Skocz do zawartości
Santi

Najpiekniejsze Kobiety Swiata ;]

Rekomendowane odpowiedzi

E tam krytykujecie, ze mi sie podobaja polskie naturalne dziewczyny typu: samusionek, wojciechowska, baska, skrzynecka. Wole je niz pusta lalke paris :|.

Jedno jest pewne, zadnej z nich nie bedziesz mial ;]

A o gustach sie nie dyskutuje ;)

Jeden woli "lalke Hilton" inny Basie z Kryminalnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja rozumiem, polskie dziewczyny sa ok, ALE BASIA Z KRYMINALNYCH?!?!!?!?!?!

Nie umie grac, ma glos jak zaba, urody tez nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, polskie dziewczyny sa ok, ALE BASIA Z KRYMINALNYCH?!?!!?!?!?!

Nie umie grac, ma glos jak zaba, urody tez nie ma...

Nie znasz powiedzenia "kazda potwora znajdzie swojego adoratora" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Ja znam inne powiedzenie dotyczące potworów, ale to się nadaje do publikacji (chyba).

To co chcesz napisac sie nie zgadza. Patrz Miriam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same jakieś takie te wasze najpiekniejsze kobiety po liftingach,lipoplastykach i rożnych innych dziwnych lipo rzeczach :wink: Mi np podobaja sie troszke naturalniejsze kobietki Ania Mucha, Asia Brodzik, Edytya Herbuś czy Kasia Cichopek, Agnieszka Grochowska

Otoz to.Najpiekniejsze sa kobiety ktore sa naturalnie ladne.Gdyby te "gwiazdy"nie mialy ton pudru, makijazu itp."udziwnien"wygladaly zupelnie inaczej. Doskonale bylo by widac zmarszczki, krosty, zapadniete oczy, usta itp.

Na wakacjach spotkalem kilka naprawde ladnych dziewczyn, i co najwazniejsze bez grama pudru.Takie kobiety sa najbardziej pociagajace(przynajmniej dla mnie).Co to za przyjemnosc obudzic sie rano kolo "czarownicy" bez pudru :mur: ktora byla krolowa nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz to.Najpiekniejsze sa kobiety ktore sa naturalnie ladne.Gdyby te "gwiazdy"nie mialy ton pudru, makijazu itp."udziwnien"wygladaly zupelnie inaczej. Doskonale bylo by widac zmarszczki, krosty, zapadniete oczy, usta itp.

Na wakacjach spotkalem kilka naprawde ladnych dziewczyn, i co najwazniejsze bez grama pudru.Takie kobiety sa najbardziej pociagajace(przynajmniej dla mnie).Co to za przyjemnosc obudzic sie rano kolo "czarownicy" bez pudru :mur: ktora byla krolowa nocy.

Ale wszystkie slawne maja tony pudry.

Tego faktu juz nie zmienisz.

Bo ich piekno nie wynika z natury tylko z photoshopa i nie ma co sie na ten temat rozwodzic.

Zreszta zreknij na zdjecie, ktore zapodalem wyzej. Dodalem prawdziwie naturalne zdjecie :D

 

Najbardziej leje z wyborow miss(jeden w pewnym sensie z naglupszych konkursow), ktore mozna o kant [gluteus maximus] rozbic.

Bo wystarczy wyjsc na ulice gdzie mozna spotkac panny 10x razy lepsze od tych wszystkich niby missek, aktorek, piosenkarek itp.

Wiec nastepnym razem niech zrobia miss marketu, chodnika, sklepu czy czego tam jeszcze w normalnym ubiorze np. dzinsach i bluzeczce.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze tak zapytam co rozumiecie przez naturalne piekno? bo tak czytam i czytam i dochodze do wniosku ze chodzi o to zeby bylo to samo co z makijazem tylko ze bez :lol: , bo imo jakies krostki,pryszcze,zmarszczki i wszystko inne odpowiednio do wieku jest jak najbardziej naturalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam krytykujecie, ze mi sie podobaja polskie naturalne dziewczyny typu: samusionek, wojciechowska, baska, skrzynecka. Wole je niz pusta lalke paris :|.

Powiedz mi ze zartujesz. Zwlaszcza jezeli chodzi o Martyne.

No chyba ze panna jest cudotworca i cycki 75C wyrosly jej w tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w świetle tych argumentów nie trudno dojść do wniosku, że np. ona jest bardzo ładna:

http://www.ssi.civ.pl/home/tmp/angel.jpg

Żadnych sztuczek makijażu i Photoshopa - czyste piękno.

 

OT: Miniaturki się popsuły.

jak ona jest bez makijazu to ja jestem ojciec dyrektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ona jest bez makijazu to ja jestem ojciec dyrektor

Owszem, jest makijaż, ale nie taki przesadny jak na większości zdjęć, gdzie twarz jest gładka jak blat stołu. Mi się tam bardzo podoba. Piękniejsza niż większość tych fotek poprawianych Photoshopem ze znanymi aktorkami, modelkami i piosenkarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam dziewczyny o szatynowych prostych, długich (trochę za ramiona) włosach, piwnych oczach i ciemnej karnacji, ach... ;)

No to szukaj laseczki, ktora podalem w tym watku.

Zakochasz sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, w sumie więksozść modelek to chodzące piękności, bez makijazu tez łądne się znajdą.

 

Nie to żebym reklamował ale tu jest spis tych najładniejszych www.skins.be

 

A co do polek to te polskie gwiazdy mi sie niepodobają oprócz Przybylskiej a tak łądne polki sa jako zwykłe dziewczyny z sąsiedstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek & Kaeres - n/c

 

Magda Schejbal jest b.dobrą aktorką (nie umie grać - :lol: ...)

Ma poprostu inny (oryginalny) typ urody, jak widać nie każdemu się podoba, ale żeby wyjeżdżać, że jest brzydka ?! Mi osobiście bardzo się podoba ta jej uroda :)

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Baska umie grac? Nie no prosze ciebie zlituj sie czlowieku... widzialem pare odcinkow tego serialu i wg. mnie nikt normalny nie powie ze to jest dobra aktorka... jakby byla dobra, to bysmy widzieli ja w innych filmach, jak na razie to ma super konto - kryminalni, co jeszcze? Samo zycie? Na wspolnej?

Wspaniala aktorka.

:lol2:

Wpisanie w google jej nazwiska konczy sie wysypem kilkunastu blogow o kryminalnych/basce i inne glupoty typu wywiad w gali itp.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lepsza byla Doda, ta to dopiero dala czadu, zal mi sie jej zrobilo ze nie potrafi nic wiecej wydusic z siebie niz tylko "bo mi sie bzykac chcialo" albo "Doda nic nie doda" :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...