Skocz do zawartości
demek

Ddr2 - Wszystko O Kosciach Micron D9

Rekomendowane odpowiedzi

Tnx za info, coś mi z tymi goodram'ami nie pasowało ! Czyli coś na stonie komputronika podali nie tak ;(. A co do corsrów to kiszka liczyłem że są na micronie a tu nie ;( szkoda. Jestem teraz w kropce co za memki kupić :( aby na bank na d9 były ;-)

Najtańsze pamieci w PL, które są na 100% na D9 to właśnie goodramy Pro. Może jeszcze Twinmosy twistery (sporo tańsze) są na D9, ale dopiero jak je dobrze przetestuję, to będzie wiadomo czy są na micronach czy nie. Na razie wygląda na to że kręcą się podobnie jak goodramy pro - 4-4-4-12 1.8V DDR860, ale co będzie dalej to nie wiem. Za to D9 na goodramach Pro to pewnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D9 sa ok do dobrych i drogich plyt.. na gigabyte'ach ktore sie wydaja teraz najlepsze te pamieci blokuja o/c.... te vitesty dobrze sie kreca? tez nad nimi myslalem bo tanie sa w miare... mnie interesuje zeby szly chociaz 900 Mhz na 5-5-5 bo jakies super timingi mnie nie interesuja poniewaz roznice w wydajnosci sa male... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatio wpadła mi w rączki kosta Kingstona 512MB 533mhz CL5, kilka osób mówiło, że są to D9, ale spytam dla pewności ;) kostki krecą się na ok 440-450mhz 4-4-4 CR1

 

 

Oznaczenia kostek:

KINGSTON

S30841

0624 S03

D6408TEBGGL37U

(namalowana biala kropka) U618H8G0927Y

 

Poniżej fotka (robiona telefonem, więc mało co widać, tylko ta chaakterystyczną białą kropke).... BTW. kostki po ok 170zł.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz dokładnie jak z osiągami :) Jestem zainteresowany nimi :)

którymi? a-data, czy twinmos? Teścik twinmosów dawał Ricci jakieś DDR960 4-4-4-12 2.35V. A-data robi spokojnie CL4 DDR850 (a i ponad DDR900 się trafiają). Też muszę moje twistery srawdzić, ale jakoś mi się okrutnie nie chce. Na razie sobie pracują na 4-4-4-12 DDR800 1.8V i czekają na czasy aż mi się zechce je potestować. Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie na czym sa te patrioty? D9?

 

http://allegro.pl/item120230383_patriot_10..._2x1024mb_.html

 

tak w ogole to ten gosc co kupil to niezly kozak :D

<WOW>

na czym sa te patriotki to nie wiem, pewnie jakies d9, a co do kolesia co on zapomniał że jest coś takiego jak oc i można coś fajnego mieć za mniejszą kasę :P ala ramki fajne ale kasa ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<WOW>

na czym sa te patriotki to nie wiem, pewnie jakies d9, a co do kolesia co on zapomniał że jest coś takiego jak oc i można coś fajnego mieć za mniejszą kasę :P ala ramki fajne ale kasa ;(

Ramce nic specjalnego, mielismy z Matizem je na testy. 2.3V i cos okolo 1050MHz przy kiepskich timigach. To sa selekcjonowane PDP800LLK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos kupuje ramy za tyle kasy to widac ze sie z nia nie liczy i dla niego 1k w ta czy w tamta to pewnie jak dla zwyklego czlowieka 10zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niektorzy mysla ze duza ilosc pieniedzy zwalnia z myslenia... pewnie ze moze sobie kupic takie patrioty tylko po co jak mozna kupic duzo lepszy RAM za mniejsza cene.. i to wcale nie kombinowanie a normalny zakup :)

ale duzo tanszy ram nie ustawi Ci sie automatycznie na mobo na 4.4.4.12 przy 1000mhz :P

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche sie bawie, tym razem kroczek po kroczku lece.

 

RAM/FSB 1:1 - 3.4GHz CPU, w biosie timingi na auto - 2.2VDIMM

 

Dołączona grafika

 

w biosie mam ustawione 4-4-3-4 ( cpuz i inne pokazuje 4-4-3-9 i pewnie tyle jest)

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niektorzy mysla ze duza ilosc pieniedzy zwalnia z myslenia... pewnie ze moze sobie kupic takie patrioty tylko po co jak mozna kupic duzo lepszy RAM za mniejsza cene.. i to wcale nie kombinowanie a normalny zakup :)

Pewnie, że można sobie kupić malucha, włożyć silnik od hondy (motocykl) i udawać, że ma się sportowy samochód :)

Wiesz, jednych stać na Fiata, innych na Volvo a jeszcze innych na Maybacha, a zdaje się, że jeżeli kogoś stać na coś droższego, to w życiu więcej "myśli" a nie odwrotnie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...