Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

stare serie takie niestety były d9 d9 nierówne.Te najstarsze potrafią na 2.3v stanać niewiele powyżej 350-370 mhz. moja parka na 2.3 fika max ok 900... Ogólnie jak memki nie mają po d9 literki g to sobie mozna je zwykle podarować :lol:

Jasne. Chociaż nawet ktoś w temcie kilka stron temu pokazywał GMH, które chyba 800 nie robiły :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja w końcu coś dorzuce, wiem ze kiepsko ale nie mam narazie za dużej wiedzy

 

Crucial Ballistix 2x1 GB 5-5-5-15 DDR2 1000 / 4-5-5-12 DDR2 1200 2.45Vdimm

 

Dołączona grafika

 

będa do wzięcia za tydzień bo dziś wyszły z USA ;)

Edytowane przez bazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ramki chyba są na D9? :lol:

2431765[/snapback]

Proszę, Bazi wymieniłeś sprzęt z czymś na DDR2?

 

Można tak powiedziec, na czas mojego pobytu u naszych sojuszników z Iraku zaopatrzylem sie w platforme P5B DLX i e6300 jakiegos silverstona 360W, ramu oczywiście nie mam bo to co jest sie testuje i do kraju ;), swoja drogą, to of topic bo tu jest o D9 ale wyszla nowa seria TEAM ELITE na elpidach i nawet taki laik jak ja z nominalnych 667 5-5-5-15 1.8-1.9 dalem rade 1100 5-5-5-15 2.3v oraz 960 4-4-4-12 na 2.3 tam są elpidy ale ponoc jak na elpidy jest b.dobrze.

 

Acha teraz jak tu jestem mozliwe jest cos wiecej niz tylko pamieci jak ktos potzrebuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz liczy się Elpida i Micron [;

High binded elpida nie jest zla, chociaz micron i tak najlepszy jak narazie, a wynik na Geilach to tylko potwierdza.

 

Być moze Hynix niedlugo namiesza w 2 kwartale 2007 wraz z wprowadzeniem 60nm ukladow DDR2 ;)

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

High binded elpida nie jest zla, chociaz micron i tak najlepszy jak narazie, a wynik na Geilach to tylko potwierdza.

 

Być moze Hynix niedlugo namiesza w 2 kwartale 2007 wraz z wprowadzeniem 60nm ukladow DDR2 ;)

Ee, to IMHO nie będzie zabawy z voltami x]

To jak - wie ktoś coś o nowych GRPRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie memki: http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...N82E16820146566

O oznaczeniu: BL2KIT6464AA804 są warte uwagi?

Na XS pisza o nich jako dobre do OC.

Z tego co wyczytalem to sa na D9GMH (Na Fat Body? )wiec... teoretycznie konkretnie.

Nie ukrywam ze chcial bym memki ktore by chodzily na 1000 CL4 przy 2,4V...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje 1024MB neistety neidostepne a w kostkach 512 prawdopodobnie elpida, na 100% to nie micron..

A więc złe wieści...

Kurde to niexle się będę musiał wykosztowac na memorki, bo raczej używek dobrych GRPRO nie dostane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe goodramy pro 800 sa na jakis badziewnych kosciach , o 1000 mozna zapomniec nawet na samych 5. 900 zrobia na takich timingach -to tak pobierzenie co widzialem u kumpla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe goodramy pro 800 sa na jakis badziewnych kosciach , o 1000 mozna zapomniec nawet na samych 5. 900 zrobia na takich timingach -to tak pobierzenie co widzialem u kumpla

Wszystko na ten temat.

Albo kupujmy memki z USA (cena!!), albo nie jesteś o/c'erem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

mam pytanko

czy cruciale ballistix 2x512 pc667 są zawsze na d9 ?

ile moge z takich wyciągnąć ?? (zastanawiam się nad zakupem)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

mówiąc ile mialem na mysli timingi dowolne, napiecie znopsne do pracy na codzien ;)

mobo ds4... na c2, 500 powinna dać :)

no i pytanko, czy lepiej kupwoac 2x512 czy 1x1gb tych samych pamieci ? czy w superpi jest duza roznica na korzysc duala ??

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu Cię zaskoczę!

 

533 Ballistix to Elpida

Haha... a to niespodzianka :D Micron wkłada w swoje markowe pamięci elpide :D Kto by się spodziewał :D

 

Może micron wykupił elpide i ja nic o tym nie wiem? :blink:

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...