Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy sa na polskim rynku jescze jakies pamiatki na d9 bo za cholerke nie moge czegos wybrac a ograniczony jestem do sklepow ehhh

Chyba tylko OCZ-y od DDR900 w gore. Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

na 100% nie jest . to sprzedje ktos z forum i na biostarze 965pt te pamieci ledwo mu dzialaja .wniosek - to nie moze byc micron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% nie jest . to sprzedje ktos z forum i na biostarze 965pt te pamieci ledwo mu dzialaja .wniosek - to nie moze byc micron

A jednak się mylileś, memki sa na D9GMH ;] Gość pisze o tym w ostatnich postach tematu o Biostarze.

Miałem je od gościa kupić, teraz okrutnie żałuje że się nie zdecydowałem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. Mój kolega widział w sklepie kingstony (2x256mb) na kościach D9DCD, a może jakby dobrze poszukał to by znalazł D9GMH. Które brać? Max napiecie dla pamieci na mojej mobo to 2,5V.

 

 

Piorytet to OC ofk :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to:

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...highlight=D9DCD

:>

 

Jeśli są na tym samym PCB to bierz, ale napiecie na codzien to min 2,6V :D :wink:

Widziałem to :wink:

 

Ale czy lepiej będzie wziąć te DCD, czy może GMH? Które lepiej będą się zachowywały na napięciu do 2,5V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca twierdzi ze to micron, "MT" by na to wskazywalo. Tylko kosci jakies dziwne.... co sadzicie, moze miec cos wspolnego z "D9" czy niezbyt?

Kup i przetestuj to się dowiemy :wink:

 

Są jakieś oznaczenia na kościach? Jeśli tak to sprawdz na stronie Microna, tak chyba będzie najprościej.

 

PS: W tym tygodniu będę miał 2x256MB D9DCD i na przyszły tydzień 2x1GB D9DGT ;> Wyniki i testy wkrótce ;]

 

Edit:

https://ssl.allegro.pl/item165948206_a_data...12_gw_fvat.html

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: W tym tygodniu będę miał 2x256MB D9DCD i na przyszły tydzień 2x1GB D9DGT ;> Wyniki i testy wkrótce ;]

Czekam z niecierpliwością - interesuje mnie jak D9DCD zachowuje się na niskich napięciach (do 2,5V).

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

wiekszosć tych adat idzie na 1000 mhz 2,4v 4-4-4-12

 

warto za nie dać 380 zł za 1 gb 1 szt ?

 

a o co chodzi z tymi DCD,GMH ? to są jakieś odmiany micronów ?

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością - interesuje mnie jak D9DCD zachowuje się na niskich napięciach (do 2,5V).

D9DCD juz są, i jak narazie na 2,19V zrobiły 800MHz przy 4-4-4-10, próbowałem na 4-3-3-9 ale SP2004 po 5 minutach wywałił.

Co dziwne wczoraj tak na szybko zrobiłem Vdimm pencil moda i miały jakieś 2,37V i nie chodziły zbyt specjalnie ;/ Wydawało mi się że mają za mało papu, jednak dziś po zmazaniu ołówka stwierdzam że raczej jest na odwrót ;] Jutro może pomęcze je dokładniej to zapodam wyniczki ;>

 

@lipa_ml:

Mam do sprzedania 1GB Vitest 667MHz za 300pln, chętny? ;> mają takei same kości jak te na wrzuconym przez ciebei screenie ;] Wynikami z sygnaturki się nie sugeruj bo wtedy wiecej się nie dało z nich wycinąć bo procek mnie blokował temp powyżej 80*C ...

 

PS: A-Data są najprawdopodobniej na remarkowanych Elpidach ;>

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale max co moge w tej chwili im dać to 2,3V. Narazie zrobiły 820MHz 4-4-4-10 przy ok 2,2V. Narazie moge powiedzieć tylko tyle, że przy 2,3V śmigają średnio. Może na przyszły tydzień kupie na allegro potki i zrobie Vdimm moda to sie zapoda moze nawet i 2,6V jak wytrzymają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale max co moge w tej chwili im dać to 2,3V. Narazie zrobiły 820MHz 4-4-4-10 przy ok 2,2V. Narazie moge powiedzieć tylko tyle, że przy 2,3V śmigają średnio. Może na przyszły tydzień kupie na allegro potki i zrobie Vdimm moda to sie zapoda moze nawet i 2,6V jak wytrzymają ;)

Martw się o mobo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...