Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

co do 2x2 kingstonów na d9ftb to tutaj jest maksymalny wynik jaki na nich osiągnąłem ftb i więcej nawet na 5 nie chce pójść ani z większym napięciem, zresztą szlak mnie trafi z tym dfi blood iron nie ma zapisywania profili w biosie i ustawiaj tu wszystkie timingi i napięcia od nowa po clear cmosie, porostu odechciewa sie zmian ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co do pamiątek A-Data 1066+ to się nie zgodze że nie robia na d9

kupiłem we wrześniu 07' w sklepie chwilka 2x512mb i są na d9gmh

płytę mam słabą p5n-e ale lecą tak 800 3-3-3-8 na 2.35v

1066 na cl 5 i tutaj chyba mam problem z płytą bo cienko jakoś więcej niż 1066

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem są na micronach ale bardzo mały odsetek i nie dostępne w Polsce. Jak nie chcą iść więcej niż 1066, czyli nie chcą iśc wcale, bo 1066 maja standardowo? Uhm... Zdjales radiatory czy sprzedawca Ci powiedzial, ze sa na d9gmh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Boze to niezla kicha swoja droga

btw:nadal nie mam odpowiedzi co z tymi Crucialami 2x2gb :(

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O te Corsairy przed kilkoma godzinami pytałem (odpowiedź powyżej).

Co do Cruciali to ostatnio kupiłem od przemka i są one jednostronne.

Właśnie poleciały na gwarę do USA.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakie dzisiaj było moje ździwienie kiedy zdiąłem radiatory z moich Corsairów 6400C3 2x1024 MHz. Rzekomo według podań od testerów i wszelakich źródeł z sieci ramki te powinny być na D9GKX , a tu.... D9GQG. Dla wyjaśnienia podam ,że te pamiątki są z pierwszych serii na czarnych radiatorach kupione latem 2006.

Kutwa , ale mi ciśnienie podskoczyło.

Tyle na temat pewników niepewnych. Marchewkowe pole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakie dzisiaj było moje ździwienie kiedy zdiąłem radiatory z moich Corsairów 6400C3 2x1024 MHz. Rzekomo według podań od testerów i wszelakich źródeł z sieci ramki te powinny być na D9GKX , a tu.... D9GQG. Dla wyjaśnienia podam ,że te pamiątki są z pierwszych serii na czarnych radiatorach kupione latem 2006.

Kutwa , ale mi ciśnienie podskoczyło.

Tyle na temat pewników niepewnych. Marchewkowe pole.

Sugeruj się wszelkimi "spisami" i opiniami "fachowców" a daleko zajdziesz ;)

 

XMS6400C3 były produkowane tylko w rev 1.x i wszystkie były oparte o microny rev D, a D9GQG się do nich zaliczają. Ciekawostką jest to, że D9GKX jak i D9GQG to B6-25E, więc mają rating 400MHz 5.0-5-5. Widocznie Corsair miał po prost dobry batch GQG, spełniający wysokie kryteria do bycia 6400C3, więc poleciały tam takie kosci a nie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Ktory z chipow ddr3 jest najwydajniejszy??Czy jest cos godnego na miare d9gmh/d9gkx jak to bylo w dwojkach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

posiadam kostki (najprawdopodobniej) na Micronach GKX!leca na 1.925bios 1000 5-5-5-15 czysto w Spi i 2 godz GoldMema!

powyzej 1040 nie chca nawet liczyc Spi a podwyzszanie napiecia nic nie daje :mellow:

 

mozecie mi poradzic ktore timingi poluzowac zeby poszly wiecej albo ktory odpowiada glownie za stabilnosc memek?

dopiero zaczynam zabawe z DDR2 wiec nie bijcie(na A64 byl zajebisty poradnik od Mardoka dotyczacy wlasnie samych timingow,ale nie widzialem takiego odnosnie DDR2 :(

 

 

z gory dzieki za jakies sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu timingów bym nie poluzowywał, bo obecne i tak są dość wysokie.

 

ale nie chodzi mi o te glowne timingi tylko np.TREEF,TRFC albo jakies inne <_<

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz te pamieci ? Ciekawe czy sa to GKX'y ;)

narazie nie moge zdradzic firmy i modelu :lol2: ale pozniej mysle ze napewno o nich cos wiecej napisze(moze nowy temat nawet)

 

a tak ida zarazie 2x1Gb DDR800 (full stabilne ponad 2.5h w GoldMem i zadnego bledu) Dołączona grafika

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...