Skocz do zawartości
Santi

Najpiekniejsze Kobiety Swiata ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna jest ta co gra w reklamie Ery jak na rowerku jadą 2 dziewczyny. To ta co tak gada cały czas. :) Zresztą obie są fajne.

Góralczyk Marysia i czy taka ona fajna, to ja nie wiem (niemniej jednak pewne atrybuty kobiecości ma ;) )

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo jak szukac ladnych kobiet to nie koniecznie w hollywood :) , zdecydowana wiekszosc ma powazne wady w budowie ciala lub twarzy i zdjecia sa tak dobierane zeby je tuszowac (nie liczac konteneru makeupu). Zreszta nie trzeba wysilic sie duzo zeby znalesc zarowno Albe ktora wyglada juz nie tak porazajaco bez obrobki (chociaz to jeszcze nie jest najmocniejszy przyklad) juz nie mowiac o innych "paniach". Tam prawie wszystkie maja kontrakt z Adobe :wink:

Jak chcemy miec ideal (prawie) to zdecydowanie modelki. Imo Adriana Lima rzadzi.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

:arrow:

 

(to wlasnie filmik z tego pokazu w "przebraniach" aniolow :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo i nawet angelina 'usta wieksze niz [gluteus maximus]' jolie sie znalazla ;]

catherine fajna, fajna

marysia goralczyk mi sie tam wogole nie podoba i nawet w ckmie nic nie pokazala ... a nawet nie wiedzialem ze to ona tam gra w tej reklamie ;] taka jakas podobna do niej panna tam grala, ale ze to ona? ;]

a adriana lima? oj reacja aerial, prawie ideal :]

a ja mam dla was xtine ;] szkoda, ze piersi sobie powiekszyla, ale i tak jest fajna :] a britney to zostawia daleko w tyle ;]

Dołączona grafika

 

jeszcze Salma Hayek

Dołączona grafika

 

no i jeszcze moze jakas żołnierzyca? pamietacie J.A.G ? :]

Dołączona grafika

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak

 

kurcze na reklamie lepiej wygląda :)

:D Wiem, wiem ale to z pewnością ona tam gra (ktoś tam u góry miał wątpliwości, sugeruję google). Nie powiem, że na niektórych fotkach Góralczyk nie wypada fajnie, ale en face wyraźnie da się zauważyć jej zbyt pociągłą twarz. No cóż, nikt nie jest doskonały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Wiem, wiem ale to z pewnością ona tam gra (ktoś tam u góry miał wątpliwości, sugeruję google). Nie powiem, że na niektórych fotkach Góralczyk nie wypada fajnie, ale en face wyraźnie da się zauważyć jej zbyt pociągłą twarz. No cóż, nikt nie jest doskonały ;)

A ja sie chyba z dwa tygodnie zastawialem co to za laska w tej reklamie gra, bo taki glos znajomy. :lol2: A glos mi utkwil z programu Wojewodzkiego, a twarz niestety uciekla (ma to swoja wymowe :P).

 

Pamietacie Anne Dymna? :P

Dołączona grafika

Jak ktos ma zdjecia ze 'Znachora' to prosilbym o wrzucenie ich tutaj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha, jako dziewczynka juz grala.

A zaklinacza koni widzial ?

a widziałem, widziałem :D chodziło mi o to, że po filmie Lost In Translation wybiła się, teraz każdy chce ją w filmie.

 

pomyliło mi się pojęcie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze porusze temat "Jesica Alba", bo padlo tutaj pare razy (duuza galeria). Otoz kiedys sporo sie interesowalem zdjeciami tej pani, ogolnie uwazalem to za cos naprawde niezlego, nawet serial dark angel mam gdzies na dvd caly nagrany :lol: - do czasu. No wlasnie. Kazdego mozna znalesc w wersji zeszpeconej, tylko czasem poprostu nie mamy pojecia co podziwiamy.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pierwsza fota to poprostu niedoskonalosci makeupu, ale 2ga to jzu ewidentny pokaz "BOSKIEJ FIGURY" :lol: n/c (sorry jesli komus zepsulem zabawe ale taka prawda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góralczyk Marysia i czy taka ona fajna, to ja nie wiem (niemniej jednak pewne atrybuty kobiecości ma ;) )

Też mi się bardzo podoba. Nawet głos ma taki fajny. To zdjęcie jednak jest bardzo słabe. W pierwszej reklamie (ruchome schody) wygląda o niebo lepiej.

 

aerial: Weź mi Alby nie obrzydzaj, bo ostatnio nawet mi się spodobała - "Sincity" i "Fantastic 4".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aerial musisz wszystko psuc??

A w zainteresowaniach powinienes dodac sobie "zdzierca tapet" :lol:

 

A marysia jest rzeczywiscie fajna w tej reklamie :D

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze Nicole ma taki indianski nosek :/

Zes sie przyczepil do takiego szczegolu ;) Dla mnie bomba. Walnalem sobie ja na tapetke :P

 

Maryśka tez jest niezla. Niektore panie na zdjeciach sa ,ze tak powiem po czesci upiekszene przez fotografow ale i tak wygladaja cudnie

 

Angelina Jolie i Bellucci jak na razie dla mnie naj... Dawajta wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

josie maran to czolowka ze wszystkich tu pokazanych kobitek :] a przynajmniej ta fotka :P mam takie pytanko do fotek ravena. na dole jest catherina, a ta blondyna to kto to jest? bo jakos nie kojaze tej pani

a dla odmiany odejde od celebrities i modelek i moze jakas sportsmenka? :]

jedna z najlepszych siatkarek w polskiej lidze - ania barańska

Dołączona grafika

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Alizee juz byla to moze to dziewcze komus przypadnie do gustu :)

 

Dołączona grafika

 

tutaj kamera jest mniej laskawa :P klik

mimo to ma ktos moze gg do niej ;)

 

Ten koles tez nie moze od niej oderwac oczu ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...