Skocz do zawartości
Santi

Najpiekniejsze Kobiety Swiata ;]

Rekomendowane odpowiedzi

macie dziwne gusta panowie (jak dla mnie).

 

moja ulubione aktorki poniżej (wkleiłem pare zdjęć w jeden plik - widnieją tam też nazwiska pań), jak widać można wyglądać ładnie bez rozbierania się...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarlett Johansson w filmie Wyspa i nie tylko... normalnie miod!!!

 

http://forum.purepc.pl/miniaturki/234f7801...578c2137012.jpg

hehe, ja sie w niej wrecz zakochalem po tym filmie, kobieta sama slodycz, niestety tylko w filmie. jak pozniej zaczalem przegladac jej foty (nie z filmow) to bylo jedno wielkie :shock: masakra, nie ta sama Scarlett. szkoda. grala tez w Match Point, tez cud-miod ;)

Edytowane przez romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji, ze nie ma takiego watku (a powinien byc :P) pozwolilem sobie na jego utworzenie. ;)

Celem tematu jest stworzenie jak najwiekszej bazy ze zdjeciami pieknych kobiet. ;]

Jako zalozyciel tego niesamowicie interesujacego tematu pozwole sobie dodac pierwsze zdjecia kobiet, ktore uzekly mnie swoja uroda. ;]

http://forum.purepc.pl/miniaturki/846b5b99...70miniatura.jpg

Podawajcie swoje typy i zapraszam do dyskusji. :P

(...)

uhmhmmmm uwielbiam azjatki, masz gust ;) Jako przykład, podam twoj w cytacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja sie w niej wrecz zakochalem po tym filmie, kobieta sama slodycz, niestety tylko w filmie. jak pozniej zaczalem przegladac jej foty (nie z filmow) to bylo jedno wielkie :shock: masakra, nie ta sama Scarlett. szkoda. grala tez w Match Point, tez cud-miod ;)

 

debiutowała w Lost In Translation - grała obok Billa Murraya, dobry film tak na marginesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arrgh ; ]

co ty?! kobieta jesteś?! czy 11 lat masz? : D bez urazy ; )

No po prostu nie podoba mi się. Ładnie kreci tyłkiem na tym filmie ale jednak są ładniejsze od niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam sie nie znasz. Juz przezytek, nudna juz jest. Ladne ksztalty, ale takie tam... Pfff. Bys lepiej zaczal inwestowac w polskie dziewczyny, i szukal jakiejs, a nie tam z Francji sobie sztuczna laleczke znalazles :> :P.

 

 

Ale i tak wszystkie Wasze panie padaja na kolana przed ta... :D :) :P.

 

Nicole z Pussycat Dolls

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Nicole Scherzinger ( z zespołu Pussycat dolls), normalnie zakochałem się :rolleyes:

 

http://img69.imageshack.us/my.php?image=pcd197mw.jpg ta po prawej... normalnie masakra :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

 

http://img482.imageshack.us/my.php?image=2...e12copy03qo.jpg ta po lewej, tak stać za nią :-P

 

 

EDIT. kurde 2 razy ten sam post nie wiem jak to sie stało <_<

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Z Nicole bylem pierwszy znajdz sobie inna maruh :>.

Ups sory hehe poprostu net mi wolno chodził i twoje zdiecia sie nie otworzyły :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o Pani, która gra w reklamie Ery? Ta której stawia kolesi drinki...

albo o tej co gra w reklamie Fresza obie zajefane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku ludzie, przestancie pisac o tym, czy kobitka byla poprawiana photoshopem czy nie. jedno jest pewne. na kazdym z tych zdjec kobitki maja makijaż, ktory ma podobne wlasciwosci jak photoshop ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam sie nie znasz. Juz przezytek, nudna juz jest. Ladne ksztalty, ale takie tam... Pfff. Bys lepiej zaczal inwestowac w polskie dziewczyny, i szukal jakiejs, a nie tam z Francji sobie sztuczna laleczke znalazles :> :P.

ja sie nie znam? :D ta twoja pussy-cat ;] czyli panienka to tylko na teledyskach fajnie wygląda : P a ja tam patrze przynajmniej na "prawie" ; ) naturalną dziewczyne ;]

Dołączona grafika

 

odnośnie polskich- to samo sie znajdzie : D panie casanova : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...