przeproszeniem w kiblu, żeby się upewnić, no i jestem pewien że koloru zielonego tam nie było :lol2: Ale widocznie Ty wiesz lepiej no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów wracam do zabawy ;) niestey testowalem tez bios F4 i na DS3 jak dla mnie kiszka raczej jest ... FSB/MEM na 1:1 486 potrafi zwisić kompa co na F3c i F3e nie ma miejsca. ale mimo zwieszek na 1:1 asynchronicznie troche znów poleciałem

 

 

F4:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów wracam do zabawy ;) niestey testowalem tez bios F4 i na DS3 jak dla mnie kiszka raczej jest ... FSB/MEM na 1:1 486 potrafi zwisić kompa co na F3c i F3e nie ma miejsca. ale mimo zwieszek na 1:1 asynchronicznie troche znów poleciałem

F4:

 

no ładny ram :)

u mnie mobo troche przeszkadza

2,7V

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładny ram :)

u mnie mobo troche przeszkadza

2,7V

http://img204.imageshack.us/img204/991/555ub9.jpg

no Ty ładny masz masz RAM ;) GRATSY!! szkoda ze wiecej niz 2.4v nie moge dac, te 2.7 i wiecej by sie przydało ... może kiedyś dorobie się jakiejś prO płyty :D

 

RAM jest od BAZIEGO <<-- to jes link :D Oczywiście polecam!!!

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dojdą we wtorek :). Nie ma znaczenia tydzień. W ostatnich partiach zmieniło się oznaczenie na format rok/tydzień zamiast rok/miesiąc. We WSZYSTKICH egzemplarzach siedzą D9xMx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dojdą we wtorek :). Nie ma znaczenia tydzień. W ostatnich partiach zmieniło się oznaczenie na format rok/tydzień zamiast rok/miesiąc. We WSZYSTKICH egzemplarzach siedzą D9xMx.

oj będzie szaleństwo na forum :D i nadejdzie ten czas że i ja sobie będę musiał jakieś 2gb załatwić ... moższ Hanu napisać na PW ile dałeś i skad? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...